Громадська рада на східних кордонах

НАЗАД
19 липня 2016 15:57

28-30 жовтня 2015 року громадська рада при Адміністрації Держприкордонслужби провела своє виїзне засідання в підрозділах Східного регіонального управління. Основним завдання Громадської ради було ознайомлення зі станом справ підготовки особового складу до виконання завдань з охорони державного кордону у осінньо-зимовий період.

Члени ради  протягом часу перебування  зустрілися з особовим складом східного регіонального управління, Харківського прикордонного загону, з підрозділом швидкого реагування, який розміщений в с. Цапівка, Харківської області. Також  ознайомились  зі станом справ на ВПС Гоптівка, де наглядно було надано можливість побачити вал і  частину стіни, яка має на меті не пропусти на нашу територію будь  якого ворога.

У підрозділі швидкого реагування в с. Цапівка  члени ради були вражені тією титанічного роботою особового складу з облаштуванням підрозділу та лінією оборони. За такий короткий термін керівнику Жовтоножуку Ігору Петровичу вдалося  змотивувати своїх підлеглих до не дуже простих задач, а часто і фізичних навантажень. Вражає те, що особовий склад, який мобілізований  з різних соціальних груп, з міст і сіл бачать свою  службу єдиною і навчились виконувати завдання  єдиним колективом.

Під час зустрічей з особовим складом у різних підрозділах є запити, які  на сьогодні вирішити може тільки держава це – квартирне питання та грошове забезпечення військовослужбовців, надання можливості для  соціальних пільг і гарантій  учасникам АТО.

За результатами виїзного засідання Громадського ради буде подано керівництву  Державної прикордонної служби пропозиції щодо вирішення всіх проблемних питань з метою їх вирішення не тільки на рівні відомства, а також і на рівні держави.

Популярні розділи та сервіси