Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Повсякденний набір сухих продуктів (продукти харчування та сушені продукти різні)»

НАЗАД
21 липня 2021 09:10

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі на

виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 №710 (зі змінами, внесеними постановою КМУ №1266 від 16.12.2020)

Найменування предмета закупівлі

 із зазначенням коду

ДК 021:2015

Вид процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі/розмір бюджетного призначення

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Повсякденний набір сухих продуктів (продукти харчування та сушені продукти різні - код ДК 021:2015 - 15890000-3)

Відкриті торги

UA-2021-05-05-006753-c

(Повторна процедура)

168 000,00 грн.

з ПДВ

очікувана вартість визначена відповідно до проведеного моніторингу цін

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені та встановлені відповідно до вимог і положень нормативних документів згідно з чинними нормами, стандартами та правилами.

Повсякденний набір сухих продуктів норма № 10 (варіант 1,2,3) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002  № 426) повинен відповідати Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», іншим вимогам законодавства в сфері обігу  харчових продуктів.

При виготовленні поліетиленових рукавів для повсякденного набору сухих продуктів застосовується плівка поліетиленова М, захисного кольору, рукав відповідно до ГОСТу 10354-82. На всі матеріали та складники повинні бути надані відповідні сертифікати.

На одній зі сторін кожного внутрішнього рукава наноситься відповідне маркування за прийомами їжі, а на зовнішньому, крім того, вказується калорійність, адреса пакування, умови зберігання, дата виготовлення та термін придатності.

Повсякденний набір сухих продуктів повинен бути стійким (не втрачати своїх якостей) до вологи, гниття, грибків, витримувати тривалий вплив води та сонячних променів. Конструкція повсякденних наборів сухих продуктів повинна бути максимально зручною для користування в польових умовах.

Зберігання повсякденного набору сухих продуктів повинно здійснюватися при температурі від 13ºС до +20ºС та відносній вологості не більше 70%.

Сипучі та пастоподібні комплектуючі повсякденного набору сухих продуктів фасуються в стіки або пакети з плівки методом термоформування фасувальними машинами відповідно до ТУ У 30264313-01-2000, або упаковку, яка розроблена виробником для відповідного продукту, що підлягає упакуванню. Поверхня виробів повинна бути гладкою, без забруднень, механічних пошкоджень у вигляді переломів, вм’ятин, тріщин, надривів та наскрізних отворів.

Повсякденні набори сухих продуктів повинні пакуватися в картонні коробки по 5-12 штук в кожній коробці. Картонні коробки для пакування повсякденних наборів сухих продуктів повинні відповідати вимогам ТУ виробника з показниками не гіршими, ніж у ГОСТ 13513 і ГОСТ 13516. Транспортне маркування повинне відповідати вимогам ГОСТу 14192-96 і наноситися наклеюванням на етикетки на один з боків кожної картонної коробки. На етикетці типографським способом фарбою чорного кольору зазначено: найменування продукції; номер технічних умов; адреса виробника (пакувальника); тара; кількість наборів у ящику (комплектів); номер пакувальника; дата виготовлення та терміни придатності.

Термін зберігання кожного з комплектуючих польового набору продуктів на дату комплектування готового комплекту повинен становити не менше 85 % від терміну зберігання даного виду товару з дня поставки його на склад Замовника. Доставка продукції повинна проводитися спеціалізованим автотранспортом Постачальника згідно з правилами перевезення продовольчих продуктів  та за рахунок Постачальника.

            Загальний термін зберігання продукції повинен складати  не менше: 24 місяців - варіант № 1 та варіант № 2, 18 місяців – варіант № 3.

Популярні розділи та сервіси