Громадська рад про стан та перспективи забезпечення житлом особового складу, медичного та санаторно-курортного забезпечення та фінансування

НАЗАД
06 грудня 2018 14:00

Шановні члени Громадської ради, 21 грудня 2018 року о 10 годині в конференц-залі Адміністрації Держприкордонслужби відбудеться засідання Громадської ради з порядком денним:

Доповідь: Про стан та перспективи забезпечення житлом особового складу Державної прикордонної служби України генерал-майор Гура О.І.).

Доповідь: «Про стан організації медичного та санаторно-курортного забезпечення в Державній прикордонній службі України в 2018 році. Проблемні питання медичного та санаторно-курортного забезпечення ветеранів Прикордонної служби, учасників бойових дій (АТО) та дітей прикордонників і працівників» (доповідач:заступник директора Департаменту  - начальник Управління охорони здоров’я генерал-майор медичної служби Волоха В.Г.).

Інформація: “Про стан фінансування Державної прикордонної служби України у 2018 році та проблемні питання щодо грошового забезпечення її персоналу. Стан пенсійного забезпечення осіб (прикордонників), які звільнені з військової служби. Заходи Адміністрації Держприкордонслужби України з осучаснення (перерахунку) пенсій, в т.ч. військовим пенсіонерам, як один з пріоритетів пенсійної реформи та соціальної політики Кабінету Міністрів України” (інформує: директор Фінансово-економічного департаменту полковник Орел О.В.).

Популярні розділи та сервіси