Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Повсякденні набори сухих продуктів (раціони 1 - 3)»

НАЗАД
11 березня 2024 10:59

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Головний центр капітального будівництва, реконструкції та закупівель Державної прикордонної служби України: вул. Ялтинська, 11, м. Київ, 02099; код за ЄДРПОУ – 23311317; категорія замовника – Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Код ДК 021:2015: 15890000-3 «Продукти харчування та сушені продукти різні» (Повсякденні набори сухих продуктів (раціони 1-3))

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-06-001353-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмету закупівлі відповідно до вимог, визначених АДПСУ.

ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ, КІЛЬКІСНІ ТА ІНШІ ВИМОГИ

до предмету закупівлі

Код ДК 021:2015: 15890000-3 «Продукти харчування та сушені продукти різні» (Повсякденні набори сухих продуктів (раціони 1-3))

№ п/п

Назва

Од. виміру

Кількість

Строк поставки

1.

Повсякденні набори сухих продуктів (раціони 1-3)

комплект

56 000

До 31.10.2024

Місця поставки: Львівська обл., Чернівецька обл., Волинська обл., Одеська обл., Вінницька обл., Харківська обл., Сумська обл. (не менше ніж 9 місць доставки)

Вимоги до повсякденних наборів сухих продуктів

1. Повсякденний набір сухих продуктів (Норма № 10, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 426) повинен відповідати Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

2. Повсякденний набір сухих продуктів (комплект) повинен бути запакований у зовнішній рукав (пакет) в який запаковуються окремі рукави (пакети) для сніданку, обіду та вечері. Матеріал рукавів (пакетів) повинен бути виготовлений з поліетиленової плівки або з матеріалу аналогічної якості вітчизняного або закордонного виробництва дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України. Товщина плівки зовнішнього рукава (пакета) – не менше 0,2 мм, товщина плівки внутрішнього рукава (плівки) – не менше 0,1 мм.

Плівки не повинна бути яскравих (демаскуючих) кольорів. Пакування повинно захищати від вологи, з’єднання пакувального рукава (пакета) повинно бути виконане методом термоформування. Запаковані набори пакуються по 5 – 10 комплектів у ящики (коробки) з тришарового або п’ятишарового гофрованого картону (транспортне пакування) та формуються на піддони.

3. Маркування повинно бути виконане державною мовою, типографським, літографним або іншим способом, у доступній для сприймання формі. Маркування повинно бути стійким до вологи, транспортування, відвантаження, зберігання та застосування.

На зовнішньому рукаві (пакеті) на одному з боків вказується:

- назва (номер) раціону та його комплектація;

- вага комплекту (нетто, брутто) та його калорійність;

- назва та повна адреса виробника, номер телефону виробника;

- дата виготовлення та кінцева дата споживання;

- номер партії, позначення ТУ (у разі його наявності);

- напис «ВЛАСНІСТЬ ДПСУ, НЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ».

На окремих рукавах (пакетах) на сніданок, обід та вечерю наноситься маркування «Сніданок», «Обід», «Вечеря».

Маркування комплектуючих харчових продуктів повсякденного набору сухих продуктів повинно містити всю обов’язкову інформацію, передбачену Законом України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». За потреби виробник може наносити додаткову необхідну інформацію.

На одній із сторін картонного ящика або коробки (транспортне пакування) вказується:

- назва (номер) раціону;

- кількість комплектів;

- назва та повна адреса виробника, номер телефону виробника;

- дата виготовлення та кінцева дата споживання;

- номер партії, позначення ТУ (у разі його наявності).

4. Термін придатності повсякденного набору сухих продуктів (комплекту) в день його постачання на склад замовника повинен становити не менше 20 місяців. Термін придатності комплекту встановлюється за мінімальним терміном придатності комплектуючих складових.

Типова комплектація

(згідно Норми № 10 – повсякденний набір сухих продуктів)

Найменування продукту

Кількість на одну людину на добу, грамів

Галети з борошна пшеничного першого сорту

300

Консерви м'ясні (сніданки м'ясні)

325

Консерви м'ясні (паштети печінкові)

100

Консерви м'ясо-рослинні (каші з м'ясом в асортименті)

650

Мед натуральний

40

Цукор

90

Кава розчинна

2

Чай чорний натуральний

4

Серветки паперові, штук

3

Серветки гігієнічні, штук

3

Основні вимоги до комплектуючих складових

повсякденного набору сухих продуктів

1. Галети з борошна пшеничного першого сорту повинні відповідати ДСТУ 4429:2017 «Галети. Загальні технічні умови», Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Галети упаковуються та фасуються в герметичні пачки з полімерної плівки або комбінованих матеріалів, які дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України, та повинні забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності продукції повинен бути не менше 24 місяців з дати виробництва.

2. Консерви м’ясні (сніданки м’ясні) повинні відповідати ДСТУ 4449:2005 «Консерви м’ясні. Сніданки м’ясні. Технічні умови», Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Консерви упаковуються в металеву банку з матеріалів вітчизняного або закордонного виробництва з кришкою і ключем для відкривання. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності продукції повинен бути не менше 24 місяців з дати виробництва.

3. Консерви м’ясні (паштети печінкові) повинні відповідати ДСТУ 7050:2009 «Консерви м’ясні. Паштети печінкові. Загальні технічні умови», Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Консерви упаковуються в металеву банку з матеріалів вітчизняного або закордонного виробництва з кришкою, з ключем для відкривання. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності продукції повинен бути не менше 24 місяців з дати виробництва.

4. Консерви м'ясо-рослинні в асортименті повинні відповідати ДСТУ 4607:2006 «Консерви м’ясо-рослинні. Каші з м’ясом. Загальні технічні умови», Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Консерви упаковуються в металеву банку з матеріалів вітчизняного або закордонного виробництва з кришкою, з ключем для відкривання. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності продукції повинен бути не менше 24 місяців з дати виробництва.

5. Мед натуральний вищого ґатунку повинен відповідати ДСТУ 4497:2005 «Мед натуральний. Технічні умови», Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Мед повинен бути розфасований у стіки, виготовлені з полімерної, металізованої плівки або з комбінованого матеріалу. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності продукції повинен бути не менше 24 місяців з дати виробництва (фасування).

6. Цукор білий кристалічний другої категорії повинен відповідати ДСТУ 4623:2023 «Цукор. Технічні умови», Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Цукор повинен бути розфасований в пакетики (стіки), виготовлені із паперу, поліетилену, поліпропілену або з комбінованого матеріалу. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності продукції повинен бути не менше 24 місяців з дати виробництва.

7. Кава розчинна повинна відповідати ДСТУ 4394:2005 «Кава натуральна розчинна. Загальні технічні умови», Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Кава порошкоподібна або гранульована повинна бути розфасована у стіки або пакетики із комбінованих термосплавлювальних матеріалів на основі алюмінієвої фольги або металізованої плівки. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності продукції повинен бути не менше 24 місяців з дати виробництва.

8. Чай чорний повинен відповідати ДСТУ 7174:2010 «Чай чорний байховий фасований. Технічні умови», Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Пакування чаю складається із внутрішнього пакетика з пористого паперу, що не розмокає, до якого має бути прикріплена віскозна або бавовняна нитка, що іншим кінцем закріплена до етикетки з паперу. Внутрішній пакетик з чаєм повинен бути вкладений у зовнішній захисний пакетик із паперу для етикеток або герметичний пакетик із багатошарового комбінованого матеріалу.

Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності продукції повинен бути не менше 24 місяців з дати виробництва (фасування).

9. Серветка паперова повинна відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), бути виготовлена з високоякісної целюлози, двошарова, розміром не менше 230 х 230 мм, матеріал повинен бути дозволений до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України. Серветка повинні бути упакована у паперовий або поліетиленовий (полімерний) пакет. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України.

10. Серветка гігієнічна волога повинна відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), бути виготовлена із поліестеру та (або) віскози, просоченої антибактеріальним засобом (без вмісту спирту) розміром не менше 180 х 100 мм. Матеріал серветки та антибактеріальний засіб повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України. Серветка упаковується у полімерну, герметично запаяну плівку. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України.

Термін придатності не менше 24 місяців з дати виробництва.

Асортимент раціонів повсякденного набору сухих продуктів

Норма № 10 – повсякденний набір сухих продуктів (раціон № 1)

Найменування

Кількість

Всього, нетто, грам

Сніданок

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

2 пачки вагою по 50 г або 1 пачка вагою по 100 г

100

Консерви м’ясні (сніданки м’ясні)

1 банка вагою 325 г

325

Кава розчинна

1 стік (пакетик) вагою 2 г

2

Цукор

2 стіки (пакетика) вагою 15 г або

3 стіки (пакетика) вагою 10 г

30

Серветки гігієнічні вологі

1 шт (в окремій упаковці)

 

Серветки паперові

1 шт (в окремій упаковці)

 

Мед натуральний

1 стік (пакетик) вагою 10 г

10

Обід

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

2 пачки вагою по 50 г або 1 пачка вагою по 100 г

100

Консерви м’ясо-рослинні (каша рисова з яловичиною)

1 банка вагою 325 г

325

Консерви м'ясні (паштети печінкові)

1 банка вагою 100 г

100

Мед натуральний

1 стік (пакетик) вагою 20 г

або 2 стіки вагою 10 г

20

Чай чорний натуральний

1 пакетик (в окремій упаковці)

вагою 2 г

2

Цукор

2 стіки (пакетика) вагою 15 г або

3 стіки (пакетика) вагою 10 г

30

Серветки гігієнічні вологі

1 шт (в окремій упаковці)

 

Серветки паперові

1 шт (в окремій упаковці)

 

Вечеря

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

2 пачки вагою по 50 г або 1 пачка вагою по 100 г

100

Консерви м’ясо-рослинні (каша перлова з яловичиною)

1 банка вагою 325 г

325

Мед натуральний

1 стік (пакетик) вагою 10 г

10

Чай чорний натуральний

1 пакетик (в окремій упаковці) вагою 2 г

2

Цукор

2 стіки (пакетика) вагою 15 г або

3 стіки (пакетика) вагою 10 г

30

Серветки гігієнічні вологі

1 шт (в окремій упаковці)

 

Серветки паперові

1 шт (в окремій упаковці)

 

Норма № 10 – повсякденний набір сухих продуктів (раціон № 2)

Найменування

Кількість

Всього, нетто, грам

Сніданок

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

2 пачки вагою по 50 г або 1 пачка вагою по 100 г

100

Консерви м’ясні (сніданки м’ясні)

1 банка (євро) вагою 325 г

325

Кава розчинна

1 стік (пакетик) вагою 2 г

2

Цукор

2 стіки (пакетика) вагою 15 г або

3 стіки (пакетика) вагою 10 г

30

Серветки гігієнічні вологі

1 шт (в окремій упаковці)

 

Серветки паперові

1 шт (в окремій упаковці)

 

Мед натуральний

1 стік (пакетик) вагою 10 г

10

Обід

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

2 пачки вагою по 50 г або 1 пачка вагою по 100 г

100

Консерви м’ясо-рослинні (каша гречана зі свининою)

1 банка вагою 325 г

325

Консерви м'ясні (паштети печінкові)

1 банка вагою 100 г

100

Мед натуральний

1 стік (пакетик) вагою 20 г

або 2 стіки вагою 10 г

20

Чай чорний натуральний

1 пакетик (в окремій упаковці) вагою 2 г

2

Цукор

2 стіки (пакетика) вагою 15 г або

3 стіки (пакетика) вагою 10 г

30

Серветки гігієнічні вологі

1 шт (в окремій упаковці)

 

Серветки паперові

1 шт (в окремій упаковці)

 

Вечеря

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

2 пачки вагою по 50 г або 1 пачка вагою по 100 г

100

Консерви м’ясо-рослинні (каша ячна з яловичиною)

1 банка вагою 325 г

325

Мед натуральний

1 стік (пакетик) вагою 10 г

10

Чай чорний натуральний

1 пакетик (в окремій упаковці) вагою 2 г

2

Цукор

2 стіки (пакетика) вагою 15 г або

3 стіки (пакетика) вагою 10 г

30

Серветки гігієнічні вологі

1 шт (в окремій упаковці)

 

Серветки паперові

1 шт (в окремій упаковці)

 

Норма № 10 – повсякденний набір сухих продуктів (раціон № 3)

Найменування

Кількість

Всього, нетто, грам

Сніданок

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

2 пачки вагою по 50 г або 1 пачка вагою по 100 г

100

Консерви м’ясні (сніданки м’ясні)

1 банка (євро) вагою 325 г

325

Кава розчинна

1 стік (пакетик) вагою 2 г

2

Цукор

2 стіки (пакетика) вагою 15 г або

3 стіки (пакетика) вагою 10 г

30

Серветки гігієнічні вологі

1 шт (в окремій упаковці)

 

Серветки паперові

1 шт (в окремій упаковці)

 

Мед натуральний

1 стік (пакетик) вагою 10 г

10

Обід

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

2 пачки вагою по 50 г. або 1 пачка вагою по 100 г

100

Консерви м’ясо-рослинні (каша гречана з яловичиною)

1 банка вагою 325 г

325

Консерви м'ясні (паштети печінкові)

1 банка вагою 100 г

100

Мед натуральний

1 стік (пакетик) вагою 20 г

або 2 стіки вагою 10 г

20

Чай чорний натуральний

1 пакетик (в окремій упаковці) вагою 2 г

2

Цукор

2 стіки (пакетика) вагою 15 г або

3 стіки (пакетика) вагою 10 г

30

Серветки гігієнічні вологі

1 шт (в окремій упаковці)

 

Серветки паперові

1 шт (в окремій упаковці)

 

Вечеря

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

2 пачки вагою по 50 г. або 1 пачка вагою по 100 г

100

Консерви м’ясо-рослинні (каша перлова зі свининою)

1 банка вагою 325 г

325

Мед натуральний

1 стік (пакетик) вагою 10 г

10

Чай чорний натуральний

1 пакетик (в окремій упаковці) вагою 2 г

2

Цукор

2 стіки (пакетика) вагою 15 г або

3 стіки (пакетика) вагою 10 г

30

Серветки гігієнічні вологі

1 шт (в окремій упаковці)

 

Серветки паперові

1 шт (в окремій упаковці)

 

Загальні умови:

Місця поставки: детальна інформація щодо місць поставки та товароодержувачів буде повідомлена Замовником лише Переможцю на етапі укладення/виконання договору про закупівлю.

Поставка: на умовах передбачених в проекті Договору.

Товар має відповідати технічним, якісним та кількісним вимогам, а також найвищому рівню технологій і стандартів, існуючих в Україні та підтверджуватись зазначеними нижче документами.

У разі виникнення сумнівів/суперечки щодо якості товару, що постачається, проводиться його незалежна експертиза в уповноважених на це установах чи організаціях. Оплата вартості експертизи Товару сплачується на умовах договору.

На підтвердження відповідності запропонованого товару, учасник повинен надати у складі пропозиції:

1. Гарантійний лист про відповідність запропонованого Учасником товару технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам, визначеним у цьому Додатку. Такий гарантійний лист повинен містити: повне найменування запропонованого Учасником товару (предмету закупівлі) та його складових частин згідно з комплектацією, із зазначенням по кожній позиції найменування державного/галузевого стандарту/технічних умов виробника, найменування виробника та країну походження.

2. Копія експлуатаційного дозволу та/або рішення компетентного органу про державну реєстрацію потужностей (будівлі, споруди, комплекси споруд, обладнання та інших засобів, включаючи транспортні засоби та території, що використовуються у виробництві та/або обігу об’єктів санітарних заходів) – власних або орендованих, що будуть використовуватися чи використані при виробництві, переробці або реалізації харчових продуктів, відповідно вимог Закону України від 23.12.1997 № 771/97-ВР «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужносте операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам» (чинного на дату розкриття пропозицій) .

3. Якщо Учасник не є виробником товару – предмету закупівлі, такий Учасник надає лист від виробника або його офіційного представника або дилера або дистриб’ютора запропонованого учасником товару, що підтверджує наявність партнерських відносин Учасника з компанією-виробником або його офіційним представництвом або дилером чи дистриб’ютором та містить гарантії щодо поставки визначеного Замовником товару, його кількості, можливість поставки товару протягом строків, визначених у документації та підтвердження щодо якості запропонованого учасником товару до вимог Замовника.

Також, лист обов’язково повинен містити посилання на номер оголошення, оприлюдненого в електронній системі закупівель, найменування замовника та назву предмета закупівлі.

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до кошторису на 2024 рік, становить 12 040 000,00 грн. з ПДВ.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 12 040 000,00 грн. з ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувану вартість сформовано після проведеного моніторингу згідно з вимогами законодавства та наказів Адміністрації Державної прикордонної служби України від 09.09.2019 № 480-АГ «Про моніторинг цін під час здійснення закупівель» (зі змінами) та від 07.11.2022 № 570/0/81-22-АГ «Про організацію моніторингу цін під час здійснення закупівель товарів на період дії правового режиму воєнного стану та внесення змін до наказів Адміністрації Держприкордонслужби», на підставі ціни, визначеної листом Адміністрації Державної прикордонної служби України від 15.02.2024 № 17/10005-24-Вих.

Популярні розділи та сервіси