Привітання Голови Державної прикордонної служби України з нагоди ДНЯ ПРИКОРДОННИКА

НАЗАД
30 квiтня 2020 10:22

Шановні прикордонники, побратими! Дорогі ветерани! Щиро та сердечно вітаю всіх з Днем прикордонника!

Це свято справжніх захисників України, які вдень і вночі забезпечують надійний спокій всієї держави на кордоні.

Перед Вами щоденно стоїть завдання гарантувати високий рівень національної безпеки не лише в умовах гібридної війни Російської Федерації, а й терористичних загроз, транскордонної злочинності, міграційних процесів. Віднедавна Ви ще й одні з перших стали на заваді поширення небезпечної вірусної інфекції.

Я пишаюся колективом Державної прикордонної служби та самовідданістю прикордонників. Ви – взірець професіоналізму у відстоюванні суверенітету та незалежності нашої країни.

6 років розв’язаної Росією війни чітко показують надзвичайну важливість надійної охорони державного кордону, і саме прикордонникам випало першими відчути підступність ворога. Проте ми вистояли, набули досвіду і стали сильнішими. Але ціна тому – людські життя.

Низько вклоняюся в пам’ять про загиблих побратимів, з якими пліч-о-пліч боронили Україну. Ми ніколи не забудемо Вас – наших Героїв, які віддали за Україну найдорожче...

Перед нами залишається ще багато викликів, тож шлях розвитку і європейської інтеграції прикордонного відомства триває.

Головним пріоритетом залишаються люди, які безпосередньо виконують завдання на державному кордоні.

Друзі та колеги, я вдячний кожному, хто присвятив своє життя охороні кордонів, хто з честю та гідністю виконує почесну справу служіння Батьківщині. У день професійного свята бажаю Вам і Вашим родинам миру, сімейного затишку, міцного здоров’я і нових звершень на благо нашої країни!

Слава Україні!

Слава її прикордонникам!

Зі святом!

Голова Державної прикордонної служби України  Сергій ДЕЙНЕКО

Популярні розділи та сервіси