Денис Монастирський разом з Головою ДПСУ вилетів на Волинь для перевірки готовності захисту українського кордону від штучно створеної міграційної кризи

НАЗАД
11 листопада 2021 10:49

Сьогодні, 11 листопада, Міністр МВС Денис Монастирський разом із Головою Держприкордонслужби Сергієм Дейнеком, Головою Нацполіції Ігорем Клименком та Заступником Голови Нацгвардії Юрієм Лебедем полетів у Волинську область.

Високопосадовці вибули для відпрацювання дій щодо захисту від можливої спроби прориву українського кордону, штучно організованими натовпами мігрантів, а також задля протидії іншим гібридним загрозам, - повідомляє сайт МВС.

У рамках робочої поїздки у Волинську область, на ділянку прикордонного підрозділу «Грабове» Луцького прикордонного загону, будуть проведені навчання для бойової координації між усіма підпорядкованими структурами МВС: Державною прикордонною службою, Національною поліцією, Національною гвардією України, Державною службою з надзвичайних ситуацій та Міграційною службою.

«З метою протидії потенційній кризі з мігрантами, ми залучимо всі п’ять структур МВС без винятку, як єдиний кулак внутрішньої безпеки України», - заявив Денис Монастирський.

Під час візиту на Волинь також буде проведено нараду з керівниками Об’єднаних територіальних громад, які розташовані уздовж  кордону, разом з керівництвом області та силовими структурами на предмет взаємодії у разі загрози українському кордону.

Популярні розділи та сервіси