Голова Держприкордонслужби зустрівся з представниками Посольства США в Україні

НАЗАД
12 липня 2020 09:38

Сергій Дейнеко проінформував колег про діяльність, досягнення та перспективи розвитку Державної прикордонної служби України.

Зустріч відбулася сьогодні в Адміністрації Держприкоржонслужби. На ній від Посольства США в Україні були присутні Деніел МІЛЛЕР – начальник відділу оборонного співробітництва та Брендон ХІЛЛ – начальник відділення двосторонніх відносин відділу оборонного співробітництва.

Сергій Дейнеко проінформував колег про діяльність, досягнення та перспективи розвитку Державної прикордонної служби України.

«Сьогодні триває реформування служби. Ми розгортаємо принципово нову систему інтелектуального кордону, створюємо сучасну авіаційну структуру спеціального призначення та оновлюємо парк авіації. Активно застосовуємо патрульну авіацію і безпілотники в інтересах охорони кордону та моніторингу територіального моря України. Реформуємо Морську охорону та розвиваємо систему висвітлення надводної обстановки», - сказав очільник відомства.

Сергій Дейнеко зазначив, що відповідно до програми співпраці з НАТО прикордонне відомство планово переходить на стандарти Альянсу. «У цьому контексті щиро вітаємо рішення про надання Україні статусу партнера розширених можливостей», - відмітив він.

На зустрічі також були окреслені основні питання подальшої співпраці.

Голова Держприкордонслужби подякував американським партнерам за постійну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, солідарність у протидії російській агресії і сприяння у встановленні миру на Донбасі. Американські колеги, в свою чергу, теж подякували Держприкордонслужбі за високий рівень співробітництва та поінформували про готовність до розширення двостороннього співробітництва.

Популярні розділи та сервіси