Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів – наказів начальника Ізмаїльського прикордонного загону «Про затвердження Технологічних схем пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів та вантажів в міжнародних пунктах про

НАЗАД
19 вересня 2017 10:25

Повідомлення 

про оприлюднення проектів регуляторних актів – наказів начальника Ізмаїльського прикордонного загону 

«Про затвердження Технологічних схем пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів та вантажів

 в міжнародних пунктах пропуску для морського сполучення «Усть - Дунайський морський торговельний порт», 

«Ренійський морський порт», «Ізмаїльський морський торговельний порт»

  Проекти наказів начальника Ізмаїльського прикордонного загону  «Про затвердження Технологічної схеми пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів та вантажів в міжнародному пункті пропуску для морського сполучення «Усть - Дунайський морський торговельний порт», «Про затвердження Технологічної схеми пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів та вантажів в міжнародному пункті пропуску для морського сполучення «Ренійський морський порт», «Про затвердження Технологічної схеми пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів та вантажів в міжнародному пункті пропуску для морського сполучення «Ізмаїльський морський торговельний порт» підготовлені на виконання вимог частини другої статті 25 Закону України «Про прикордонний контроль», постанови Кабінету Міністрів України від 18.08.2010 року №751 «Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю».

Основною метою зазначених проектів наказів є приведення нормативно-правових актів Ізмаїльського прикордонного загону у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Згідно з проектами наказів визначено: взаємодію контрольних органів і служб, загальний порядок та послідовність проведення всіх видів контролю в пунктах пропуску через державний кордон.

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, проекти наказів з додатками та аналізи регуляторного впливу до них розміщено на веб - сайті Державної прикордонної служби України (www.dpsu.gov.ua) у категорії «Регуляторні акти», у рубриці «Проекти регуляторних актів», «Аналізи регуляторного впливу» та «Інформаційні матеріали» у підрубриці «Повідомлення про оприлюднення проектів»

 Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту наказу приймаються Ізмаїльським прикордонним загоном протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту за адресою: 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Музиченка, 31; тел. (04841) 2-36-42, 2-31-58,  факс (04841) 2-66-29 або на адресу електронної пошти:  [email protected].

 

Начальник Ізмаїльського прикордонного загону

полковник                                                                                                                      В.П. Зуб

Популярні розділи та сервіси