Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Послуги з технічного обслуговування (зачистки, експертного обстеження та калібрування) резервуарів»

НАЗАД
21 лютого 2024 14:50

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру

бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Предмет закупівлі: послуги з технічного обслуговування (зачистки, експертного обстеження та калібрування) резервуарів

за кодом ДК 021:2015 – 71630000-3: Послуги з технічного огляду та випробовувань

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Військова частина 2144 (7 прикордонний Карпатський загін), 79010, м. Львів, Львівська область, код за ЄДРПОУ — 14321653.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): послуги з технічного огляду та випробовувань за кодом ДК 021:2015 – 71630000-3, послуги з технічного обслуговування (зачистки, експертного обстеження та калібрування) резервуарів

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-16-006770-a.

Найменування

послуги

Якісні характеристики послуги

Од.

виміру

К-ть

Очікувана вартість за одиницю не вище, грн

1.

Зачистка резервуару Р-25

Повна зачистка резервуара включає наступні операції:

•Проведення розлючення резервуару, його дегазація, заміна прокладок та болтів до кришок люків;

•За допомогою лопаток і скребків, виготовлених з кольорових металів або неметалевих матеріалів, знімають шар осаду нафтопродуктів з внутрішніх стінок резервуара з наступним видаленням осаду;

• видалення залишишку нафтопродукту;
• мийку протягом 1-2 год (по замкнутому циклу);
• дегазацію (примусову) протягом 4 год;
• знешкодження від тетраетилсвинцю (якщо в резервуарі зберігався етилований бензин) напиленням розчину;
• споліскування внутрішньої поверхні резервуара чистої водою;
• відбір проб повітря з резервуара для визначення наявності в ньому вуглеводнів і тетраетилсвинцю;
• вибірку (вручну) слідів осаду.

Підготовку резервуарів виконують перед тим, як здійснюють роботи в резервуарі. Воду для приготування мийних розчинів для миття резервуарів, в яких зберігалися бензин, гас і дизельне паливо, нагрівають до температури 10 ° С, а для зачистки резервуарів, в яких зберігалися масла для двигунів і трансмісійні масла, - до температури 45-75 ° С. Якщо в процесі виконання робіт миючі розчини сильно не забруднюються, їх використовують багаторазово. Персонал приймає зачищений резервуар від відповідальної особи, який керував зачистки. Здавання-прийняття робіт оформляють актом, в якому вказується ціна робіт і обсяг. В акті відображають наступні дані: номер резервуара, від якого нафтопродукту його очистили, для якого нафтопродукту він призначений; ставлять оцінку, що характеризує якість виконаних робіт, і роблять висновок про відповідність резервуара вимогам ГОСТ 1510-84 на придатність його для заповнення нафтопродуктом. Вивезення та утилізація шламу узгоджуються з місцевими органами протипожежної служби і державного санітарно-епідеміологічного нагляду.

шт

5

48594,00

2.

Зачистка резервуару Р-10

шт

2

15820,80

3.

Зачистка резервуару Р-4

шт

1

6854,40

4.

Експертне обстеження резервуару Р-25

Технічна діагностика та/або експертне обстеження резервуарів для зберігання нафти та нафтопродуктів - це ряд експертно-технічних заходів спрямованих на визначення та встановлення технічного стану, порядку та термінів подальшої експлуатації резервуару. Технічна діагностика резервуарів для зберігання паливо-мастильних матеріалів проводиться згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-10:2008 під час проведення ремонту, реконструкції, модернізації резервуару.

Відповідно до вказаного стандарту, технічну діагностику (експертне обстеження) резервуарів в залежності від виробничої необхідності проводять в повному обсязі (повна діагностика) та/або частково (часткова діагностика) в залежності від терміну проведення експертного обстеження проводять первинне, чергове та позачергове експертне обстеження.

Технічна діагностика (експертне обстеження) виконується тільки уповноваженою експертною організацією, що має відповідне свідоцтво про акредитацію, отримане в органах охорони праці.

Результатом проведення технічної діагностики (експертного обстеження) є висновок експертизи (звіт), у якому відображається інформація щодо поточного технічного стану резервуару, рекомендації щодо подальшої його експлуатації.

.

шт

5

43254,00

5.

Експертне обстеження резервуару Р-10

шт

2

13608,44

6.

Експертне обстеження резервуару Р-4

шт

1

5673,90

7.

Градуювання резервуару Р-25

Основними документами, що регламентують ці роботи, є ГОСТ 8.570-2000 і ГОСТ 8.346-2000, ДСТУ 4218:2003. Перевірку горизонтальних циліндричних сталевих резервуарів проводять об'ємним або геометричним методом. Об'ємний метод перевірки місткостей здійснюють двома способами: з використанням зразкових мірників і зразкового рівнеміра і з використанням зразкового лічильника рідини і зразкового рівнеміра. При об'ємному методі перевірки вимірюють об'єм рідини в резервуарі, і висоту наповнення після кожної або декількох контрольних доз. Геометричний метод перевірки полягає у вимірі розмірів резервуарів і проведенні розрахунків об'єму.

За результатами градуювання надається таблиця для здійснення перерахунку кількості наявного пального у відповідності до рівня наливу у резервуарі. Допускається можливість здійснення лазерного калібрування при наявності можливості у Виконавця.

шт

5

36952,00

8.

Градуювання резервуару Р-10

шт

2

14780,80

9.

Градуювання резервуару Р-4

шт

1

6426,30

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів до даного виду послуги.

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: фінансування закупівлі здійснюється за рахунок загального бюджету .

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 191 964,64 грн. у тому числі ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: визначено відповідно до вимог наказу Адміністрації Державної прикордонної служби України від 09 вересня 2019 року № 480-аг «Про моніторинг цін під час здійснення закупівель» (зі змінами) методом порівняння ринкових цін на товари.

Популярні розділи та сервіси