Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Відеокамери та вежі з автономною системою електроживлення (комплекси спостереження)»

НАЗАД
31 серпня 2023 09:50

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498): м. Київ, вул. Світла 6, 02121; код за ЄДРПОУ – 14321955; категорія замовника – військова частина.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): код ДК 021-2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони (Відеокамери та вежі з автономною системою електроживлення (комплекси спостереження)).

2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-31-009135-a

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі відповідно до потреб визначених АДПСУ.

ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ, КІЛЬКІСНІ ТА ІНШІ ВИМОГИ

до предмету закупівлі

 Код ДК 021-2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони (Відеокамери та вежі з автономною системою електроживлення (комплекси спостереження)).

Склад і технічні характеристики відеокамер та веж з автономною системою електроживлення (комплексів спостереження).

 До складу відеокамер та веж з автономною системою електроживлення (комплексів спостереження) входять наступні елементи та системи:

- біспектральна камера відеоспостереження;

- система позиціонування на місцевості;

- щогла з площадкою для кріплення камери;

- система блискавкозахисту та заземлення;

- система зв’язку (забезпечується Замовником);

- система охорони периметру;

- інтегрована система автономного та резервного електроживлення.

№ з/п

Найменування

товару

Кількість, комплект

Відповідність нормативним документам

1.

Відеокамери та вежі з автономною системою електроживлення (комплекси спостереження)

34

Загальні кількісні та технічні характеристики для кожного комплексу спостереження мають відповідати значенням, (не гірше):

Найменування показнику Значення

Кількість відеокамер біспектральних, кмп.: -1

Кількість систем зв’язку, кмп. (забезпечується

Замовником) -2

Кількість систем позиціонування на місцевості -1

Кількість щогл 36 м -1

Кількість систем охорони периметру -1

Кількість інтегрованих систем автономного та

резервного електроживлення -1

Основне джерело електроживлення

автономного комплексу спостереження: Сонячні панелі

Потужність та кількість сонячних панелей (не

менше), Вт/од: 550/4

Час автономної роботи комплексу

спостереження від системи резервного

живлення, не менше, годи -14

Основне джерело електроживлення

автономного комплексу спостереження Сонячні панелі

Час автономної роботи комплексу

спостереження від генератора, не менше, годин 12

Режим роботи обладнання 24х7х365 (цілодобовий)

Вимоги та технічні характеристики біспектральної камери відеоспостереження в Таблиці 2(не гірше):

Тепловий модуль Тип датчика Неохолоджуваний Спектральний діапазон 8 ~ 14 МКМ Температурна чутливість ≤ 40 мК (@25оС, F#1.0) Роздільна здатність 1280х1024

Крок пікселів 12 мкм Діапазон фокусних пікселів 25-75 мм Режим фокусування Автоматичний/Ручний Аналітичні модулі Перетин лінії, вторгнення в зону виявлення пожежі

Оптичний модуль Датчик зображення 1/1.8’’ 4МР Роздільна здатність 2688х1520 Оптичний зум 50х Режим фокусування Автоматичний/Ручний Стиснення відео Н.264/Н.265/MJPEG День/Ніч Ручний/ автоматичний режим Аналітичні модулі Перетин лінії та вторгнення в зону

PTZ Кут повороту Поворот 360о Швидкість повороту 0,1о ~ 90o/сек Кут нахилу - 90о ~ +40оС Швидкість нахилу 0,1о ~ 60o/сек

Мережа Підтримка протоколів TCP/IP, UPD, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, IGMP, SMTP, NTP

Сумісність ONVIF/SDK

Одночасний перегляд у реальному часі До 20 каналів

Керування користувачами До 20 користувачів, 2 рівні: адміністратор, користувач

Системні параметри Джерело живлення DC 24V±15%

Рівень захисту IP66, TVS 6000 B

Інтерфейс зберігання Підтримка картки пам’яті Micro SD (не менше 256 ГБ)

Робоча температура - 40о – 65оС

Можливості виявлення, розпізнавання та ідентифікації:

- для людини зі зростом близько 1,8 м – дальність виявлення не менше 3000 м; для звичайних автомобілів довжиною до 4 м – дальність виявлення не менше 9500 м.

- для людини зі зростом близько 1,8 м – відстань розпізнавання не менше 800 м; для звичайних автомобілів довжиною до 4 м – відстань розпізнавання не менше 2300 м.

- для людини зі зростом близько 1,8 м – відстань ідентифікації не менше 400 м; для звичайних автомобілів довжиною до 4 м – відстань ідентифікації не менше 1000 м

Вимоги до системи позиціонування на місцевості.

Система позиціонування на місцевості має бути інтегрованою з біспектральною камерою, формувати та перетворювати значення кутів азимуту, нахилу, кутів зору камери, географічного розташування відстані.

Вимоги до щогли з площадкою для кріплення камери.

Щогла з площадкою для кріплення камери повинна бути операторського класу, мати тригранну форму, призначена для роботи на відкритому повітрі.

Вимоги до щогли (не гірше).

Тип Щогла

Застосування Вуличне

Висота 36 м

Матеріал Алюмінієвий сплав

Кількість секцій відтяжок 6 шт.

Максимальне вітрове навантаження 30 м/сек

Номінальне навантаження 150 кг

Кількість ферм, шт. 12

Температура експлуатації - 40оС до +50о

Довжина секції, мм 3000

З’єднання ферм Фланець

Кількість якорів для відтяжок, шт 6

Передбачити системи захисного заземлення та блискавкозахисту відповідно до діючих норм.

Використовувати блискавкоприймач ізольованого типу висотою не менше 3м. Враховувати відповідні елементи кріплення до щогли для фіксації блискавкоприймача та струмовідводу.

Технічні та кількісні вимоги до системи охорони периметру.

Система охорони периметру має складатися з наступних компонентів:

- приймально-контрольний прилад (ПКП);

- клавіатура;

- комунікаційний Ethernet-модуль;

- світлозвуковий оповіщувач з динамічним перетворювачем – 1 шт.;

- пасивні інфрачервоні сповіщувачі – 4 шт.;

- відеокамери оглядові.

Вимоги до компонентів системи охорони периметру

Приймально-контрольний прилад (ПКП) Програмовані дроти зони До 16

Максимальна кількість програмованих зон До 64

Програмовані виходи До 16

Максимальна кількість програмованих виходів До 64

Модулі розширення До 64

Наявність модулю підключення бездротових датчиків Так

Наявність модулів зв’язку для роботи в мережі Ethernet Так

Джерело живлення ПКП має забезпечувати необхідну потуність для живлення всіх компонентів системи, включаючи модулі, датчики та світлозвуковий оповіщувач.

Має комплектуватися корпусом (боксом) для розміщення центрального блоку, всіх необхідних модулів розширення або інтерфейсу, джерелом безперебійного живлення та акумулятором для забезпечення автономної роботи протягом не менше 12 годин.

Клавіатура Оснащена світлодіодними індикаторами, що відображають стан зон і системи та ЖК-дисплеєм з текстовими повідомленнями Тривожні команди, що викликаються з клавіатури: НАПАД, ПОЖЕЖА, ДОПОМОГА Звукова сигналізація обраних системних подій Повідомлення про втрату зв’язку з ПКП 2 зони для підключення шлейфів сигналізації Порт RS-232 для програмування системи Захист від відкривання – тампер.

Комунікаційний Ethernet-

модуль Забезпечення зв’язку з ПКП через мережу Ethernet для передачі подій Шифрування передачі даних Можливість підключення модулів з інтерфейсом GSM та GSM LTE для забезпечення резервного каналу зв’язку Можливість адміністрування системи

Сповіщення про події в системі охоронної сигналізації за допомогою електронних листів Підключення до мережі Ethernet через роз’єм RJ-45, наявність портів RS485 та RS232 для підключення та програмування.

Світлозвуковий оповіщувач з

динамічним повторювачем Звукова сигналізація: динамічний перетворювач. Гучність звуку (на відстані 1 м) до 120 дБ. Вибір рівня гучності звукової сигналізації Можливість обмеження тривалості сигналізації. Оптична сигналізація: світлодіоди. Можливість використання світлодіодів у якості індикаторів та налаштування їх функціональності відповідно до потреб користувача Електрична схема захищена від впливу атмосферних умов. Тамперний (антисаботажний) захист від відкривання корпусу і відриву від основи.

Пасивний інфрачервоний

сповіщувач Горизонтальне виявлення, кут: 180о, максимальна відстань виявлення: не менше 12 м. Кількість зон детекції: горизонтальна: 14, нижня: 14 зон. Релейний вихід сухого контакту Темпер: сухий контактний релейний вихід Антимаскінг Регулювання чутливості Робочий діапазон температури навколишнього середовища: - 25оС; +60 оС Встановлення на відкритому повітрі

Відеокамери оглядові Роздільна здатність 6 Мп (2048х2048) Чутливість, Люкс: 0,1 Дальність підсвічування, м 15 Стиснення відео Н.264/Н.265/MJPEG Підтримка протоколів TCP/IP, UPD, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, IGMP, SMTP, NTP Ступінь захисту: ІР66

Вимоги до інтегрованої системи автономного та резервного електроживлення.

Інтегрована система автономного та резервного електроживлення має бути пристосованою для автоматичної роботи в умовах зовнішнього використання, включати в себе повний набір компонентів для постійного живлення усього комплексу відеоспостереження.

Вимоги до інтегрованої системи автономного та резервного електроживлення

Компоненти Вимоги

Система охолодження Передбачити активну приточно-витяжну систему охолодження з автоматичною системою керування та захистом від пилу.

Система підігріву Передбачити активну автоматичну систему підігріву з вбудованими датчиками

Теплопровідність корпусу Передбачити теплоізоляційний кожух корпусу з системою скиду тепла

Волого- та пилозахист Не нижче ІР55

Система керування батареї Передбачити систему захисту з функцією балансування елементів живлення.

Система керування генератора Передбачити систему контролю автоматичного електронного запуску генератора.

Віддалена система моніторингу і контролю

параметрів системи Передбачити віддалене керування та перегляд режиму роботи споживачів і робочих систем.

Передбачити промислову систему зв’язку 2G, 3G, 4G, LTE з можливістю підключення виносної антени.

Сонячна панель 4 елементи, потужність кожного 0 не менше 550Вт, з системою кріплень

Інвертор та зарядний пристрій Інвертор потужністю не менше 1000Вт, забезпечити режим швидкого заряду батареї.

Генератор Потужність: не менше 1000Вт. Кількість фаз: 1 ф. Частота струму: 50 Гц Номінальна напруга: 220В Обладнати системою автоматичного запуску та керування роботою.

Замки та фізичний захист корпусу Не гірше трьохточкової системи фіксації з вологостійким замком.

Виконання та габаритні розміри корпусу Визначаються розмірами вкладових елементів, забезпеченням належних умов експлуатації та передбачають можливість доступу до елементів системи для технічного обслуговування.

Вимоги до елементів живлення

Найменування показника Значення

Номінальна ємність, кВт*год 7,25

Глибина розряду, % 90

Корисна ємність, кВт*год 6,5

Ємність, А*год 280

Номінальна напруга, В 24

Рекомендований зарядний/розрядний струм, А 140

Максимальний зарядний/розрядний струм, А 280

Піковий струм заряду/розряду, А 320 впродовж 3с

Тип елементу Li-NMC

Кількість циклів заряд/розряд 2000

Гарантія, років 3

Вимоги до системи управління акумуляторами:

Система управління акумуляторами повинна забезпечувати захист від надмірного заряду, захист від надмірного розряду, захист від короткого замикання, захист від перегріву і повинна підтримувати баланс напруги акумулятора.

Вимоги до системи кріплення сонячних панелей:

Наземна або консольна система кріплень, що забезпечує розміщення 4 сонячних панелей потужністю від 550Вт та їх функціонування на період активності інтегрованої системи автономного електроживлення комплексу. Система кріплення повинна передбачати можливість швидкого демонтажу.

Вимоги до захисного корпусу системи:

Корпус системи повинен забезпечувати належні умови експлуатації, за габаритами вміщувати в себе відповідне обладнання та передбачати можливість доступу до всіх елементів системи для технічного обслуговування.

Повинен забезпечувати можливість установки на ділянках з будь-якими ґрунтами. Повинен мати конструкцію, що дає можливість швидкого демонтажу.

Передбачити відсік з паливом для генератора не менше ніж 30 л.

Корпус системи повинен відповідати всім нормам пожежної та електробезпеки.

Відповідність Товару, що планується до поставки, технічним вимогам Замовника, що викладені у тендерній документації та цьому Додатку, повинна бути підтверджена наданням у складі тендерної пропозиції наступних документів:

- Довідка, складена Учасником у довільній формі, у якій необхідно зазначити технічні та/або інші характеристики запропонованого Товару (його складових частин) в повному обсязі, що підтверджують відповідність Товару(його складових частин) вимогам Замовника, що визначені Таблицями 1-6 цього Додатку №3 до тендерної документації. У разі якщо встановлені Замовником технічні характеристики містять проміжок (інтервал) значень або формулювання на зразок «не більше» або «не менше», то Учасник зобов’язаний зазначити конкретні значення (не інтервали) (та без вказівки «не більше» або «не менше») технічних характеристик запропонованого Товару, відповідно до технічних документів виробника.

- Оригінал листа від виробника або його офіційного представника або дилера або дистриб’ютора запропонованого учасником товару, що підтверджує наявність партнерських відносин Учасника з компанією-виробником або його офіційним представництвом або дилером чи дистриб’ютором та містить гарантії щодо поставки заявленої Замовником кількості товару, який є предметом закупівлі, можливість його поставки протягом строків, визначених у тендерній документації та підтвердження щодо якості запропонованого учасником товару. Лист обов’язково повинен містити посилання на номер оголошення, оприлюдненого в електронній системі закупівель, найменування замовника та назву предмета закупівлі. У разі надання даного гарантійного листа не від виробника, учасник у складі пропозиції також надає документальне підтвердження статусу офіційного представництва виробника в Україні / дилера/ дистриб’ютора запропонованого товару (лист або сертифікат або інший документ), виданий виробником.

- Інструкції з експлуатації (використання) запропонованих Відеокамер та веж з автономною системою електроживлення (комплексів спостереження).

Постачання товару здійснюється Учасником, відповідно до заявок (замовлень) Замовника.

Місце поставки: детальна інформація щодо місць поставки буде повідомлена Замовником лише Переможцю на етапі укладення/виконання договору про закупівлю.

Поставка: на умовах передбачених в проекті Договору.

Конкретна інформація про кількість товару того чи іншого розміру (у разі наявності таких) буде вказуватися Замовником у заявках (замовленнях).

Товар має бути безпечним, а його технічні, якісні характеристики мають відповідати встановленим вимогам.

Товар має бути таким, що не перебував у експлуатації за своїм функціональним призначенням (новим).

4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до кошторису на 2023 рік, становить

 67 183 728,00 з ПДВ.

5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 67 183 728,00  з ПДВ.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість формувалась з середніх цін проведеного моніторингу згідно з вимогами законодавства та наказів Адміністрації Державної прикордонної служби України від 09.09.2019  № 480-АГ «Про моніторинг цін під час здійснення закупівель» (зі змінами) та від 07.11.2022 № 570/0/81-22-АГ «Про організацію моніторингу цін під час здійснення закупівель товарів на період дії правового режиму  воєнного стану та внесення змін до наказів Адміністрації Держприкордонслужби».

Популярні розділи та сервіси