Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко про ситуацію у Гвіздівцях
25/11/19 - 11:32
Про зарплату прикордонників, корупцію та "стіну" на кордоні з РФ: ексклюзивне інтерв'ю Сергія Дейнеко 24-му каналу
Нині у прикордонній службі, яка завжди асоціювалась з корупцією і контрабандою, почались масштабні реформи. Йдеться про зміни у структурі, у ставленні до особового складу, до несення служби і головне – до корупції. Про оновлення прикордонної служби, зарплати держслужбовців, співпрацю з іншими
24/10/19 - 13:50
Новий голова прикордонників: "У мене 5 службових машин. Навіщо вони мені?"
Новий керівник Державної прикордонної служби заявив, що ситуація з грошовим забезпеченням відомства надскладна, недофінансування сягає мільярда гривень.
08/08/19 - 16:41
Переможниця «Нового обличчя кодону»: «Я готова служити і захищати державний кордон України»
Кожен громадянин України, який пройде низку тестів та співбесіду, може поповнити лави найкращих підрозділів прикордонного відомства України.
05/07/19 - 16:41
Петро Цигикал: ДПСУ разом з європейцями працює над проектом інтегрованого управління кордонами. Бюджет проекту становитиме понад 60 млн. євро
У День прикордонника "Цензор.НЕТ" публікує велике інтерв'ю з головою Державної прикордонної служби Петром Цигикалом про структурні зміни у відомстві, незаконний перетин кордону, боротьбу з контрабандою, співробітництво з ЄС, зарплату прикордонників, боротьбу з корупцією. А також такі резонансні справи, як захоплення на кордоні у Сумській області українських офіцерів, яких потім обміняли на співробітників ФСБ, напад на майора Березинського, затримання риболовного судна "Норд" в Азовському морі, а також випадок, коли митний інспектор разом із прикордонником пропустили кокаїн у машині на кордоні з Румунією.
01/05/19 - 14:44
+ Розгорнути меню