Аналітичний звіт щодо запровадження комплексу заходів, спрямованих на соціалізацію, підвищення якості життя, активності, суспільного життя людей із стійким порушенням повсякденного функціонування

НАЗАД
24 листопада 2023 09:04

АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ 
щодо запровадження комплексу заходів, спрямованих  на соціалізацію, підвищення якості життя, активності, суспільного життя людей із стійким порушенням повсякденного функціонування

 

Безбар’єрність – це мозаїка у масштабі всього суспільства. Вона складається з багатьох речей: великих і маленьких. Це і зручність наших міст, і коректне спілкування з людиною незалежно від її особистих рис, і турбота про психічне здоров’я. Це доступна освіта, культура та працевлаштування для людей будь-якого віку. Та усі ці напрями об’єднує головна ідея – людина у центрі.

Державна прикордонна служба України в умовах військової агресії російської федерації проти України, вживає всі необхідні заходи щодо забезпечення виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Так, відповідно до змін в ліцензійних умовах провадження господарської діяльності з медичної практики закладами охорони здоров’я, що передбачають обов’язкову вимогу щодо реєстрації закладів охорони здоров’я у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я (далі – ЕСОЗ) та ведення електронних медичних записів, дотримання вимог до ведення форм первинної облікової документації, затверджених МОЗ, забезпечення роботи з ЕСОЗ, зокрема внесення первинної облікової медичної документації, ведення обліку медичних послуг, управління медичною інформацією та використання інших функціональних можливостей електронної системи охорони здоров’я проводилася робота з підготовки та подання до органу ліцензування Міністерства охорони здоров’я України матеріалів на отримання ліцензії про провадження господарської діяльності з медичної практики медичними пунктами органів Державної прикордонної служби України, як закладів охорони здоров’я в єдиному медичному просторі.

Проведено моніторингу доступності медичних послуг закладів охорони здоров’я за результатами якого встановлено, що будівлі та приміщення закладів охорони здоров’я забезпечують безперешкодний доступ для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

В усіх закладах охорони здоров’я:

поселення пацієнтів на першому поверсі корпусу, який оснащений пандусом;

номери у спальному корпусі облаштовані для осіб з інвалідністю;

за необхідності прийом лікарем проводиться в палаті пацієнта;

мобільне фізіотерапевтичне обладнання та лікувальні процедури;

вільний доступ до приміщень.

Популярні розділи та сервіси