Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
2003 - 2014 рр.: подальше становлення та розвиток
22/05/17 - 15:19

Четвертий період історії, пов'язаний з подальшим розвитком прикордонного відомства. 

Головними завданнями розбудови Служби періоду було:

  • удосконалення заходів з формування державного кордону;
  • продовження реформаційних процесів у Державній прикордонній службі України;
  • виконання завдань, які передбачені Концепцією розвитку Державної прикордонної служби України на період до 2015 року та реалізація Державної цільової правоохоронної програми „Облаштування та реконструкція державного кордону” на період до 2015 року.

У цей час було запроваджено нову організаційну структуру Державної прикордонної служби України. Це сприяло переходу на чотирирівневу систему управління (Адміністрація Держприкордонслужби – регіональне управління – орган охорони кордону – відділ прикордонної служби). Заходи з удосконалення структури органів управління, охорони кордону та забезпечення дали змогу наблизити їх співвідношення до європейських стандартів.

У процесі виконання завдань першого етапу Концепції та затвердженої Урядом на її розвиток Державної цільової правоохоронної програми «Облаштування та реконструкція державного кордону на період до 2015 року». Здійснено подальше удосконалення системи прикордонної безпеки загалом. Інновації, запроваджені у сфері прикордонної безпеки, вважаються  прогресивними, зваженими та доцільними.

Завдяки заходам, проведеним протягом першого етапу реалізації Концепції, створено засади для становлення сучасного прикордонного відомства як правоохоронного органу, діяльність якого ґрунтуватиметься на базових стандартах Європейського Союзу у сфері управління кордоном.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

+ Розгорнути меню