Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Послуги телефонного зв’язку та передачі даних»

НАЗАД
26 листопада 2021 09:18

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Військова частина 2428, вул. Народна, 54-а м. Київ, 03110; код за ЄДРПОУ — 14321469; категорія замовника — правоохоронний орган.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Код CPV за ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги з оренди каналів електрозв’язку (цифрових потоків) відомчої телекомунікаційної мережі)».

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-23-001030-b

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Держприкордонслужбою України розгорнуто проводові та радіорелейні лінії прив’язки до вузлів зв’язку Адміністрації Державної прикордонної служби України, Регіональних управлінь, органів (підрозділів) охорони державного кордону, відділів прикордонної служби, та організовано цифрові потоки пропускною спроможністю 10-10000 Мбіт/с, створено центри комутації потоків.. Телекомунікаційні послуги дозволили інтегрувати всі види інформаційних потоків (передачу даних, голосовий зв’язок (як відкритий так і захищений) в цілодобовому режимі забезпечити передачу інформації до центрального сховища даних від комплексів автоматизації прикордонного контролю «Гарт-1/П», встановлених в пунктах пропуску через Державний кордон України та від комплексів автоматизації прикордонної служби «Гарт-3/П», встановлених в відділах прикордонної служби, а також забезпечили передачу даних в системі висвітлення надводної обстановки, проведення відеоконференцій між органами та підрозділами охорони державного кордону, об’єднати телефонні відомчі мережі органів та підрозділів Держприкордонслужби України.

Закупівля телекомунікаційних послуг на 2022 рік дозволить забезпечити:

надійний та безперервний зв'язок між підрозділами Держприкордонслужби України;

резервування каналів передачі даних;

широкосмугові послуги зв’язку і можливість ефективної передачі широкомовних і багато адресних повідомлень;

цілодобове безперервне обслуговування та швидке відновлення каналів зв’язку.

Підключення цифрових потоків повинно здійснюватися по волоконно-оптичним лініям зв’язку від оператора телекомунікацій до місця отримання послуг:

м. Київ, вул. Володимирська, 26 зі швидкістю 10 000 Мбіт/с із забезпеченням резервування по каналу зв’язку який фізично побудований іншим маршрутом;

м. Київ, вул. Народна, буд. 54а зі швидкістю 10 000 Мбіт/с.

Цифрові потоки мають відповідати наступним параметрам:

канал електрозв’язку – проводовий, радіорелейний;

затримка в каналі зв’язку (в одну сторону) – до 40-3 с;

надійність каналу – не нижче 99,9 %;

коефіцієнт помилок – не нижче 10-7;

режим роботи – цілодобово, сім днів на тиждень.

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до кошторису на 2022 рік з урахуванням періоду надання послуг - 10 місяців 2022 року (01.03.2022 – 31.12.2022). Бюджетні зобов’язання за даною процедурою закупівлі будуть здійснюватися лише за наявності призначень бюджетних асигнувань відповідно кошторису на 2022 рік за КЕКВ 2240, КПКВ 1002030.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 55 003 200,00 грн. з ПДВ.

7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість предмета закупівлі:

При визначенні очікуваної вартості проведено моніторинг ринку, а саме: направлено запити до потенційних постачальників, що продають аналогічну продукцію та надають послуги й отримано комерційні пропозиції потенційних учасників процедури закупівлі вищезазначеної закупівлі.

Розрахунок очікуваної вартості послуг здійснювався методом порівняння цін.

Визначено очікувану ціну за одиницю, як середньоарифметичне значення масиву отриманих даних, що розраховується за такою формулою:

Цод = (Ц1 + Ц2) / 2,

де:

Цод - очікувана ціна за одиницю;

Ц1 - орієнтовна вартість послуг за 10 місяців 2022 року (з врахуванням разових платежів) потенційного учасника 1;

Ц2 - орієнтовна вартість послуг за 10 місяців 2022 року (з врахуванням разових платежів) потенційного учасника 2.

Популярні розділи та сервіси