Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Який порядок обчислення строку тимчасового перебування в Україні іноземців, які є громадянами держав з безвізовим порядком в’їзду ?
19/03/19 - 09:29

В частині третій порядку обчислення строку тимчасового перебування в Україні іноземців, затвердженого Наказом МВС № 884 від 20.07.15. (далі – Порядок), вказане таке:

  • під час в’їзду іноземця на територію України обчислення дозволеного йому строку перебування здійснює посадова особа Держприкордонслужби безпосередньо в пункті пропуску (пункті контролю) через державний кордон України шляхом відрахування від дня фактичного в’їзду 180 днів назад.

Іноземець не порушив зазначений строк, якщо в межах цього 180-денного періоду він перебував на території України не більше 90 днів.

 

Дозвіл на в’їзд в Україну іноземця чи особи без громадянства надається уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України, які безпосередньо несуть службу в пунктах пропуску через державний кордон у разі дотримання ним всіх передбачених законодавством України умов перетинання державного кордону України іноземцями, зазначених у статті 8 Закону України «Про прикордонний контроль»  і виконання умов, визначених Порядком.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

+ Розгорнути меню