Технічні (якісні) вимоги до товару «Електрична енергія для потреб підрозділів військової частини 9937»

НАЗАД
17 лютого 2021 08:21

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

1. Місце, кількість, обсяг поставки товарів:

Електрична енергія для потреб підрозділів військової частини 9937 у Донецькій області загальним обсягом 1177900,00 кВт/год:

1. Перелік товарів, які підлягають закупівлі:

№ п/п

Місце поставки

Найменування товару

Од. вим.

Кількість

1

Донецька обл., Волноваський р-н,

смт. Новотроїцьке, провулок Східний, 2, 85732

Активна енергія

кВт/год

371300

2

Марїнський р-н,

с. Березове,

85665

Активна енергія

кВт/год

27200

3

м. Маріуполь, вул. Гагаріна 150/а.

87521

Активна енергія

кВт/год

564000

н.п. Павлопіль, вул. Молодіжна 2

87610

м. Маріуполь, вул.Горна, 143

87440

4

м. Маріуполь, Старий Крим, 5вул.Челябинська, 1-Г

87591

Активна енергія

кВт/год

92400

5

смт. Ялта,

вул. Гагаріна, 43

87450

Активна енергія

кВт/год

123000

смт. Ялта,

вул. Суворова, 1-б

87450

Активна енергія

кВт/год

 

ВСЬОГО:

Активна енергія

кВт/ год

1177900

Вимоги до предмету закупівлі:

Товар повинен відповідати наступним технічним вимогам до предмету закупівлі:

- Клас напруги – ІІ

- Оператор розподілу: АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»

- Строк поставки – з 01 січня 2021  по 31 грудня 2021 включно.

- В очікувану вартість електричної енергії повинна бути включено вартість розподілу електричної енергії.

- Постачальник електричної енергії повинен мати в місті Маріуполь власного структурного підрозділу та мати кол - центр.

- Параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації повинні відповідати параметрам, визначеним ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення».

- Показники якості постачання електричної енергії повинні відповідати величинам, що затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

- Постачальник повинен бути включений до переліку суб'єктів господарської діяльності, які мають ліцензії з постачання електричної енергії, який розміщений на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

- Товар повинен відповідати вимогам безпеки руху, охорони праці, екології та пожежної безпеки. Учасник гарантує, що товар (електрична енергія) є таким, що не має негативного впливу на навколишнє довкілля та передбачає застосування необхідних заходів із захисту довкілля, тобто учасник гарантує, що технічні, якісні характеристики предмета закупівлі відповідають встановленим законодавством нормам.

- Відносини між постачальником та споживачем електричної енергії регулюються наступними документами: 

Закон України  «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII (далі - Закон № 2019-VIII);

Правила роздрібного ринку електричної енергії», затверджені постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 312;

Кодекс систем розподілу, затверджений постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310;

Кодекс системи передачі, затверджений постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 309.

На підтвердження взаємовідносин з оператором розподілу надати довідку про наявність договору  розподілу діючого на момент подання тендерної пропозиції.

Умови постачання:

Умови постачання електричної енергії повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам: Закон України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від  25.12.2015; Правила роздрібного ринку електричної енергії, затверджені  постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 №312, Закон України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 №2019-VIII, Кодекс комерційного обліку електричної енергії, Кодекс системи розподілу, Кодекс системи передачі, Правила ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку, Правила ринку та іншими нормативними актами.

Постачання електричної енергії споживачам здійснюється електропостачальниками, які отримали відповідну ліцензію, за договором постачання електричної енергії споживачу. Інформація про учасника повинна міститись в переліку (ліцензійному реєстрі НКРЕКП) суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, який розміщено на офіційному веб-сайті НКЕКП у розділі: Актуальна інформація/Ліцензування (адмінпослуги)/реєстри НКРЕКП/Ліцензійний реєстр НКРЕКП.

У складі тендерної пропозиції учасник повинен надати копію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, або копію постанови НКРЕП про видачу ліцензії з постачання електричної енергії.

Учасник при поставці товару  передбачає необхідні заходи із захисту довкілля: здійснює діяльність з додержанням вимог екологічної безпеки,  правил, нормативів, стандартів що регулюють діяльність учасника в сфері охорони довкілля від забруднення та інших шкідливих впливів; в разі необхідності, компенсує шкоду заподіяну забрудненням або іншим негативним  впливом  на навколишнє середовище. Тендерні пропозиції можуть бути подані, тільки стосовно повного обсягу предмета закупівлі. Учасник-електропостачальник повинен забезпечити  дотримання загальних та гарантованих стандартів якості постачання електроенергії, в тому числі тих, що передбачені згідно Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженого постановою НКРЕКП від 12.06.2018 р. № 375, Закону України «Про ринок електричної енергії», Правила роздрібного ринку електричної енергії, інших нормативно-правових актів. Згідно ст. 18 Закон України «Про ринок електричної енергії» показники якості електропостачання повинні відповідати величинам, що затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 Вимоги щодо якості:

-  Постачальник зобов'язується забезпечити комерційну якість  товару (електричної енергії)  який постачається Замовнику (Споживачу), що передбачає вчасне та повне інформування Споживача про умови постачання електричної енергії, ціни на електричну енергію, надання роз’яснень положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини Сторін, ведення точних та прозорих розрахунків із Споживачем, а також можливість вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання.

- Замовник (Споживач) має право на отримання компенсації за недотримання показників комерційної якості  поставленого товару (електричної енергії) Постачальником. Постачальник зобов’язується надавати компенсацію Замовнику (Споживачу) за недотримання показників комерційної якості  поставленого товару (електричної енергії) Постачальником у порядку, затвердженому Регулятором, опублікувати на своєму офіційному веб-сайті порядок надання компенсацій та їх розміри.

- Учасник-електропостачальник повинен забезпечити дотримання загальних та гарантованих стандартів якості постачання електроенергії, в тому числі тих, що передбачені згідно Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженого постановою НКРЕКП від 12.06.2018 р. № 375, Закону України «Про ринок електричної енергії», Правил роздрібного ринку електричної енергії, інших нормативно-правових актів. Згідно ст. 18 Закон України «Про ринок електричної енергії» показники якості електропостачання повинні відповідати величинам, що затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

- Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення».

Вимоги щодо кваліфікаційних критеріїв.

- Учасник повинен підтвердити наявність на території м. Маріуполя­­­­­­­­­­­ Донецької області власного структурного підрозділу - Центру обслуговування споживачів (клієнтів), згідно з вимогами «Правил роздрібного ринку електричної енергії», затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018  № 312, який щоденно (окрім вихідних та святкових днів, встановлених законодавством України) приймає звернення/скарги/претензії споживачів, надає роз’яснення та інформацію, передбачену законодавством, з єдиним вікном для прийому та видачі документів щодо постачання електричної енергії та в якому проводиться особистий прийом споживачів. Учасники для яких створення центрів обслуговування споживачів (клієнтів) не є обов’язковим, надають довідку про наявність власного окремого структурного підрозділу на території м. Маріуполя Донецької області або посадової особи, з робочим місцем на території м. Маріуполя Донецької області, на яких покладається забезпечення дотримання визначеного Правилами  роздрібного ринку електричної енергії порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів. На підтвердження цієї вимоги учасник повинен надати довідку в довільній формі про наявність такого Центру за підписом уповноваженої особи учасника та завірену печаткою (у разі наявності).

Ця вимога обґрунтована також можливістю оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником та споживачем, у відповідності до вимог п. та п. 8.3.2, 8.3.6,  8.3.17, Правил роздрібного ринку електричної енергії щодо проведення особистого прийому споживачів.

- Учасник також повинен підтвердити наявність кол-центру / контакт-центру згідно з вимогами встановленими Постановою НКРЕКП «Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами»  № 373 від 12.06.2018 р. У разі, якщо створення кол-центру у відповідності до вимог Постанови НКРЕКП «Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами» № 373 від 12.06.2018 р. не є обов‘язковим для учасника, такий учасник надає довідку в довільній формі з інформацією про засоби та порядок комунікації із споживачами, підрозділи на які учасником покладено обов‘язок здійснення комунікації із споживачами або про службову особу (осіб) учасника на яку(яких) покладено обов‘язок здійснення комунікації із споживачами (контактний телефон, посада прізвище, ім‘я по-батькові та графік роботи). Для документального підтвердження того, що створення центру обслуговування споживачів та кол-центру не є обов’язковим для учасника, в зв’язку з тим, що ним обслуговується менше 100000 споживачів, такий учасник повинен надати довідки від всіх операторів системи розподілу, до мереж яких учасник приєднаний, з інформацією про кількість споживачів, яких він обслуговує. Довідки повинні бути видані не пізніше 30 діб відносно дати розкриття тендерних пропозицій. На підтвердження цієї вимоги учасник повинен надати довідку в довільній формі про наявність кол-центру, або довідки від всіх операторів системи розподілу, до мереж яких приєднаний учасник з інформацією про кількість споживачів, яких він обслуговує.

Строк поставки товару: з 01  січня по 31 грудня 2021 року включно.

Додаткові умови: 

Обсяги закупівлі можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків, шляхом підписання додаткової угоди.

*Тендерна пропозиція, що не відповідає технічній частині, буде відхилена як така, що не відповідає вимогам  замовника.

Популярні розділи та сервіси