Втратив зв'язок із прикордонником?
Телефонуй
0800505063

НАЗАД
29 квiтня 2022 19:08

Держприкордонслужба України запровадила телефонну лінію 0800505063 для родичів тих прикордонників, які тривалий час не виходять на зв'язок.

Після повномасштабного російського вторгнення почастішали випадки, коли українські військовослужбовці не можуть телефонувати чи писати своїм рідним – через технічні причини, вимоги безпеки, або інші, спричинені війною, обставини. Для інформаційної допомоги близьким родичам прикордонників запроваджено окрему телефонну лінію. За номером 0800505063 щоденно з 9.00 до 16.00 повнолітні близькі прикордонників зможуть залишити запит чи все гаразд з їхнім родичем. Після вивчення обставин їм буде надана необхідна інформація та, за необхідності, консультаційна допомога.

Усі дзвінки на вказаний телефонний номер з мережі фіксованого зв’язку та для абонентів операторів мобільного зв’язку на території України безплатні.

Просимо врахувати, що за вказаним номером не надається консультація щодо перетинання кордону тощо.

Просимо громадян поважати переживання родичів, які втратили зв'язок зі своїми близькими прикордонниками й не перевантажувати лінію сторонніми питаннями.

Також можна направляти на елетронну скриньку: dovira@dpsu.gov.ua запити щодо прикордонників, які є близькими родичами і тривало не виходять на зв'язок. При цьому, запитувач обов'язково має вказати наступну інформацію: свій контактний номер телефону, прізвище, ім'я, по батькові, місцу служби прикордонника/прикордонниці, ступінь родинного споріднення з ним/нею (син/донька, чоловік/дружина тощо). Просимо врахувати, що кібербезпека може блокувати надходження деяких електронних листів, зокрема тих, які надсилають з домену *.ru.

Популярні розділи та сервіси