Повідомлення про оприлюднення проекту наказу начальника Котовського прикордонного загону «Про затвердження Технологічних схем пропуску осіб та транспортних засобів через державний кордон України у місцевих пунктах пропуску для автомобільного сполучення»

НАЗАД
15 квiтня 2016 10:00

Повідомлення

про оприлюднення  проекту наказу начальника Котовського прикордонного загону «Про затвердження Технологічних схем пропуску осіб та транспортних засобів через державний кордон України у місцевих пунктах пропуску для автомобільного сполучення»

Проект наказу начальника Котовського прикордонного загону Про затвердження Технологічних схем пропуску осіб та транспортних засобів через державний кордон України у місцевих пунктах пропуску для автомобільного сполучення» підготовлений на  виконання вимог Закону України «Про прикордонний контроль», постанови Кабінету Міністрів України від 18.08.2010 № 751 «Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю» та постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 451 «Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними», основною метою зазначеного  проекту акту є приведення нормативно-правових актів Котовського прикордонного загону у відповідність до чинного законодавства.

Проекти наказу та аналіз регуляторного впливу до нього розміщені на веб-сайті Державної прикордонної служби України в мережі Інтернет: www.dpsu.gov.ua (розділ «Діяльність органу», категорія «Регуляторні акти», рубрика «Проекти регуляторних актів», «Аналізи регуляторного впливу» та «Інформаційні матеріали» у підрубриці «Повідомлення про оприлюднення проектів» Зауваження та пропозиції до проектів наказів приймаються Котовським прикордонним загоном протягом одного місяця з дати оприлюднення проектів наказів за адресою:  66301 Одеська обл., м. Котовськ, вул. Самборського 21, факс (04862) 2-38-67, тел. 2-58-18 або на адресу електронної пошти kotvsk_zagin@ukr.net.

 

Начальник Котовського

прикордонного загону                                       І.А. Підгородецький 

Популярні розділи та сервіси