Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Мостиського прикордонного загону "Про затвердження Положень про встановлення режиму в пунктах пропуску через державний кордон на ділянці Мостиського прикордонного загону"

НАЗАД
15 квiтня 2016 10:47

Повідомлення

про оприлюднення проекту наказу Мостиського прикордонного загону

"Про затвердження Положень про встановлення режиму в пунктах пропуску

через державний кордон на ділянці Мостиського прикордонного загону".

Проект наказу Мостиського прикордонного загону "Про затвердження Положень про встановлення режиму в пунктах пропуску через державний кордон на ділянці Мостиського прикордонного загону" (далі – Наказ) підготовлений  на  виконання  вимог Законів України: «Про Державну прикордонну службу України», «Про прикордонний контроль», постанов Кабінету Міністрів України: від 18 січня 1999 року № 48 «Про затвердження Порядку здійснення координації діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань додержання режимів на державному кордоні», від 24 грудня 2003 року № 1989 «Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними», від 18 серпня 2010 року № 751 «Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю».

Метою розробки Наказу є встановлення режиму в пунктах пропуску через державний кордон України та контролю за його додержанням;

взаємодія з контрольними органами і службами під час здійснення прикордонного контролю та пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів і вантажів;

координації діяльності контрольних органів і служб, що здійснюють різні види контролю щодо осіб, транспортних засобів, вантажів (товарів), що переміщуються через державний кордон або беруть участь у забезпеченні режиму в пунктах пропуску.

Проект Наказу розміщений на веб-сайті Державної прикордонної служби України в розділі “Діяльність органу” в категорії “Регуляторні акти”, у рубриці “Проекти регуляторних актів” у підрубриці “Повідомлення про оприлюднення проектів”

Зауваження та пропозиції до проекту Наказу Мостиського прикордонного загону приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення наказу за адресою:

вул. Я. Мудрого, 113, м. Мостиська, Львівської області, 81300, тел. (03234) 5-12-30, факс (03234) 4-17-60 або на адресу електронної пошти: [email protected]

Популярні розділи та сервіси