Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Продукти харчування та сушені продукти різні»

НАЗАД
25 серпня 2021 15:02

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: 11 прикордонний загін Державної прикордонної служби України (військова частина 2382): м. Краматорськ, вул. Марата, 16, 84301; код за ЄДРПОУ – 14321883; категорія замовника – військова частина.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Продукти харчування та сушені продукти різні; 15890000-3 пайки за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-06-002503-b

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації.( пайки (Добовий польовий набір продуктів, раціон1-7))

№ з/п

Найменування товарів

Од. виміру

Кількість

1

Добовий польовий набір продуктів (Раціон №1)

кмп

180

2

Добовий польовий набір продуктів (Раціон №2)

кмп

170

3

Добовий польовий набір продуктів (Раціон №3)

кмп

170

4

Добовий польовий набір продуктів (Раціон №4)

кмп

170

5

Добовий польовий набір продуктів (Раціон №5)

кмп

170

6

Добовий польовий набір продуктів (Раціон №6)

кмп

170

7

Добовий польовий набір продуктів (Раціон №7)

кмп

170

1. Товар. Добовий польовий набір продуктів (Норма № 15 затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 426, для осіб, які безпосередньо беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії), повинен відповідати Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

2. Пакування і тара. Добовий польовий набір продуктів (комплект) повинен бути запакований у зовнішній рукав (пакет) в який запаковуються окремі рукави (пакети) для сніданку, обіду та вечері. Матеріал рукавів (пакетів) повинен бути виготовлений з поліетиленової плівки або з матеріалу аналогічної якості вітчизняного або закордонного дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України. Товщина плівки зовнішнього рукава (пакета) – не менше 0,2 мм, товщина плівки внутрішнього рукава (плівки) – не менше 0,1 мм.

Колір плівки не повинен бути яскравих (демаскуючих) кольорів. Пакування повинно захищати від вологи, з’єднання пакувального рукава (пакета) повинно бути виконане методом термоформування. Запаковані набори пакуються по 5 – 10 комплектів у ящики з тришарового або п’ятишарового гофрованого картону та формуються на піддони.

3. Маркування. Маркування повинне бути виконане державною мовою, типографським, літографним або іншим способом в доступній для сприймання формі. Маркування повинно бути стійким до вологи, транспортування, відвантаження, зберігання та застосування.

На зовнішньому рукаві (пакеті) вказується:

- назва (номер) раціону та його комплектація;

- вага комплекту (нетто, брутто) та його калорійність;

- назва та повна адреса виробника, номер телефону виробника;

- дата виготовлення та кінцева дата споживання;

- номер партії, позначення ТУ (у разі його наявності);

- напис «ВЛАСНІСТЬ ДПСУ, НЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ».

На окремих рукавах (пакетах) на сніданок, обід та вечерю наноситься маркування «Сніданок», «Обід», «Вечеря». Маркування комплектуючих харчових продуктів добового польового набору продуктів повинно містити всю обов’язкову інформацію, передбачену Законом України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». За потреби виробник може наносити додаткову необхідну інформацію.

4. Термін придатності. Термін придатності добового польового набору продуктів (комплекту) в день його постачання на склад Замовника повинен становити не менше 11 місяців. Термін придатності комплекту встановлюється за мінімальним терміном придатності комплектуючих складових.

Типова комплектація

(згідно Норми № 15 – добовий польовий набір продуктів, для осіб, які безпосередньо беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії)

з/п

Найменування продукту

Одиниця виміру

Раціон сніданку

Раціон обіду

Раціон

вечері

Всього

1.

Галети з борошна пшеничного першого сорту

пачка/г

1/50

1/50

1/50

3/150

2.

Сухарі з борошна пшеничного першого сорту або з борошна житнього оббивного

пачка/г

 

1/50

1/50

2/100

3.

Готова до вживання перша страва (борщ з м’ясом або супи з м’ясом в асортименті)

реторт-пакет/г

 

1/500

 

1/500

4.

Готова до вживання друга страва (каші з м’ясом або овочі з м’ясом в асортименті)

реторт-пакет/г

1/350

1/350

1/350

3/1050

5.

Готова до вживання м’ясна страва (м'ясо тушковане яловичини вищого сорту, м'ясо тушковане свинини безсортове)

реторт-пакет/г

 

 

1/200

1/200

6.

Кава розчинна

стік (пакетик)/г

1/2

 

1/2

2/4

7.

Чай

пакетик/г

 

1/2

1/2

2/4

8.

Цукор

стік (пакетик)/г

1/10

1/10

2/10

4/40

9.

Сухофрукти

пачка/г

1/30

 

 

1/30

10.

Мед натуральний

стік/г

   

1/20

1/20

11.

Джем фруктовий (в асортименті)

стік/г

 

1/20

 

1/20

12.

Шоколад чорний (какао не менше 56 %)

плитка/г

1/35

 

 

1/35

з/п

Найменування продукту

Одиниця виміру

Раціон сніданку

Раціон обіду

Раціон

вечері

Всього

13.

Гумка жувальна

стік або блістер/шт.

1/1

1/1

1/1

3/3

14.

Перець чорний мелений

стік/г

 

1/0,3

 

1/0,3

15.

Сіль

стік/г

1/1

1/1

1/1

3/3

16.

Ложка столова пластикова одноразова

шт.

1/1

1/1

1/1

3/3

17.

Серветка паперова

шт.

1/1

1/1

1/1

3/3

18.

Серветка гігієнічна волога

пакетик/шт.

1/1

1/1

1/1

3/3

19.

Безполуменевий нагрівач їжі

пакет/шт.

1/1

1/1

1/1

3/3

Основні вимоги до комплектуючих складових

добового польового набору продуктів (Посилений)

1. Галети з борошна пшеничного першого сорту повинні відповідати ДСТУ 4429:2017 «Галети. Загальні технічні умови» або іншому нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Галети упаковуються та фасуються в герметичні пачки з полімерної плівки або комбінованих матеріалів, які дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та повинні забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності продукції повинен бути не менше 12 місяців з дати виробництва.

2. Сухарі повинні відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Сухарі упаковуються та фасуються в герметичні пачки з полімерної плівки або комбінованих матеріалів, які дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та повинні забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності продукції повинен бути:

- сухарі з борошна пшеничного першого сорту не менше 12 місяців з дати виробництва;

- сухарі з борошна житнього оббивного не менше 12 місяців з дати виробництва.

3. Готові до вживання перші страви повинні відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Готові до вживання перші страви мають бути виготовлені на м’ясному чи м’ясо-кістковому бульйоні, не потребувати додаткової термічної обробки, окрім розігріву. Готові страви повинні бути герметично закупорені та стерилізовані в чотирьохшарові реторт-пакети типу «Дой-пай» або «Саше», мікрони шарів реторту повинні бути не менше ніж: РЕТ – 12 мкм, AL-Foil – 9 мкм, ОРА або NY – 15 мкм, РР – 80 мкм. Бокові шви спайки (зварки) реторт-пакету повинні бути не менше 6 мм. Реторт-пакети повинні бути неяскравих (не демаскуючих) кольорів (відтінків) та мати насічки вздовж верхньої частини для швидкого розкриття.

Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Овочі та коренеплоди нарізані у спосіб притаманний технології приготування страви, м'ясо нарізане шматочками масою більше ніж 10 г (допускаються шматочки м’яса менше 10 г, але не більше 30 % від загальної маси м’яса). М'ясо повинно бути без кісток, шкіри, хрящів, судинних пучків та грубої сполучної тканини. Не допускається м'ясо у вигляді фаршу.

Консистенція, смак та колір першої страви повинен бути властивий даному виду страви виготовленої звичайним кулінарним способом. Сторонній присмак, запах та домішки не допускаються. Масова частка інгредієнтів готової першої страви повинна мати такі показники (від загальної маси 500 г): жири – не більше 8 %, сухі речовини – не менше 20 %, бульйону – не більше 50 %, м’яса – не менше 10 %.

Термін придатності продукції повинен бути не менше 12 місяців з дати виробництва.

4. Готові до вживання другі страви повинні відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Готові до вживання другі страви повинні потребувати додаткової термічної обробки, окрім розігріву. Готові страви повинні бути герметично закупорені та стерилізовані в чотирьохшарові реторт-пакети типу «Дой-пай» або «Саше», мікрони шарів реторту повинні бути не менше ніж: РЕТ – 12 мкм, AL-Foil – 9 мкм, ОРА або NY – 15 мкм, РР – 80 мкм. Бокові шви спайки (зварки) реторт-пакету повинні бути не менше 6 мм. Реторт-пакети повинні бути неяскравих (не демаскуючих) кольорів (відтінків) та мати насічки вздовж верхньої частини для швидкого розкриття.

Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Овочі та коренеплоди нарізані у спосіб притаманний технології приготування страви, консистенція каші повинна бути розсипчастою або напів’язкою, бобові повинні бути в основній масі однорідні за розміром і кольором. М'ясо нарізане шматочками масою більше ніж 10 г (допускаються шматочки м’яса менше 10 г, але не більше 30 % від загальної маси м’яса). М'ясо повинно бути без кісток, шкіри, хрящів, судинних пучків та грубої сполучної тканини. Не допускається м'ясо у вигляді фаршу.

Консистенція, смак та колір другої страви повинен бути властивий даному виду страви виготовленої звичайним кулінарним способом. Сторонній присмак, запах та домішки не допускаються. Масова частка інгредієнтів готової другої страви повинна мати такі показники (від загальної маси 350 г): жири – не більше 10 %, м’яса – не менше 24 %.

Термін придатності продукції повинен бути не менше 12 місяців з дати виробництва.

5. Готові до вживання м’ясні страви повинні відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Готові до вживання м’ясні страви не повинні потребувати додавання будь-яких додаткових речовин (води, олії, бульйону, спецій тощо) чи додаткової термічної обробки, окрім розігріву. Готові страви повинні бути герметично закупорені та стерилізовані в чотирьохшарові реторт-пакети типу «Дой-пай» або «Саше», мікрони шарів реторту повинні бути не менше ніж: РЕТ – 12 мкм, AL-Foil – 9 мкм, ОРА або NY – 15 мкм, РР – 80 мкм. Бокові шви спайки (зварки) реторт-пакету повинні бути не менше 6 мм. Реторт-пакети повинні бути неяскравих (не демаскуючих) кольорів (відтінків) та мати насічки вздовж верхньої частини для швидкого розкриття.

Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

М'ясо повинне бути нарізане шматочками масою більше ніж 30 г. М'ясо повинно бути без кісток, шкіри, хрящів, судинних пучків та грубої сполучної тканини. Не допускається м'ясо у вигляді фаршу. Консистенція, смак та колір м’ясної страви повинен бути властивий даному виду. Сторонній присмак, запах та домішки не допускаються. Масова частка інгредієнтів готової м’ясної страви повинна мати такі показники (від загальної маси 200 г):

для яловичини тушкованої (жири – не більше 17 %, м’яса – не менше 57 %); для свинини тушкованої (жири – не більше 35 %, м’яса – не менше 60 %)

Термін придатності продукції повинен бути не менше 12 місяців з дати виробництва.

6. Кава розчинна повинна відповідати ДСТУ 4394:2005 «Кава натуральна розчинна. Загальні технічні умови» або іншому нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Кава порошкоподібна або гранульована, розфасована у стіки або пакетики із комбінованих термосплавлювальних матеріалів на основі алюмінієвої фольги або металізованої плівки, які дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та повинна забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності не менше 12 місяців з дати виробництва.

7. Чай чорний повинен відповідати ДСТУ 7174:2010 «Чай чорний байховий фасований. Технічні умови» або іншому нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Пакування чаю складається із внутрішнього пакетика з пористого паперу, що не розмокає, до якого має бути прикріплена віскозна або бавовняна нитка, що іншим кінцем закріплена до етикетки з паперу. Внутрішній пакетик з чаєм повинен бути вкладений у зовнішній захисний пакетик із паперу для етикеток або герметичний пакетик із багатошарового комбінованого матеріалу.

Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності не менше 12 місяців з дати виробництва (фасування).

8. Цукор білий кристалічний другої категорії повинен відповідати ДСТУ 4623:2006/ГОСТ 31361-2008 «Цукор білий. Технічні умови» або іншому нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Цукор повинен бути розфасований в пакетики (стіки) виготовлені із паперу, поліетилену, поліпропілену або з комбінованого матеріалу. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності не менше 12 місяців з дати виробництва.

9. Сухофрукти повинні відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Сухофрукти упаковуються та фасуються в герметичні пачки виготовлені з полімерної плівки або комбінованих матеріалів, які дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та повинні забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності продукції повинен бути не менше 12 місяців з дати виробництва (фасування).

10. Мед натуральний вищого ґатунку повинен відповідати ДСТУ 4497:2005 «Мед натуральний. Технічні умови» або іншому нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Мед повинен бути розфасований у стіки виготовлені з полімерної, металізованої плівки або з комбінованого матеріалу. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності не менше 12 місяців з дати виробництва (фасування).

11. Джем фруктовий повинен відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Джем повинен бути розфасований у стіки виготовлені з полімерної, металізованої плівки або з комбінованого матеріалу. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності не менше 12 місяців з дати виробництва.

12. Шоколад чорний (какао не менше 56 %) повинен відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Шоколад у формі плитки упаковуються та фасуються в пачки виготовлені з полімерної плівки або комбінованих матеріалів, які дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та повинні забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності продукції повинен бути не менше 12 місяців з дати виробництва.

13. Гумка жувальна без цукру, м’ятного смаку повинна відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Гумка упаковуються та фасуються у стіки або блістери виготовлені з полімерних або комбінованих матеріалів, які дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та повинні забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності не менше 12 місяців з дати виробництва.

14. Перець чорний мелений повинен відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.

Перець повинен бути розфасований у стіки виготовлені із паперу, поліетилену, поліпропілену або з комбінованого матеріалу. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності не менше12 місяців з дати виробництва.

15. Сіль повинна відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів».

Сіль повинна бути розфасована у стіки виготовлені із паперу, поліетилену, поліпропілену або з комбінованого матеріалу. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України та забезпечувати збереження продукції під час транспортування і зберігання.

Термін придатності не менше 12 місяців з дати виробництва.

16. Ложка столова пластикова одноразова повинна відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), бути виготовлена з полімерних матеріалів, дозволених до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України. Не допускається різкий запах пластмаси. Ложка повинна бути упакована у паперовий або поліетиленовий (полімерний) пакет разом із серветкою паперовою. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України.

17. Серветка паперова повинна відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), бути виготовлена з високоякісної целюлози, двошарова розміром не менше 240 х 240 мм, матеріал дозволений до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України. Серветка повинні бути упакована у паперовий або поліетиленовий (полімерний) пакет разом із ложкою столовою пластиковою. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України.

18. Серветка гігієнічна волога повинна відповідати нормативному документу на цей вид продукції (ТУ, ГСТУ, СОУ, ISO), бути виготовлена із поліестеру та (або) віскози просоченої антибактеріальним засобом (без вмісту спирту). Матеріал серветки та антибактеріальний засіб дозволений до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України. Серветка упаковується у полімерну, герметично запаяну плівку. Всі пакувальні матеріали повинні бути дозволені до використання центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я України.

Термін придатності не менше 12 місяців з дати виробництва.

19. Безполуменевий нагрівач їжі повинен забезпечувати розігрів першої або другої страв до температури не менше ніж 400 С не більше ніж за 15 хв. Безполуменевий нагрівач складається із зовнішнього пакету та внутрішнього пакету. Зовнішній пакет повинен бути виготовлений із полімерної плівки або комбінованих матеріалів в який з однієї сторони заливається вода, що утримується в ньому. Розмір зовнішнього пакету повинен вміщувати реторт-упаковку першої або другої готової страви, а також внутрішній пакет з порошкоподібною хімічною суміщщю. Внутрішній пакет повинен бути виготовлений із комбінованих матеріалів у який запакована порошкоподібна суміш, що у разі вступу в хімічну реакцію з невеликою кількістю води виділяє тепло. Термін придатності не менше 12 місяців з дати виробництва.

Асортимент раціонів добових польових наборів продуктів

ДОБОВИЙ ПОЛЬОВИЙ НАБІР ПРОДУКТІВ (Раціон № 1)

з/п

Найменування

комплектувальних складових

Одиниця

виміру

Сніданок

Обід

Вечеря

1.

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

г

50

50

50

2.

Сухарі з борошна пшеничного 1 сорту

г

 

 

50

3.

Сухарі з борошна житнього оббивного

г

 

50

 

4.

Борщ з м’ясом яловичини

г

 

500

 

5.

Каша рисова з куркою

  г

350

 

 

6.

Каша ячна зі свининою

г

 

350

 

7.

Картопля тушкована зі свининою

г

 

 

350

8.

М'ясо тушковане (яловичина вищого сорту)

г

 

 

200

9.

Кава розчинна

г

2

 

2

10.

Чай чорний

г

 

2

2

11.

Цукор

г

10

10

20

12.

Мед натуральний

г

 

 

20

13.

Джем вишневий

г

 

20

 

14.

Родзинки

г

30

 

 

15.

Шоколад чорний (какао не менше 56 %)

г

35

 

 

16.

Перець чорний

г

 

0,3

 

17.

Сіль

г

1

1

1

18.

Жувальна гумка

шт

1

1

1

19.

Ложка пластикова одноразова

шт

1

1

1

20.

Серветка паперова

шт

1

1

1

21.

Серветка гігієнічна волога

шт

1

1

1

22.

Безполуменевий нагрівач їжі

шт

1

1

1

ДОБОВИЙ ПОЛЬОВИЙ НАБІР ПРОДУКТІВ (Раціон № 2)

з/п

Найменування

комплектувальних складових

Одиниця

виміру

Сніданок

Обід

Вечеря

1.

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

г

50

50

50

2.

Сухарі з борошна пшеничного 1 сорту

г

 

 

50

3.

Сухарі з борошна житнього оббивного

г

 

50

 

4.

Борщ з м’ясом яловичини

г

 

500

 

5.

Каша рисова з куркою

  г

350

 

 

6.

Каша ячна зі свининою

г

 

350

 

7.

Картопля тушкована зі свининою

г

 

 

350

8.

М'ясо тушковане (яловичина вищого сорту)

г

 

 

200

9.

Кава розчинна

г

2

 

2

10.

Чай чорний

г

 

2

2

11.

Цукор

г

10

10

20

12.

Мед натуральний

г

 

 

20

13.

Джем вишневий

г

 

20

 

14.

Родзинки

г

30

 

 

15.

Шоколад чорний (какао не менше 56 %)

г

35

 

 

16.

Перець чорний

г

 

0,3

 

17.

Сіль

г

1

1

1

18.

Жувальна гумка

шт

1

1

1

19.

Ложка пластикова одноразова

шт

1

1

1

20.

Серветка паперова

  шт

1

1

1

21.

Серветка гігієнічна волога

шт

1

1

1

22.

Безполуменевий нагрівач їжі

шт

1

1

1

ДОБОВИЙ ПОЛЬОВИЙ НАБІР ПРОДУКТІВ (Раціон № 3)

з/п

Найменування

комплектувальних складових

Одиниця

виміру

Сніданок

Обід

Вечеря

1.

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

г

50

50

50

2.

Сухарі з борошна пшеничного 1 сорту

г

 

 

50

3.

Сухарі з борошна житнього оббивного

г

 

50

 

4.

Суп рисовий з м’ясом курки

г

 

500

 

5.

Каша горохова з свининою

  г

350

 

 

6.

Каша пшенична з яловичиною

г

 

350

 

7.

Картопля тушкована з куркою і овочами

г

 

 

350

8.

М'ясо тушковане (яловичина вищого сорту)

г

 

 

200

9.

Кава розчинна

г

2

 

2

10.

Чай чорний

г

 

2

2

11.

Цукор

г

10

10

20

12.

Мед натуральний

г

 

 

20

13.

Джем з чорної смородини

г

 

20

 

14.

Родзинки

г

30

 

 

15.

Шоколад чорний (какао не менше 56 %)

г

35

 

 

16.

Перець чорний

г

 

0,3

 

17.

Сіль

г

1

1

1

18.

Жувальна гумка

шт

1

1

1

19.

Ложка пластикова одноразова

шт

1

1

1

20.

Серветка паперова

шт

1

1

1

21.

Серветка гігієнічна волога

шт

1

1

1

22.

Безполуменевий нагрівач їжі

шт

1

1

1

ДОБОВИЙ ПОЛЬОВИЙ НАБІР ПРОДУКТІВ (Раціон № 4)

з/п

Найменування

комплектувальних складових

Одиниця

виміру

Сніданок

Обід

Вечеря

1.

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

г

50

50

50

2.

Сухарі з борошна пшеничного 1 сорту

г

 

 

50

3.

Сухарі з борошна житнього оббивного

г

 

50

 

4.

Суп гречаний з м’ясом свинини

г

 

500

 

5.

Каша ячна з куркою

г

350

 

 

6.

Квасоля з яловичиною та овочами

г

 

350

 

7.

Каша рисова з свининою

г

 

 

350

8.

М'ясо тушковане (свинина безсортова)

г

 

 

200

з/п

Найменування

комплектувальних складових

Одиниця

виміру

Сніданок

Обід

Вечеря

9.

Кава розчинна

г

2

 

2

10.

Чай чорний

г

 

2

2

11.

Цукор

г

10

10

20

12.

Мед натуральний

г

 

 

20

13.

Джем абрикосовий

г

 

20

 

14.

Курага

г

30

 

 

15.

Шоколад чорний (какао не менше 56 %)

г

35

 

 

16.

Перець чорний

г

 

0,3

 

17.

Сіль

г

1

1

1

18.

Жувальна гумка

шт

1

1

1

19.

Ложка пластикова одноразова

шт

1

1

1

20.

Серветка паперова

шт

1

1

1

21.

Серветка гігієнічна волога

шт

1

1

1

22.

Безполуменевий нагрівач їжі

шт

1

1

1

ДОБОВИЙ ПОЛЬОВИЙ НАБІР ПРОДУКТІВ (Раціон № 5)

з/п

Найменування

комплектувальних складових

Одиниця

виміру

Сніданок

Обід

Вечеря

1.

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

г

50

50

50

2.

Сухарі з борошна пшеничного 1 сорту

г

 

 

50

3.

Сухарі з борошна житнього оббивного

г

 

50

 

4.

Суп гречаний з м’ясом свинини

г

 

500

 

5.

Каша ячна з куркою

  г

350

 

 

6.

Квасоля з яловичиною та овочами

г

 

350

 

7.

Каша рисова з свининою

г

 

 

350

8.

М'ясо тушковане (свинина безсортова)

г

 

 

200

з/п

Найменування

комплектувальних складових

Одиниця

виміру

Сніданок

Обід

Вечеря

9.

Кава розчинна

г

2

 

2

10.

Чай чорний

г

 

2

2

11.

Цукор

г

10

10

20

12.

Мед натуральний

г

 

 

20

13.

Джем абрикосовий

г

 

20

 

14.

Курага

г

30

 

 

15.

Шоколад чорний (какао не менше 56 %)

г

35

 

 

16.

Перець чорний

г

 

0,3

 

17.

Сіль

г

1

1

1

18.

Жувальна гумка

шт

1

1

1

19.

Ложка пластикова одноразова

шт

1

1

1

20.

Серветка паперова

шт

1

1

1

21.

Серветка гігієнічна волога

шт

1

1

1

22.

Безполуменевий нагрівач їжі

шт

1

1

1

ДОБОВИЙ ПОЛЬОВИЙ НАБІР ПРОДУКТІВ (Раціон № 6)

з/п

Найменування

комплектувальних складових

Одиниця

виміру

Сніданок

Обід

Вечеря

1.

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

г

50

50

50

2.

Сухарі з борошна пшеничного 1 сорту

г

 

 

50

3.

Сухарі з борошна житнього оббивного

г

 

50

 

з/п

Найменування

комплектувальних складових

Одиниця

виміру

Сніданок

Обід

Вечеря

4.

Суп гречаний з м’ясом свинини

г

 

500

 

5.

Картопля тушкована зі свининою і овочами

г

350

 

 

6.

Каша горохова з яловичиною

г

 

350

 

7.

Каша ячна зі свининою

г

 

 

350

8.

М'ясо тушковане (свинина безсортова)

г

 

 

200

9.

Кава розчинна

г

2

 

2

10.

Чай чорний

г

 

2

2

11.

Цукор

г

10

10

20

12.

Мед натуральний

г

 

 

20

13.

Джем яблучний

г

 

20

 

14.

Курага

г

30

 

 

15.

Шоколад чорний (какао не менше 56 %)

г

35

 

 

16.

Перець чорний

г

 

0,3

 

17.

Сіль

г

1

1

1

18.

Жувальна гумка

шт

1

1

1

19.

Ложка пластикова одноразова

шт

1

1

1

20.

Серветка паперова

шт

1

1

1

21.

Серветка гігієнічна волога

шт

1

1

1

22.

Безполуменевий нагрівач їжі

шт

1

1

1

ДОБОВИЙ ПОЛЬОВИЙ НАБІР ПРОДУКТІВ (Раціон № 7)

з/п

Найменування

комплектувальних складових

Одиниця

виміру

Сніданок

Обід

Вечеря

1.

Галети з борошна пшеничного 1 сорту

г

50

50

50

2.

Сухарі з борошна пшеничного 1 сорту

г

 

 

50

3.

Сухарі з борошна житнього оббивного

г

 

50

 

4.

Суп гороховий з м’ясом свинини

г

 

500

 

5.

Квасоля з яловичиною та овочами

г

350

 

 

6.

Каша пшенична з куркою

г

 

350

 

7.

Каша гречана з яловичиною

г

 

 

350

8.

М'ясо тушковане (яловичина вищого сорту)

г

 

 

200

9.

Кава розчинна

г

2

 

2

10.

Чай чорний

г

 

2

2

11.

Цукор

г

10

10

20

12.

Мед натуральний

г

 

 

20

13.

Джем з чорної смородини

г

 

20

 

14.

Родзинки

г

30

 

 

15.

Шоколад чорний (какао не менше 56 %)

г

35

 

 

16.

Перець чорний

г

 

0,3

 

17.

Сіль

г

1

1

1

18.

Жувальна гумка

шт

1

1

1

19.

Ложка пластикова одноразова

шт

1

1

1

20.

Серветка паперова

шт

1

1

1

21.

Серветка гігієнічна волога

шт

1

1

1

22.

Безполуменевий нагрівач їжі

шт

1

1

1

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до кошторису на 2021 рік, становить 325 200 грн. 00 коп. з ПДВ... заплановано в бюджетному запиті – продукти харчування та сушені продукти різні; 15890000-3 Пайки за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, в загальному обсязі закупівлі - 7 найменувань – 1200 кмл, а саме: добовий польовий набір продуктів (Раціон 1) – 180 кмл, добовий польовий набір продуктів (Раціон 2) – 170 кмл, добовий польовий набір продуктів (Раціон 3) – 170 кмл, добовий польовий набір продуктів (Раціон 4) – 170 кмл, добовий польовий набір продуктів (Раціон 5) – 170 кмл, добовий польовий набір продуктів (Раціон 6) – 170 кмл, добовий польовий набір продуктів (Раціон 7) – 170 кмл. Очікувана вартість предмета закупівлі: 325 200 грн. 00 коп. з ПДВ.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість формувалась з середніх цін на продукти харчування та сушені продукти різні; 15890000-3 Пайки за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, в загальному обсязі закупівлі - 7 найменувань – 1200 кмл, а саме: добовий польовий набір продуктів (Раціон 1) – 180 кмл, добовий польовий набір продуктів (Раціон 2) – 170 кмл, добовий польовий набір продуктів (Раціон 3) – 170 кмл, добовий польовий набір продуктів (Раціон 4) – 170 кмл, добовий польовий набір продуктів (Раціон 5) – 170 кмл, добовий польовий набір продуктів (Раціон 6) – 170 кмл, добовий польовий набір продуктів (Раціон 7) – 170 кмл, та проведеного моніторингу.

Популярні розділи та сервіси