Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Пересувний лазне-пральний комплекс»

НАЗАД
12 квiтня 2024 09:10

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Головний центр капітального будівництва, реконструкції та закупівель Державної прикордонної служби України: 02099, місто Київ, вулиця Ялтинська, будинок 11; код за ЄДРПОУ – 23311317; категорія замовника – Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним ​закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

«Код ДК 021-2015: 34220000-5 «Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери» (пересувний лазне-пральний комплекс)»

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-14-005565-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі відповідно до потреб визначених АДПСУ.

ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ, КІЛЬКІСНІ ТА ІНШІ ВИМОГИ

до предмету закупівлі

«Код ДК 021-2015: 34220000-5 «Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери» (пересувний лазне-пральний комплекс)»

Пересувний лазне-пральний комплекс – 3 одиниці.

Розділ І.

1. Вимоги по призначенню

1.1. Пересувний лазне-пральний комплекс (далі – ПЛПК) повинен відповідати цим технічних вимогам і комплекту конструкторської документації підприємства-виробника, забезпечувати миття особового складу і прання речей поза межами пунктів постійної дислокації на базі двовісного автомобільного причепу.

1.2. ПЛПК повинен складатися з пральні, роздягальні, відділення для миття та технічного пункту. Компоновка ПЛПК (рисунок Д1).

1.3. Габаритні розміри надбудови: довжина не більше – 7750 мм (допустимі відхилення – 100 мм), ширина не більше – 2550 мм (допустимі відхилення – ± 50 мм), висота не більше – 2400 мм (допустимі відхилення – ± 100 мм).

Габаритні розміри з причепом: довжина не більше – 9720 мм (допустимі відхилення – ± 200 мм), ширина не більше – 2600 мм, висота не більше – 4000 мм..

2. Конструктивні вимоги

2.1. Загальні конструктивні вимоги.

2.1.1. Площа технічного пункту повинна бути не менше 4,0 м², мати окремий вхід і повністю ізольоване від двох інших, в якому повинні знаходитись стаціонарно закріплені: дизель – генератор 380 В (220 В), потужністю не менше 40 кВт; автономний обігрівач, потужністю не менше 4кВт; насосна станція, потужністю не менше 1,3 кВт та продуктивністю не менше 100 лхв; розподільні щити для внутрішніх та зовнішніх підключень; електричний котел, потужністю не менше 4 кВт, резервуари (баки) для води загальним об’ємом не менше 2000 л. та можливістю швидкого зливу води. Повинна бути передбачена можливість стаціонарно встановити настінний обігрівач.

2.1.2. Площа пральні повинна бути не менше 3,5 м², функціонально поєднана з роздягальнею і мати загальний вхід, дверцята якої знаходяться на боковій стіні. В пральні повинні бути встановленні:

пральні машини автомат – 2 шт. (розраховані на одноразову загрузку білизни не менше 6 кг);

сушильні машини – 2 шт. (розраховані на одноразову загрузку білизни в кількості не менше 6 кг).

В приміщенні пральні встановлений твердопаливний бойлер з водяним кожухом навколо топки, який функціонально поєднаний з електричним котлом потужністю не менше – 4 кВт, що може бути як резервним так і основним водонагрівачем.

Для провітрювання пральні передбачити витяжний вентилятор на протилежній від вхідних дверей стіні.

В перегородці між пральнею і роздягальнею вбудовані розсувні двері для доступу в роздягальню або термоощадливі смугові штори завіси.

2.1.3. Площа роздягальні і відділення для миття повинна бути не менше 9,0 м². Ця площа функціонально розділена на дві зони перегородкою з дверним отвором з вологостійкої завіси:

перша зона – роздягальня, площею не менше 4,5 м² (допустимі відхилення – ± 0,5 м2) обладнана (укомплектована) лавками, полицями для розміщення особистих речей не менше 5 осіб особового складу, системою примусової вентиляції та гумовими килимками.

друга зона – відділення для миття, площею не менше 4,5 м² (допустимі відхилення – ± 0,5 м2) обладнане (укомплектоване) не менше ніж п’ятьма місцями для миття особового складу з окремими підведеннями гарячої та холодної води до кожного змішувача, системою примусової вентиляції, дренажною системою, гумовими килимками.

2.1.4. ПЛПК повинен бути захищений від погодних умов, забезпечувати комфортні умови миття особового складу та прання особистих речей при температурі повітря від -30 º до +40 ºС.

2.1.5. Ззовні ПЛПК повинні знаходитись: двоє з’ємних вхідних сходів, які знімаються; стаціонарна драбина; ящик для дров; ящик для рукавів та інше; пенал для з’ємних сходів.

2.1.6. Сходи, які знімаються, мають кут нахилу близько 45º в робочому стані (допустимі відхилення – ± 10º) і служать для доступу в відділення технічного пункту та пральню забезпечуючи травмобезпечний вхід (вихід) особового складу до приміщень.

2.1.7. Стаціонарна драбина служить для доступу на дах кузова.

2.1.8. Бойлер для нагріву води повинен бути об’ємом 200 л.

2.1.9. Ящик для дров розташований під причепом.

2.1.10. Пенал розміщений під кузовом і призначений для транспортування з’ємних сходів при переміщенні ПЛПК.

2.2. Вимоги до інженерних мереж.

ПЛПК повинен мати технічні можливості підключення до мереж електро-, водо-, постачання та каналізації.

2.3. Вимоги до вентиляції.

Вентиляція ПЛПК природна та примусової дії, повинна виконуватись через витяжні вентилятори, вентиляційні решітки та відкидні вікна.

2.4. Вимоги до опалення.

2.4.1. Опалення виконується дизельним автономним опалювачом потужністю не менше 4 кВт. (не менше 2 шт.) з розводкою по приміщеннях.

2.4.2. В роздягальні та відділені для миття повинен підтримуватись температурний режим не нижче +25 º С.

2.5. Вимоги до систем водопостачання та водовідведення.

2.5.1. Конструкція системи водопостачання ПЛПК повинна забезпечувати заправку, примусове злиття, нагрівання, роздачу води. Система водопостачання повинна складатися з резервуарів (баків) для накопичення води, санітарно – технічного обладнання, запірної арматури, обладнання з очистки води, наливних та зливних труб.

Резервуари (баки) для накопичення води повинні бути оснащені:

- люком для забезпечення доступу в середину, для періодичного очищення;

- покажчиком рівня води;

- пристроєм, який запобігає переповненню води.

2.5.2. Водопостачання здійснюється за допомогою зовнішніх інженерних мереж, водоймищ або від ємкостей для водопостачання.

2.5.3. Водопостачання згідно призначення ПЛПК повинно забезпечити одночасне миття не менше 5 осіб, а також прання білизни 2-ма пральними машинами одночасно.

2.5.4. Для заповнення баків водою в технічному пункті повинні бути:

- насосна станція або насос для перекачки води з автоцистерни, або чистого водоймища, висота всмоктування станції при цьому повинна бути не менше 7 м;

- пожежний рукав довжиною не менше 15 м з кінцевими напівмуфтами для з’єднання ПЛПК з водороздавальною колонкою.

2.5.5. Водовідведення та каналізація повинні здійснюватися методом самопливу за межі споруди в організовану ємкість. Нахил зливної магістралі повинен забезпечувати повний злив каналізаційних вод. Ємкість для зливних вод до складу ПЛПК не входить.

2.5.6. У трубопроводах, залежно від конструкції пральних машин, повинно бути передбачено:

у разі оснащення пральних машин зливним насосом – підключення до зливного шлангу на висоті не менше ніж 600 мм від рівня установки машин;

у разі оснащення пральних машин зливним клапаном – підключення до зливного шлангу на рівні підлоги, на яку вони встановлені.

Конструкцією повинно бути передбачене перекриття подачі води до пральних машин окремим краном або встановленням кранів для кожної пральної машини.

2.5.6. Гаряче водопостачання здійснюється ємкісним нагрівачем об’ємом не менше 0,2 м3 з підігрівом води за допомогою електроенергії та твердого палива, при цьому в системі подачі гарячої води повинен бути встановлений термозмішуючий клапан з можливістю регулювання температури води.

2.6. Вимоги до електричних мереж та системи освітлення ПЛПК.

2.6.1. Джерело електроенергії – дизель-генератор потужністю не менше 40 кВт та можливістю підключення ПЛПК до зовнішніх мереж номінальною напругою 220 В (додатково заводом-виробником може бути передбачено

підключення до мережі 380 В) силовим кабелем-подовжувачем не менше 50 м призначеним для зовнішнього використання. Силовий кабель-подовжувач за своїми характеристика повинен бути розрахований на забезпечення енергоживлення всіх споживачів електроенергії ПЛПК.

2.6.2. Освітлення в кожному з відділень не менш ніж двома LED світильниками. У відділення для миття повинно бути не менш трьох вологостійких LED світильників.

2.6.3. Монтаж електропроводки, електричних виробів (розеток, роз’ємів, вимикачів тощо) повинні бути виконані в кабель – каналах.

2.6.4. Комутаційно-захисні апарати (роз’єднувачі, контактори, запобіжники тощо) повинні бути розташовані в окремих розподільних щитах.

2.6.5. Відведення газів, що утворюються при роботі дизель-генератора, повинно бути виконано назовні ПЛПК.

2.7. Вимоги до конструкції ПЛПК.

2.7.1. ПЛПК повинен представляти собою металевий каркас, виконаний із уніфікованих сталевих профілів. Стальні профілі повинні кріпитися між собою за допомогою електродугового зварювання і забезпечити жорстке та надійне кріплення обшивок.

2.7.2. Зовнішня обшивка ПЛПК повинна бути виконана із сталевих листів товщиною не менше 1,5 мм, закріплених до каркасу електродуговим зварюванням.

2.7.3. Внутрішня обшивка ПЛПК повинна бути виконана з алюмокомпозитних панелей.

2.7.4. Між внутрішньою та зовнішньою обшивками надбудови повинна бути щільно встановлена шумо-теплоізоляція з пінополістиролу екструдованого самозатухаючого щільністю не менше 25 кг/ м3 і товщиною не менше 50 мм. Зона біля топки нагрівача води між внутрішньою та зовнішньою обшивками надбудови повинна бути щільно заповнена мінеральною ватою щільністю не менше 25 кг/м3 і товщиною не менше 50 мм.

Внутрішні поверхні конструкції металевого каркасу повинні бути оброблені термоізоляційним покриттям (матеріалом).

2.7.5. Вікна повинні бути виготовлені з металопластику з двокамерними пакетами. В технічному пункті з зовнішньої сторони металевого каркасу – два відкидні вікна розміром 650х350 мм (допустиме відхилення ± 20 мм), в роздягальні і відділенні для миття – три відкидні вікна розміром 650х350 мм (допустиме відхилення ± 20 мм) та одне розміром 900х600 мм (допустиме відхилення ± 20 мм).

Двері повинні бути виготовлені з металопластику з двокамерними склопакетами.

Захист від проникнення в ПЛПК пилу та атмосферних опадів повинен виконуватися шляхом застосування ущільнювачів у конструкції вікон та дверей.

2.7.6. В конструкції повинні бути передбачені патрубки (роз’єми, муфти тощо) для забору води від зовнішніх джерел.

2.8. Обладнання ПЛПК.

2.8.1. Підлога ПЛПК в кожному із відділень (крім технічного пункту)

повинна бути виконана з утепленням згідно з технологією заводу – виробника та технологічного призначення цих приміщень.

2.8.2. Вхідні двері надбудови повинні бути розпашні, відчинятися назовні і кріпитися на надійних навісах з посиленим кріпленням. Двері повинні бути оснащені обмежувачами відкриття та замковим пристроєм, поручнем для полегшення входу (виходу). Розмір дверного отвору повинен бути висотою не менше 1800 мм, шириною не менше 850 мм. Біля вхідних дверей повинні встановлюватися сходи.

2.8.3. У ПЛПК повинні бути встановлені (наклеєні) у вигляді табличок (наклейок), що мають стійкість до підвищеної вологості:

- схеми систем електро - , водо -, постачання, водовідведення, вентиляції;

- необхідні попереджувальні знаки, графічні символи для обладнання і символи суспільної інформації (піктограми) відповідно ДСТУ ISO 7000.

2.9. Антикорозійний захист.

2.9.1. В ПЛПК повинен бути виконаний антикорозійний захист згідно з технологією підприємства-виробника.

2.9.2. ПЛПК повинен бути пофарбований фарбою призначеною для зовнішнього використання темно-зеленого кольору.

2.9.3. Всі стикові елементи покриття підлоги повинні бути обжаті алюмінієвою полосою (кутником), додатково у відділені для миття повинні бути ущільнені поліуретановим герметиком.

2.10. Оснащення ПЛПК.

В комплект поставки повинні входити:

- вогнегасник ВП-5 (ДСТУ 3675-98) – 2 шт.;

- вогнегасник ВП-2 (ДСТУ 3675-98) – 1шт.;

- аптечка медична (ДСТУ 3961-2000)– 1 шт;

- комплект оснащення причепу (згідно технічної документації заводу-виробника);

- кабельний подовжувач не менше 50 м – 1 шт.;

- рукав пожежний не менше 15 м з кінцевими полумуфтами – 1 шт.;

- рукав всмоктувальний не менше 15 м – 1 шт.;

- рукав всмоктувальний не менше 10 м – 1 шт.;

- запасне колесо – 1 шт.

2.11. Технічні вимоги двовісного причепа.

2.11.1. Підвіска:

- двовісна, залежна;

- поворотний пристрій причепу на передній осі;

- шини – пневматичні, камерні;

- повна маса ПЛПК – не більше 30 000 кг.

2.11.2. Гальмівна система:

- пневматичного типу;

- гальмівні механізми – барабанного або дискового типу;

- наявність стоянкового гальма.

3. Вимоги до транспортування

ПЛПК у транспортному положенні повинен обладнуватися причіпним пристроєм передбаченим конструкцією заводу-виробника для його транспортування (буксирування) вантажним автомобільним транспортом.

4. Вимоги безпеки

4.1. Матеріали, що використовуються для виготовлення ПЛПК не повинні мати шкідливої дії на здоров’я людей і навколишнє середовище.

4.2. Наявність шкідливих речовин в повітрі приміщень не повинна перевищувати граничних допустимих санітарних норм.

4.3 В конструкції зовнішніх і внутрішніх елементів ПЛПК не повинно бути гострих і ріжучих кромок, виступаючих штирів, дротів тощо.

4.4. Під час експлуатація ПЛПК в транспортному положенні повинна бути передбачена можливість фіксації сушильних та пральних машин.

4.5. На ПЛПК повинні бути нанесені написи і знаки, що попереджають обслуговуючий персонал про небезпеку і помилкові дії.

4.6. Вимоги електробезпеки повинні відповідати вимога Правил улаштування електроустановок.

5. Гарантії

5.1. Гарантійний строк експлуатації ПЛПК повинен бути не менше 12 місяців за умови, що експлуатація проводилась згідно правил (інструкцій) визначених підприємством-виробником.

5.2. Гарантійні строки на шини, акумуляторні батареї, електроприлади та інші технічні засоби, якими комплектується ПЛПК, даються підприємствами-виробниками вказаних виробів, згідно із затвердженими на них стандартами і технічними умовами.

5.3. Підприємство – виробник повинно на протязі гарантійного терміну експлуатації забезпечити технічне обслуговування (згідно регламенту (рекомендацій) підприємства-виробника) вузлів і агрегатів ПЛПК та у визначених законодавством випадках ремонт за власний рахунок.

6. Порядок приймання

6.1. Приймання ПЛПК здійснюється згідно з цими технічними вимогами та договору про закупівлю. Під час приймання ПЛПК представник підприємства-виробника повинен здійснити запуск ПЛПК для перевірки його функціонального призначення.

6.2. Незначні подряпини, зколи лакофарбового покриття тощо, які не впливають на технічний стан ПЛПК за призначенням у цілому, дозволяється усувати під час приймання.

6.3. Документи, які надаються з відвантаженою партією продукції:

сертифікат відповідності на ПЛПК;

керівництво (інструкція) з експлуатації ПЛПК.

паспорт-формуляр (паспорт) на ПЛПК.

7. Підприємство-виробник (постачальник) повинне надати на будь-якому носії інформації відеоінструкцію з експлуатації ПЛПК або за власний рахунок організувати проведення навчання персоналу Держприкордонслужби, який здійснює експлуатацію ПЛПК.

Відповідність Товару, що пропонується до поставки, технічним вимогам Замовника, що викладені у тендерній документації та цьому Додатку, повинна бути підтверджена наданням у складі тендерної пропозиції наступних документів:

- Гарантійний лист, складений у довільній формі, який містить інформацію про відповідність запропонованого Учасником товару усім характеристикам, що викладені у Розділі І Додатку №3 до тендерної документації.

- У випадку, якщо Учасник не є виробником запропонованого ним товару, такий Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати гарантійний лист від виробника або представника або дилера або дистриб’ютора, адресований замовнику даної закупівлі, який містить інформацію про право учасника (найменування і код ЄДРПОУ) пропонувати та/або постачати запропонований Учасником у межах даної закупівлі товар, а також свідчити про те, що запропонований Учасником товар є новим, належної якості та відповідає технічним характеристикам, визначеним Розділом І Додатку №3 до тендерної документації.

- Гарантійний лист у довільній формі про те що під час поставки товару Учасник одночасно з передачею товару надасть замовнику підготовлену виробником товару фактичну калькуляцію собівартості такого товару згідно пункту 13 Порядку підтвердження ступеня локалізації виробництва затвердженого постановою КМУ від 02.08.2022 № 861.

Місце поставки: м. Київ, детальна інформація щодо місць поставки буде повідомлена Замовником лише Переможцю на етапі укладення/виконання договору про закупівлю.

Поставка: на умовах передбачених в проекті Договору.

Товар має бути безпечним, а його технічні, якісні характеристики мають відповідати встановленим вимогам.

Товар має бути таким, що не перебував у експлуатації за своїм функціональним призначенням (новим).

Примітки:

- у разі, якщо у даних технічних вимогах, чи в інших частинах тендерної документації йде посилання на конкретну марку чи фірму, виробника, патент, конструкцію або тип товару, що закуповується, то вважається, що технічні вимоги містять вираз: «або еквівалент».

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до кошторису на 2024 рік, становить 9 300 000,00 грн. з ПДВ.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 9 300 000,00 грн. з ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість формувалась з найнижчих цін проведеного моніторингу згідно з вимогами законодавства та наказів Адміністрації Державної прикордонної служби України від 09.09.2019 № 480-АГ «Про моніторинг цін під час здійснення закупівель» (зі змінами) та від 07.11.2022 № 570/0/81-22-АГ «Про організацію моніторингу цін під час здійснення закупівель товарів на період дії правового режиму воєнного стану та внесення змін до наказів Адміністрації Держприкордонслужби».

Популярні розділи та сервіси