телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Новий голова прикордонників: "У мене 5 службових машин. Навіщо вони мені?"
Новий керівник Державної прикордонної служби заявив, що ситуація з грошовим забезпеченням відомства надскладна, недофінансування сягає мільярда гривень.
08/08/19 - 16:41
Переможниця «Нового обличчя кодону»: «Я готова служити і захищати державний кордон України»
Кожен громадянин України, який пройде низку тестів та співбесіду, може поповнити лави найкращих підрозділів прикордонного відомства України.
05/07/19 - 16:41
Петро Цигикал: ДПСУ разом з європейцями працює над проектом інтегрованого управління кордонами. Бюджет проекту становитиме понад 60 млн. євро
У День прикордонника "Цензор.НЕТ" публікує велике інтерв'ю з головою Державної прикордонної служби Петром Цигикалом про структурні зміни у відомстві, незаконний перетин кордону, боротьбу з контрабандою, співробітництво з ЄС, зарплату прикордонників, боротьбу з корупцією. А також такі резонансні справи, як захоплення на кордоні у Сумській області українських офіцерів, яких потім обміняли на співробітників ФСБ, напад на майора Березинського, затримання риболовного судна "Норд" в Азовському морі, а також випадок, коли митний інспектор разом із прикордонником пропустили кокаїн у машині на кордоні з Румунією.
01/05/19 - 14:44
2018 рік став для Державної прикордонної служби черговим іспитом на стійкість
Детально про підсумки 2018 року та перспективи відомства в нинішньому році «5 канал» запитав у Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Петра Цигикала.
04/02/19 - 15:58
Голова Держприкордонслужби України Петро ЦИГИКАЛ: «Кордон – це живий організм, і обстановка тут постійно змінюється»
Голова Держприкордонслужби України Петро ЦИГИКАЛ: «Кордон – це живий організм, і обстановка тут постійно змінюється» 2018 рік став для державної прикордонної служби черговим іспитом на стійкість. нові виклики, серед яких агресія РФ була визначальним фактором, спонукали відомство д
22/01/19 - 16:44
+ Розгорнути меню