Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Послуги експертного обстеження (технічного діагностування) резервуарів (сховищ)»

НАЗАД
05 березня 2024 12:19

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

(на підтвердження відповідності тендерної пропозиції умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі)

до оголошення про проведення закупівлі за предметом закупівлі: Послуги експертного обстеження (технічного діагностування) резервуарів (сховищ), код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Технічні, якісні та кількісні вимоги до проведення

експертного обстеження (технічного діагностування)

резервуарів (сховищ) для зберігання нафтопродуктів

1. Мета проведення експертного обстеження (технічного діагностування).

1.1. Експертне обстеження (технічне діагностування) виконується з метою:

а) перевіряння відповідності параметрів резервуару вимогам технічної документації;

б) визначення технічного стану резервуару в цілому, його складових частин, деталей або елементів;

в) визначення виду та оцінка поточного технічного стану резервуару, умов та строку подальшої безпечної експлуатації резервуару з урахуванням режимів роботи резервуару;

г) визначення потреби у проведенні ремонту, реконструкції чи модернізації або необхідності виведення резервуару з експлуатації за технічним станом.

1.2. Під час експертного обстеження (технічного діагностування) повинен бути виконаний комплекс робіт з контролю технічного стану резервуарів, достатній для того, щоб:

а) оцінити придатність резервуарів та елементів їх металоконструкцій до подальшої експлуатації;

б) виявити ділянки, вузли, з’єднання або елементи металоконструкцій, які не відповідають проектним рішенням, положенням нормативних документів, мають значний фізичний чи корозійний знос потребують ремонту або заміни та надати рекомендації щодо їх ремонту чи заміни;

в) визначити умови, строки та режими подальшої безпечної експлуатації.

2. Нормативно-технічна документація з експертного обстеження (технічного діагностування) резервуарів (сховищ) для зберігання нафтопродуктів.

2.1. «Порядок проведення технічного огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки», який затверджений постановою Кабінету міністрів України (далі – КМУ) від 26.05.2004 № 687 (із змінами);

2.2. Інші чинні стандарти, технічні умови, нормативно-правові акти, інша технічна документація, які встановлюють вимоги до проведення експертного обстеження (технічного діагностування) резервуарів (сховищ) для зберігання нафтопродуктів.

3. Резервуари (сховища), які підлягають експертному обстеженню (технічному діагностуванню).

Місце надання послуг

Найменування устаткування

Кількість, послуг

66300, Україна, Одеська область, м. Подільськ, вул. Мала Деповська, 54, військова частина 9935.

Резервуар Р-25

30

Сховище РВС (типу РВСК-400)

2

Всього:

32

В залежності від технічної можливості для проведення експертного обстеження (технічного діагностування), резервуари (сховища) подаються групами не менше 10 одиниць.

4. Вимоги до організації та її персоналу, який виконує експертне

обстеження (технічне діагностування) резервуарів (сховищ).

4.1. Експертне обстеження (технічне діагностування) проводиться за програмою робіт експертного обстеження (технічного діагностування) резервуара (сховища), яка відпрацьовується Виконавцем. Програма обстеження резервуара (сховища) повинна містити склад робіт, які виконуються під час проведення експертного обстеження (технічного діагностування) резервуара та відповідати вимогам Державних стандартів, технічних умов, організаційно-методичних документів з урахуванням особливостей і специфіки експлуатації резервуарів (сховищ) для зберігання нафтопродуктів.

4.2. Роботи з експертного обстеження (технічного діагностування) виконуються організаціями, для яких такий вид діяльності передбачений їхнім статутом, які мають в своєму розпорядженні необхідні засоби технічного діагностування, відповідну нормативно-технічну документацію, а також мають навчених і атестованих в установленому порядку фахівців.

Повноваження організації (виконавця) щодо можливості виконання експертного обстеження (технічного діагностування) повинні бути підтверджені чинним дозволом уповноваженого органу Держпраці України на початок або продовження виконання робіт.

Допуск фахівців для проведення експертного обстеження (технічного діагностування) здійснюється виконавцем відповідно до законодавства.

4.3. Допускається можливість залучення співвиконавців та інших спеціалізованих організацій, які мають право (уповноважені) на виконання окремих видів робіт з експертного обстеження (технічного діагностування). Виконавець надає Замовнику завірені копії діючих договорів (або інших правочинів), які підтверджують такі правовідносини, та документи що підтверджують певний вид діяльності, кваліфікацію фахівців.

5. Вимоги до оцінки технічного стану резервуарів (сховищ), складу

висновку експертизи (звіту) за результатами експертного

обстеження (технічного діагностування) .

5.1. За результатами експертного обстеження (технічного діагностування) резервуара (сховища) в складі висновку експертизи (звіту) за результатами експертного обстеження (технічного діагностування) повинен надаватись один з наступних висновків експертизи про:

а) продовження експлуатації резервуара згідно з встановленими в проектній та/або експлуатаційній документації параметрами на визначений строк;

б) продовження експлуатації резервуара (сховища) з обмеженням експлуатаційних параметрів на визначений строк (за умови підтвердження такого висновку відповідними розрахунками);

в) необхідність проведення ремонту резервуара (сховища), із зазначенням основних напрямків ремонту;

г) необхідність проведення реконструкції або модернізації резервуара (сховища), із зазначенням напрямків реконструкції або модернізації;

д) виведення резервуара (сховища) з експлуатації, як такого, що не підлягає подальшій безпечній експлуатації для подальшого відновлення справного технічного стану шляхом ремонту або як такого, що підлягає подальшому демонтажу (списанню) через неможливість відновлення справного технічного стану шляхом ремонту.

5.2. Усі матеріали з експертного обстеження (протоколи з результатами контролю та вимірювань, графічні матеріали, фото матеріали, розрахунки, висновок експертизи тощо) повинні бути задокументовані і сформовані у складі висновку експертизи (звіту).

Висновок експертизи (звіт) за результатами експертного обстеження (технічного діагностування) резервуару (сховища) повинен надаватися Замовнику в 1-му примірнику. Результати експертного обстеження (технічного діагностування) повинні бути оформлені записом у паспорті резервуара (сховища).

Ідентифікатор закупівлі:

UA-2024-02-27-009207-a

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

На виконання вимог чинного законодавства очікувана вартість предмету закупівлі визначена шляхом проведення моніторингу цін на підставі комерційних пропозицій

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення згідно кошторису на 2024 рік, враховуючи кількість послуг предмета закупівлі, очікувана вартість – складає 313371 грн. 80 коп. з ПДВ.

Популярні розділи та сервіси