«Смарагдова ліра»

"Смарагдова ліра"

Цей конкурс заснований 2004 року з метою популяризації служби на державному кордоні. Та згодом він набув неабиякої популярності і серед митців різних жанрів. Відтак за роки існування «Смарагдової ліри» свій «арт» на суд вимогливої комісії представили понад 1 900 учасників, серед яких 92 переможці національних і міжнародних конкурсів, 86 членів національних творчих спілок, 38 мають почесні звання в галузі культури і мистецтва. Щороку, працюючи з персоналом відомства лауреати та дипломанти «Смарагдової ліри» підвищують його культурний рівень, формують необхідні моральні якості, долучають до багатої культурної спадщини українського народу, водночас створюючи неповторні речі.

 

Основною метою цьогорічного конкурсу являється утвердження ідеї розбудови незалежної України та пропагування територіальної цілісності нашої Батьківщини, увічнення пам’яті та вшанування героїчної звитяги воїнів-прикордонників − учасників антитерористичної операції.

 

До участі у конкурсі приймаються роботи у номінаціях:

 

Образотворче мистецтво

Культурно-шефська робота

Хореографія

Музика

Театр

Художня література

Журналістика

Кіно

 

Запрошуємо усіх охочих до участі у конкурсі.

Деталі за посиланням: Наказ Адміністрації Державної прикордонної служби України "Про заснування щорічної премії Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"

або по телефону: (044) 527-62-91.

Популярні розділи та сервіси