Державна прикордонна служба бере опіку над ліцеєм «Кадетський корпус» в Сумах

НАЗАД
03 жовтня 2018 14:42

Сьогодні в Сумах 80 сімей прикордонників стали власниками довгоочікуваного житла. Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал особисто привітав новоселів та вручив їм ключі.

Під час офіційної частини очільник прикордонного відомства також  відмітив, що окрім будівництва житла Держприкордонслужба постійно веде роботу з облаштування відомчих санаторіїв, аби поліпшити умови для відпочинку персоналу.

«У цьому році Держприкордонслужба робить ремонт двох санаторіїв – «Моршин» та «Немирів». Ми докладаємо максимуму зусиль аби вже у наступному році їх здати в експлуатацію. Щоб сім’ї наших військовослужбовців разом із родинами та ветерани мали можливість пройти профілактику або, за необхідністю, пролікуватись», - сказав Петро Цигикал.

Крім того, очільник Держприкордонслужби звернув увагу присутніх на те, що планується збільшити близько на 100 кімнат санаторій «Аркадія», що в Одесі.

«Необхідно збільшувати кількість місць для відпочинку прикордонників. Вони повинні мати бази для відпочинку та реабілітації. Їм потрібні сили для несення служби», - додав Петро Цигикал.

Популярні розділи та сервіси