Чи можна в'їжджати до країн ЄС за старим паспортом але з візою, а потім, коли термін дії візи закінчиться, виїхати з ЄС уже за біометричним? Тобто чи можна під час однієї подорожі користуватися двома паспортами?

НАЗАД
19 березня 2019 15:07

За результатами розгляду повідомляємо, що станом на 15.06.2017 виїзд з України та в’їзд в Україну громадян України здійснюються відповідно до Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» (далі – Закон) за документами, визначеними статтею 2 Закону, а саме: паспортом громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичним паспортом, службовим паспортом, посвідченням особи моряка, посвідченням члена екіпажу, посвідченням особи на повернення в Україну (дає право на в’їзд в Україну), а також за іншими документами, передбаченими міжнародними договорами України.

Разом з тим інформуємо, що відповідно до частини третьої статті 1 Закону порядок в’їзду до іноземної держави регулюється законодавством відповідної держави.

Враховуючи вищезазначене, для отримання більш детальної інформації з порядку в’їзду громадян України до країн ЄС, пропонуємо Вам звернутися до консульської установи або дипломатичного представництва цих країн в Україні. 

Популярні розділи та сервіси