Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «М'ясопродукти»

НАЗАД
20 лютого 2024 13:35

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі товарів

розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

за кодом ДК 021:2015 (CPV) ДК - 15130000-8 М’ясопродукти

(відповідно до пункту 4 постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Військова частина 1495, м. Житомир, 10025, код за ЄДРПРОУ 14321914, категорія замовника – замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Код за ДК 021:2015 – 15130000-8 М’ясопродукти .

3. Ідентифікатор річного плану закупівлі: UA-P-2024-02-14-004281-b.

4. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-14-009533-a.

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення становить 890 000,00 грн. (вісімсот дев’яносто тисяч гривень 00 коп.) згідно з кошторисом на 2024 рік.

6. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розмір бюджетного призначення до кошторису на 2024 рік становить 890 000,00 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмету закупівлі на підставі примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275 зі змінами, наказу Адміністрації державної прикордонної служби України від 09.09.2019 № 480-АГ «Про моніторинг цін під час здійснення закупівель», наказу Адміністрації державної прикордонної служби України від 09.06.2022 №33 «Про внесення змін до наказу Адміністрації державної прикордонної служби України від 09.09.2019 №480-АГ».

7. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

№зп

Найменування

Од. вим

Кіл-сть

Технічна характеристика товару

1

2

3

4

5

1

Ковбаса напівкопчена вищого сорту, ДСТУ 4435:2005

кг

1000

Ковбаса напівкопчена вищого сорту традиційного асортименту повинна відповідати ДСТУ 4435:2005 «Ковбаси напівкопчені. Загальні технічні умови», Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів. Ковбаса напівкопчена має бути виготовлена у вигляді батонів вагою від 300 до 1000 г та розфасована під вакуумом в газонепроникні плівкові матеріали та пакети з них згідно з чинними нормативними документами або у інші матеріали, що дозволені Центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України для контакту з харчовими продуктами.

Транспортне пакування – ящики із картону та ніші види тари, дозволені Центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України для контакту з харчовими продуктами, що забезпечує збереження і якість продукції під час транспортування, відвантаження, зберігання.

Маркування повинно бути виконане відповідно до вимог ДСТУ 4435:2005 «Ковбаси напівкопчені. Загальні технічні умови». Маркування повинно бути стійким до вологи, транспортування, відвантаження, зберігання та застосування. Маркування повинно містити всю обов’язкову інформацію, передбачену Законом України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

На транспортному пакуванні повинна вказуватися наступна інформація:

- назви та адреси підприємства-виробника, його товарного знака (за наявності), телефону, адреси потужностей виробництва;

- назви, сорту та складу ковбаси відповідно до рецептури, в порядку переваги складників, зокрема харчових добавок, що використовувались під час її виробництва;

- кінцевої дати споживання «Вжити до» або дати виробництва та строку

придатності;

- номер партії;

- умов зберігання;

- маси нетто, брутто;

- кількості пакувальних одиниць (для розфасованої продукції);

- інформаційних даних про харчову та енергетичну цінність (калорійність) 100 г продукту;

- позначення нормативно-технічного документа.

Термін придатності ковбаси напівкопченої вищого сорту в день її постачання на склад замовника повинен становити не менше 12 діб.

2

Копчені м’ясопродукти (шинка), ДСТУ 4668:2006

кг

1000

Шинка копчена ДСТУ 4668:2006. Поверхня повинна бути сухою, без слизу, цвілі та яких-небудь пошкоджень. Колір тканин повинен бути рожево-червоного кольору, без сірих плям, шматки при нарізанні не розпадаються. Запах приємний, з ароматом спецій, без стороннього смаку і запаху , смак солонуватий. Форма: закруглена, без кісток. Консистенція: пружна Тара (картонні ящики) повинна забезпечувати збереження продукції при її транспортуванні та зберіганні: повинна бути міцною, сухою та чистою. Фасування в вакуумних поліетиленових упаковках вагою від 0,5 до 1 кг. На кожній упаковці повинна бути інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства – виробника, склад дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання. Без ГМО що має бути зазначено на упаковці. Товар має бути без перевищеного вмісту хімічних речовин, без ГМО, вітчизняного виробництва, натурального походження. Якість продукції повинна відповідати вимогам ДСТУ 4668:2006.

3

Сосиски вищого сорту, ДСТУ 4436:2005

кг

2000

Сосиски вищого сорту повинні відповідати ДСТУ 4436:2005 «Ковбаси варені, сосиски, сардельки, хліби м’ясні. Загальні технічні умови», Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів. Сосиски повинні бути виготовлені у вигляді варених ковбасок батончиків у штучній оболонці діаметром від 14 до 32 мм і довжиною до 14 см та розфасовані у рукав (пакет) з полімерних газонепроникних матеріалів під вакуумом, а також матеріали закордонного виробництва, що дозволені центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України, вагою нетто не більше 3 кг.

Матеріали штучної оболонки, рукава (пакету) повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України.

Транспортне пакування – ящики (коробки) або інша тара, що забезпечує збереження товару під час транспортування, відвантаження, зберігання. Маркування повинно бути виконане відповідно до вимог ДСТУ 4436:2005 «Ковбаси варені, сосиски, сардельки, хліби м’ясні. Загальні технічні умови». Маркування повинно бути стійким до вологи, транспортування, відвантаження, зберігання та застосування. Маркування повинно містити всю обов’язкову інформацію, передбачену Законом України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

На транспортному пакуванні повинна вказуватися наступна інформація:

- назва продукції;

- кількість (кг);

- дата виготовлення та кінцева дата споживання;

- позначення нормативно-технічного документа.

Термін придатності сосисок в день їх постачання на склад замовника повинен становити не менше 9 діб

4

Сардельки вищого сорту, ДСТУ 4436:2005

кг

2000

Сардельки вищого сорту повинні відповідати ДСТУ 4436:2005 «Ковбаси варені, сосиски, сардельки, хліби м’ясні. Загальні технічні умови», Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів. Сардельки повинні бути виготовлені у вигляді варених ковбасок батончиків у штучній оболонці діаметром від 32 до 44 мм і довжиною до 11 см та розфасовані у рукав (пакет) з полімерних газонепроникних матеріалів під вакуумом, а також матеріали закордонного виробництва, що дозволені центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України, вагою нетто не більше 3 кг. Матеріали штучної оболонки, рукава (пакету) повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України. Транспортне пакування – ящики (коробки) або інша тара, що забезпечує збереження товару під час транспортування, відвантаження, зберігання.

Маркування повинно бути виконане відповідно до вимог ДСТУ 4436:2005 «Ковбаси варені, сосиски, сардельки, хліби м’ясні. Загальні технічні умови». Маркування повинно бути стійким до вологи, транспортування, відвантаження, зберігання та застосування. Маркування повинно містити всю обов’язкову інформацію, передбачену Законом України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

На транспортному пакуванні повинна вказуватися наступна інформація:

- назва продукції;

- кількість (кг);

- дата виготовлення та кінцева дата споживання;

- позначення нормативно-технічного документа.

Термін придатності сосисок в день їх постачання на склад замовника повинен становити не менше 9 діб.

Товар повинен бути без синтетичних барвників, ароматизаторів, підсолоджувачів, підсилювачів смаку, консервантів, та відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, чинним нормативним документам, затвердженим у встановленому законодавством порядку, відповідати вимогам Законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997р. №771/97-ВР (зі змінами), «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» від 24.02.1994 р. №4004-ХІІ.

Документи, що супроводжують товар (товарно-транспортна накладна) та упаковка товару повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення товару та бути читабельними.

Якість товару, що постачається, повинна відповідати вимогам діючого законодавства, стандартам, технічним умовам даного виду товару та підтверджуватися сертифікатом якості виробника, має реєстраційні посвідчення.

Замовник має право на проведення лабораторних випробувань та експертних досліджень у випадку поставки неякісного товару. В такому випадку учасник зобов’язується вжити заходів, щодо забезпечення доставки проб товару до лабораторії та здійснити оплату відповідних лабораторних досліджень на умовах та в строки зазначені Замовником. Замовник залишає за собою право вибору лабораторії, що здійснюватиме дослідження товару, щодо технічних та якісних показників

Якщо поставлений товар виявиться неякісним, або таким, що не відповідає умовам, Постачальник зобов’язаний замінити цей товар негайно. Всі витрати, пов’язані із заміною товару неналежної якості несе Постачальник.

На недоброякісний товар складається акт і він повертаються постачальнику.

Товар, що буде постачатись за договором не повинен мати дефектів товарного вигляду, повинен бути упакований таким чином, щоб виключити псування або нищення його на період поставки, забезпечувати збереження смакових та якісних характеристик товару.

Популярні розділи та сервіси