Державна прикордонна служба України проводить оцінювання корупційних ризиків у своїй діяльності

НАЗАД
30 вересня 2022 09:43

Державна прикордонна служба України проводить оцінювання корупційних ризиків у своїй діяльності

Державна прикордонна служба України (далі – ДПСУ) упродовж вересня 2022 – лютого 2023 року відповідно до наказу Адміністрації Державної прикордонної служби України від 29.09.2022 № 68/0/8-22-ОД «Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Державної прикордонної служби України» проводить оцінювання корупційних ризиків у своїй діяльності.

Для забезпечення дотримання принципів прозорості і доступності,  вивчення та врахування громадської думки, запрошуємо представників громадськості та експертів долучитись до роботи Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності ДПСУ (далі – Робоча група).

До Робочої групи можуть потрапити:

представники громадянського суспільства, що здійснюють громадський контроль за діяльністю ДПСУ;

 експерти у сфері запобігання і протидії корупції;

 представники юридичної особи, яка взаємодіє з ДПСУ у разі, якщо про них відсутні відомості у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Для того, щоб потрапити до Робочої групи, вам потрібно направити мотиваційний лист, в якому вказати:

підтвердження стажу вашої антикорупційної роботи;

посилання на результати вашої роботи (за наявності). Це можуть бути дослідження на антикорупційну тематику, проведені за вашої участі, або інші здобутки у сфері запобігання і протидії корупції.

Мотиваційні листи надсилати на електронну адресу antikorADPSU@dpsu.gov.ua із зазначенням теми повідомлення: «Оцінювання корупційних ризиків в ДПСУ 2022 – 2023»

Кінцева дата подання пропозицій щодо кандидатур для включення до складу Робочої групи — 11 жовтня 2022 року.

Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються.

Контактна особа: Мельник Олег Володимирович (044) 527-66-36.

Персональний склад Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності ДПСУ буде оприлюднено на вебсайті після його затвердження у встановленому порядку.

У зв’язку з проведенням оцінювання корупційних ризиків у діяльності відомства просимо усіх заінтересованих осіб пройти опитування щодо наявності корупційних ризиків у діяльності ДПСУ за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/1h7kHgLV2Gk1EbobREjNnOvXoIH6njW2C-ErWth825SE/edit.

Посилання для проходження опитування буде активне до 01.11.2022 року.

Популярні розділи та сервіси