Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Ангар для зберігання авіаційної техніки»

НАЗАД
21 жовтня 2021 15:56

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 №710

(зі змінами, внесеними постановою КМУ №1266 від 16.12.2020)

Найменування предмета закупівлі

із зазначенням коду

ДК 021:2015

Вид процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі/розмір бюджетного призначення

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Ангар для зберігання авіаційної техніки за кодом ДК 021:2015 - 44210000-5 - "Конструкції та їх частини"

Відкриті торги

UA-2021-09-17-002882-a

3 933 333,00 з ПДВ

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені та встановлені відповідно до вимог і положень нормативних документів згідно з чинними нормами, стандартами та правилами.

Місце поставки: Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с.  Паладь-Комарівці, вул.  Миру, 11

Строк поставки: на умовах укладеного Договору (після його підписання)  до 20.12.2021р..

Загальні вимоги до ангару:  Ангар спеціального призначення для зберігання авіаційної техніки (далі – Ангар) повинен являти собою збірно-розбірну каркасну конструкцію, що забезпечує безпечне зберігання та технічне обслуговування авіаційної техніки, її захист від атмосферних опарів, сонячного проміння, тощо. Ангар повинен бути новим, таким, що не перебував в експлуатації, у тому числі і його складові частини

Габаритні розміри ангару:

- довжина – 19,0 - 20,0 м;

- ширина – 17,0 - 18,0 м;

- висота до низу несучих конструкцій не менше 4,5 м.

Ангар повинен мати технічній паспорт на об’єкт з описом його монтажу, порядку експлуатації та містити характеристики використаних матеріалів. Ангар повинен бути обладнаний Продавцем: електроживленням (220 В та 380 В), освітленням, заземленням, вентиляцією, протипожежним та блискавко захистом. Конструкція Ангару: ангар каркасного типу, повинен передбачати можливість демонтажу, одноповерховий, прямокутної форми, прямостінний з двоскатним дахом.

Конструктивна схема – рамно-зв'язкова, повинна забезпечувати міцність та стійкість під час експлуатації. Всередині робочої зони ангару не повинно бути додаткових колон (опор). Виготовлення і монтаж конструкцій повинні відповідати: ДБН В.2.6-198:2014 Сталеві конструкції.

Заводські з'єднання – зварні і болтові, монтажні з'єднання – болтові. У болтових з'єднаннях передбачати заходи для відвертання (розкручування) гайок.

Елементи каркасу (незахищені конструкції) зі сталі. Огороджувальні конструкції з профільованих листів зі сталі. Всі металеві конструкції мають бути оброблені антикорозійною ґрунтовкою типу ГФ-021 з нанесенням 2 шарового фарбування емаллю типу ПФ-1189.

- зовнішнє покриття покрівлі – оцинкований профільований настил

типу ПК44-0,7 мм. (колір – за погодженням із замовником).

- зовнішнє покриття стіни – оцинкований профільований настил

типу С15-0,5 мм (колір – за погодженням із замовником).

- по торцях стіни розміщені ворота, що працюють за принципом «гармошка» 15,00 х 4,30 (Н) м., обшивка – оцинкований профільований лист типу ПС-10 з захисним декоративним полімерним покриттям, товщиною не менше 0,4 мм;

- з одного з боків ангар оснащений аварійними дверима розміром 0,90 х 2,10 м. Двері без порогів (або з порогами заввишки не більше 0,1 м), що відкриваються по направленню виходу з будівлі;

- ворота та двері обладнати замком та фіксаторами закривання/відкривання.

Всередині ангар повинен мати штучне покриття, яке монтується одним суцільним шаром з іншими елементами авіаційної інфраструктури.

Штучне покриття монтується з аеродромних плит спеціального призначення (типу ПАГ-14) або облаштовується армованою бетонною стяжкою, виконаною по гідроізолюючому шару за покладеною металевою арматурною сіткою (з осередком 20 х 20 мм, діаметр не менше 10 мм.), міцність шару бетону повинна бути не менше 30 МПа, який утворюється після затвердіння суміші, шар не менше 150 мм., згідно з технологічними вимогами. Верхній шар – топпінг (з корундовим наповненням). Штучне покриття повинне відповідати вимогам СНИП 2.03.13-88 – Підлоги».

Розмір штучного покриття має бути не менше  20 х 20 м (може виступати за межі конструкцій ангару).

Освітлення, заземлення та блискавкозахист:

- Електропостачання ангару здійснюється відповідно до розподільного щитка напругою 0,4 кВ з системою заземлення ТН-С-S.

- Електропроводку виконати кабелем ВВГ нгд в захисному рукаві з кріпленням по конструкціях стін і покрівлі.

- Передбачити штучне освітлення. Розрахунок освітлення виконати згідно норм ДБН В 2.5-28-2006.

- Освітлення виконати стельовими світильниками LED з поліпшеною світловіддачею.

- Вимикачі встановити на висоті 1,7 м, розетки 220 і 380 В на висоті 1,0 м., а також провести постачання енергії 220 і 380 В. Довжина кабелю

220 В – 60 м., кабелю 380 В – 60 м.

- Всі металеві та струмопровідні частини, які в результаті пошкодження ізоляції можуть опинитися під напругою, приєднати до нульового захисного провідника PE.

- Захист від ураження електричним струмом забезпечити установкою УЗО.

- Виконати заземлення ангару.

- Зовнішнє заземлення заземлюючих пристроїв виконати зі смуги 5 х 40 покладеної в траншеї на глибині 0,7 м. від рівня поверхні землі, вертикальне заземлення виконати з металевого кута 50 х 5 на глибині 3 м. Опір заземлювального пристрою не повинен перевищувати 10 Ом.

- Передбачити влаштування блискавкозахисту ангару, з установкою блискавкоприймача на даху висотою до 2,5 м, з опусканням алюмінієвого провідника діаметром 10 мм. і приєднанням його до контуру заземлення. (Застосувати елементи блискавкозахисту OBO Bettermann або еквівалент).

Вентиляція:

- повинна відповідати нормах до ДБН В.2.6-198:2014 Сталеві конструкції..

1.6. Протипожежний і антикорозійний захист сталевих конструкцій:

- Всі елементи конструкції та її частин, що виконані з матеріалів, які піддаються корозії, мають бути оброблені лакофарбовим (антикорозійним) покриттям.

- Ангар повинен бути обладнаним датчиками диму з сигнальним звуковим оповіщенням та вогнегасниками типу ВП-2 у кількості 18 шт. (типу ВВК-1,4 у кількості 24 шт.). Обладнання засобами протипожежного захисту виконати у відповідності до НАПБ 01.042-2007.

Навантаження та області застосування.

Снігове та вітрове навантаження – згідно ДБН В.1.2-2:2006 «Навантаження і впливи Норми проектування».

Продавець надає гарантію на товар не менше ніж 18 місяців з моменту приймання товару після його встановлення та монтажу, встановлений термін експлуатації товару має бути не менше 15 років з моменту приймання – передачі товару.

Доставка, розвантаження,  монтаж ангару,  монтаж  штучного  покриття або підлоги (відповідно до п. 1.4 даних технічних вимог), монтаж засобів освітлення, заземлення, блискавкозахисту, забезпечення протипожежного, антикорозійного захисту та інші супутні витрати, виконуються за рахунок Продавця.

Продавець при поставці товару має надати  належним чином завірені копії  сертифікатів  відповідності (або інший документ, передбачений законодавством щодо якості) на профільований настил, сталеві елементи які була використані  для виготовлення конструкції, а також на  штучне покриття.

Популярні розділи та сервіси