Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – наказу начальника Ізмаїльського прикордонного загону «Про встановлення режиму в пунктах пропуску через державний кордон на ділянці Ізмаїльського прикордонного загону».

НАЗАД
15 квiтня 2016 10:43

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акта – наказу начальника Ізмаїльського прикордонного загону

«Про встановлення режиму в пунктах пропуску через державний кордон на ділянці Ізмаїльського прикордонного загону».

Проект наказу начальника Ізмаїльського прикордонного загону  «Про встановлення режиму в пунктах пропуску через державний кордон на ділянці Ізмаїльського прикордонного загону» підготовлено на виконання вимог пункту 13 статті 19Закону України «Про Державну прикордонну службу України» та пункту 2.1. розділу ІІ Порядку дій посадових осіб органів охорони державного кордону Державної прикордонної служби України щодо установлення режиму в пунктах пропуску через державний кордон, здійснення контролю за його додержанням, а також організації і забезпечення взаємодії та координації контрольних органів і служб, що здійснюють різні види контролю або беруть участь у забезпеченні режиму в пунктах пропуску через державний кордон, затвердженого Наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України від 29.08.2011 № 627 зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23.09.2011 за № 1117/19855, інших законодавчих, нормативно-правових актів з метою приведення нормативно-правових актів Ізмаїльського прикордонного загону у відповідність до чинного законодавства.

Згідно з проектом наказу визначено: порядок перебування і пересування осіб, транспортних засобів та вантажів у межах пунктів пропуску, здійснення контролю за додержанням режиму у пунктах пропуску, обов’язки та права прикордонних нарядів, посадових та службових осіб контрольних служб, інших установ, які функціонують у пунктах пропуску щодо додержання режиму у пунктах пропуску, особливості режиму у разі здійснення спільного прикордонного контролю.

План діяльності з підготовки проекту регуляторного акту, проект наказу з додатком та аналіз регуляторного впливу до нього розміщено на веб - сайті Державної прикордонної служби України (www.pvu.gov.ua) у категорії «Регуляторні акти», у рубриці «Проекти регуляторних актів», «Аналізи регуляторного впливу» та «Інформаційні матеріали» у підрубриці «Повідомлення про оприлюднення проектів»

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту наказу приймаються Ізмаїльським прикордонним загоном протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту за адресою: 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Музиченка, 31; тел. (04841) 2-36-42, 2-31-58,  факс (04841) 2-66-29 або на адресу електронної пошти:  [email protected].

 

Начальник Ізмаїльського прикордонного загону

полковник                                                                                                       А.В. Панченко

Популярні розділи та сервіси