План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Ізмаїльським прикордонним загоном на 2015 рік

НАЗАД
19 вересня 2017 12:55

ЗАТВЕРДЖУЮ

Тво начальника Ізмаїльського прикордонного загону

Полковник М.В. Лесюкевич

«___» ______________ 2015 року

ПЛАН

діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

Ізмаїльським прикордонним загоном на 2015 рік


п/п

Вид і назва проектурегуляторного акту

Ціль прийняття регуляторного акту

Строк підготовки проектурегуляторного акту

Структурний підрозділ, відповідальний за розробку проекту регуляторного акту

Спосіб оприлюднення

 1.

Накази начальника Ізмаїльського прикордонного загону «Про затвердження  Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів у міжнародному пункті пропуску для морського сполучення «Ізмаїльський морський торговельний порт», «Про затвердження  Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів у міжнародному пункті пропуску для морського сполучення «Ренійський морський порт»,

«Про затвердження  Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів у міжнародному пункті пропуску для морського сполучення «Усть-Дунайський морський порт»   

Виконання вимог статті25Закону України, Постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 451 «Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними», приведення нормативно-правових актів Ізмаїльського прикордонного загону у відповідність до вимог чинного законодавства України. Створення сприятливих умов для перетинання державного кордону особами, транспортними засобами та вантажами, скорочення часу контролю. Упорядкування проходження контрольних процедур особами, транспортними засобами та вантажами, що переміщуються через державний кордон у міжнародних пунктах пропуску для  морського сполучення.

І квартал

2015 року

Відділ прикордонного контролю штабу Ізмаїльського прикордонного загону

Офіційний веб-сайт Державної прикордонної служби  України
 

2.

Накази начальника Ізмаїльського прикордонного загону «Про затвердження  Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Нові Трояни - Чадир-Лунга», «Про затвердження  Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Виноградівка - Вулканешти», «Про затвердження  Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Табаки - Мирне», «Про затвердження  Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Рені - Джюрджюлешти», «Про затвердження  Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів у міждержавному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Долинське - Чишмікіой». 

Виконання вимог статті25 Закону України "Про прикордонний контроль", Постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 451 «Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними», наказу Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства доходів і зборів України 25 січня 2014 року № 60/78 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Адміністрації Державної прикордонної служби України та Державної митної служби України від 11 червня 2008 року № 505/642», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 10 лютого 2014 року за № 267/25044,  приведення нормативно-правових актів Ізмаїльського прикордонного загону у відповідність до вимог чинного законодавства України. Створення сприятливих умов для перетинання державного кордону особами, транспортними засобами та вантажами, скорочення часу контролю. Упорядкування проходження контрольних процедур  особами, транспортними засобами та вантажами, що переміщуються через державний кордон у пунктах пропуску для автомобільного сполучення.

ІІ квартал

2015 року

Відділ прикордонного контролю штабу Ізмаїльського прикордонного загону

Офіційний веб-сайт Державної прикордонної служби України
 

3.

Накази начальника Ізмаїльського прикордонного загону «Про затвердження  Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів у міжнародному пункті контролю для залізничного сполучення «Болград»,  «Про затвердження  Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів у міжнародному пункті пропуску для залізничного сполучення «Рені - Джюрджюлешти», «Про затвердження  Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів у міжнародному пункті пропуску для залізничного сполучення «Фрікацей - Етулія»

 

Виконання вимог статті25Закону України, Постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 451 «Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними», приведення нормативно-правових актів Ізмаїльського прикордонного загону у відповідність до вимог чинного законодавства України. Створення сприятливих умов для перетинання державного кордону особами, транспортними засобами та вантажами, скорочення часу контролю. Упорядкування проходження контрольних процедур особами, транспортними засобами та вантажами, що переміщуються через державний кордон у пунктах пропуску  (контролю) для залізничного сполучення.

ІІ-ІІІ квартал

2015 року

Відділ прикордонного контролю штабу Ізмаїльського прикордонного загону

Офіційний веб-сайт Державної прикордонної служби України
 

Заступник начальника штабу–

начальник відділу прикордонного контролю штабу

підполковник                                                                                                     С.С. Більовський 

Популярні розділи та сервіси