Сергій Дейнеко: «Облаштування державного кордону – це шлях до побудови сучасного прикордонного відомства, якісного несення служби та ефективного захисту країни»

НАЗАД
20 травня 2021 08:11

Про це Голова Держприкордонслужби наголосив сьогодні під час відкриття оновленого підрозділу на українсько-молдовському кордоні.

Зокрема, в Одеській області було відкрито оновлене відділення інспекторів прикордонної служби «Удобне» Білгород-Дністровського прикордонного загону.

Очільник прикордонного відомства привітав колектив підрозділу з відкриттям реконструйованого відділення інспекторів прикордонної служби та подякував всім, хто брав участь у його відбудові.

 «Завдяки уряду, підтримки органів обласної та місцевої влади ми змогли внести свій вклад в розбудову нашої Батьківщини. Сучасне відділення інспекторів прикордонної служби «Удобне», побудоване по міжнародним нормам та стандартам - це яскравий тому приклад. Ми на цьому не зупиняємось і йдемо далі. Адже облаштування державного кордону – це шлях до побудови сучасного прикордонного відомства, якісного несення служби та ефективного захисту країни», - зазначив у своїй промові Голова Державної прикордонної служби генерал-майор Сергій Дейнеко.

Привітали прикордонників з відкриттям відділення і присутні на заході Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький,   Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, Голова Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні Славомір Піхор, начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби Сергій Мул та керівники взаємодіючих правоохоронних органів, представники місцевих органів влади.

Наразі оновлене відділення - це добре оснащений, багатофункціональний підрозділ, у якому створено належні умови, інфраструктура та технічне забезпечення. Географічно відділення розміщується на перехресті міжнародних коридорів, що поєднують Україну з Республікою Молдова та державами ЄС. Реконструкція відділення інспекторів прикордонної служби «Удобне» розпочалася два роки тому. За цей час було реконструйовано службові приміщення, в тому числі адміністративні та для підготовки персоналу й прикордонних нарядів до несення служби, плац, бокси для зберігання та обслуговування автомобільної техніки, облаштовано кінологічне містечко з вольєрами для службових собак, спортивний майданчик та складські приміщення.

Загальна сума коштів, використаних на облаштування прикордонного підрозділу, склала  близько 3,6 млн грн.

Популярні розділи та сервіси