Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби»

НАЗАД
14 лютого 2024 11:14

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ «КОД ДК 021:2015 – 15810000-9: Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» ОСНОВНОГО СЛОВНИКА НАЦІОНАЛЬНОГО КЛАСИФІКАТОРА УКРАЇНИ ДК 021:2015 «ЄДИНИЙ ЗАКУПІВЕЛЬНИЙ СЛОВНИК»

1. Найменування: Військова частина 9938, 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса

2. Місце знаходження: м. Лисичанськ, проспект Перемоги 58.

3. Код ЄДРПОУ: 14321736

4. Назва предмета закупівлі: Хліб з борошна пшеничного першого ґатунку, Хліб із суміші борошна житнього обдирного і пшеничного, Булочка з борошна пшеничного першого сорту

Процедура закупівлі – Відкриті торги у порядку, визначеному Особливостями за ПКМУ 1178-2022

5. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023- 12-22-013500-a

6. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно із технічним завданням

7. Місце постачання: в межах Харківської, Донецької, Дніпропетровської областей за вимогою замовника

8. Очікувана вартість предмета закупівлі: 5 205 000,00 грн.

Назва предмета закупівлі:

Хліб з борошна пшеничного першого ґатунку, Хліб із суміші борошна житнього обдирного і пшеничного, Булочка з борошна пшеничного першого сорту

Код ДК 021:2015:

15810000-9: Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби

Умови поставки товару:

Постачання буде здійснюватися дрібними партіями відповідно до заявок Замовника.

Транспортні витрати по доставці товару в місце призначення, вказане Замовником, входять у вартість товару.

Завантаження, розвантаження, доставка товару на місце, визначене Замовником, здійснюються Учасником-переможцем за його рахунок та його зусиллями

Строк поставки товару:

до 25.12.2024 року

№ з/п

Найменування товару

Якісні характеристики предмета закупівлі

Од.

вим.

Кіль-

кість

1

Хліб з борошна пшеничного 1 ґатунку ДСТУ

1. Якість товару повинна відповідати ДСТУ 7517:2014, Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів та підтверджена декларацією виробника (якісним посвідченням)/експертним висновком (протокол, результат) досліджень із зазначенням відповідного ДСТУ (ТУ, ГСТУ. Хліб повинен бути вітчизняного виробника. Поверхня хліба повинна бути без забруднень, гладка, без великих тріщин та підривів. Верхня шкоринка не повинна бути приплюснута або зморщена. Хліб повинен бути добре пропеченим, не липким і не вологим на дотик, без грудочок, пустот і слідів непроміса, з нерівномірною пористістю. Після легкого надавлювання м’якуш виробу приймає початкову форму. Смак властивий даному виробу, без стороннього присмаку. Відповідність вимогам Державних стандартів на даний вид продукції та діючого санітарного законодавства України обов’язкова.

2.Пакування і тара: хліб з борошна пшеничного 1 ґатунку ДСТУ 7517:2014 повинен бути розфасований кожна булка окремо в харчову плівку згідно із чинною нормативною документацією або пакувальні матеріали імпортовані, дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України на використання і контакт з харчовими продуктами.

3. Маркування: маркування має бути виконане державною мовою, типографським способом, згідно з законодавством України, містити всю необхідно інформацію.

4. На момент поставки термін придатності до споживання товару повинен складати не менше, ніж 80 відсотків з дати передачі товару Покупцю.

кг

75000

2

Хліб із суміші борошна житнього обдирного і пшеничного

1. Якість товару повинна відповідати ДСТУ 4583:2006, Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів та підтверджена декларацією виробника (якісним посвідченням)/експертним висновком (протокол, результат) досліджень із зазначенням відповідного ДСТУ (ТУ, ГСТУ). Хліб повинен бути вітчизняного виробника. Поверхня хліба повинна бути без забруднень, гладка, без великих тріщин та підривів. Верхня шкоринка не повинна бути приплюснута або зморщена. Хліб повинен бути добре пропеченим, не липким і не вологим на дотик, без грудочок, пустот і слідів непроміса, з нерівномірною пористістю. Після легкого надавлювання м’якуш виробу приймає початкову форму. Смак властивий даному виробу, без стороннього присмаку. Відповідність вимогам Державних стандартів на даний вид продукції та діючого санітарного законодавства України обов’язкова.

Пакування і тара: відповідно ДСТУ 4583:2006 повинен бути розфасований кожна булка окремо в харчову плівку згідно із чинною нормативною документацією або пакувальні матеріали імпортовані, дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України на використання і контакт з харчовими продуктами.

Маркування: маркування має бути виконане державною мовою, типографським способом, згідно з законодавством України, містити всю необхідно інформацію. На момент поставки термін придатності до споживання товару повинен складати не менше, ніж 80 відсотків з дати передачі товару Покупцю.

кг

50000

3

Булочка з борошна пшеничного першого сорту

Булочка з борошна пшеничного першого сорту повинна відповідати ДСТУ 4587:2006, Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів та підтверджена декларацією виробника (якісним посвідченням)/експертним висновком (протокол, результат) досліджень із зазначенням відповідного ДСТУ (ТУ, ГСТУ)За заявкою Покупця допускається постачання товару з наповнювачем.

Вага готового виробу 0,07 кг.

Зовнішній вигляд: відповідати виду виробу.

Поверхня: без забруднень.

Колір: світло-жовтий, без підгорілості.

Стан м’якіша: пропечений, не вологий на дотик, з piвномірною пористiстю, без слідів непромiсу й ущiльнення м'якушки.

Смак: без стороннього присмаку.

Запах: характерний даному виду виробу, без сторонніх запахів.

Булочка повинна бути упакована герметично, поштучно, з вказаними датою виготовлення та даними про виробника. Упаковка товару повинна відповідати діючим державним стандартам і правилам, забезпечувати захист і зберігання товару від пошкодження під час транспортування від місця завантаження до місця поставки (відвантаження).

Кожну партію супроводжують відповідним документом, що підтверджує якість товару :декларація виробника та/або посвідчення про якість (якісне посвідчення).

На момент поставки термін придатності до споживання товару повинен складати не менше, ніж 80 відсотків з дати передачі товару Покупцю.

кг

50000,00

За наявності ГМО у складі продукту у будь-якій кількості, продукція не підлягає прийманню замовником.

Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, чинним нормативним документам, затвердженим у встановленому законодавством порядку, відповідати вимогам Законів України «Про безпечність та якість харчових продуктів» від 23.12.1997р. №771/97-ВР (зі змінами), «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» від 18 травня 2017р. № 2042-VIII (зі змінами), «Про ветеринарну медицину» від 25.06.1992р. №2498-XII (зі змінами), «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» від 24.02.1994р. №4004-ХІІ (зі змінами), «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» від 06.12.2018р. № 2639-VIII(зі змінами), «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991р. № 1023-XII (зі змінами), наказу Міністерства транспорту України від 14.10.1997р. № 363 «Про затвердження Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні» (зі змінами), санітарно-гігієнічним вимогам на виробництві згідно з законодавством України, іншим вимогам законодавства що регулює основні вимоги щодо безпечності та окремих показників якості харчових продуктів.

Товар неякісний, протермінований, або з іншими порушеннями, що можуть впливати на якість та безпечність харчового продукту, підлягає поверненню з складанням актів та обов’язковій заміні, але всі витрати пов’язані із заміною товару несе постачальник, про що учасником у складі пропозиції надається лист-гарантія.

Популярні розділи та сервіси