Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Які документи необхідні громадянам України для в'їзду-виїзду, прямування транзитом та перебування на території Республіки Молдова ?
29/03/19 - 15:03

Документами, необхідними громадянам України для в'їзду-виїзду, прямування транзитом та перебування на території Республіки Молдова, які визначено Угодою між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Молдова про безвізові поїздки громадян (далі – Угода) від 18 травня 2001 року, є: паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка (за наявності суднової ролі або виписки з неї), посвідчення члена екіпажу повітряного судна (за наявності запису в польотному завданні або виписки з нього), свідоцтво на повернення в Україну (тільки для повернення в Україну), проїзний документ дитини.

Враховуючи вищезазначене, повідомляємо, що громадянин України може перетнути державний кордон України на виїзд до Республіки Молдова за дійсними документами визначеними Угодою. Для отримання детальної інформації щодо порядку в’їзду на територію іноземної держави Ви можете звернутися до відповідного Посольства або консульської установи іноземної держави.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

+ Розгорнути меню