Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Ніхто не має права зухвало та зневажливо поводити себе проти законних дій прикордонників, – Сергій Дейнеко
Під час візиту до Чернівецької області Голова Держприкордонслужби заявив, що наразі прикордонники проводять службове розслідування по факту застосування зброї військовослужбовцями Чернівецького загону.
23/11/19 - 08:33
Голова Держприкордонслужби перевірив умови служби прикордонників в ООС
Сергій Дейнеко продовжує роботу в прикордонних підрозділах, які беруть участь в операції Об’єднаних сил. Сьогодні керівник прикордонного відомства побував на ділянці Краматорського загону.
21/11/19 - 08:32
В Одесі перший заступник Голови Держприкордонслужби представив нового керівника Південного регіонального управління ДПСУ
Володимир Нікіфоренко привітав нового керівника з призначенням, побажав йому наснаги, успіхів, підтримки від колег та очільників взаємодіючих структур й органів місцевого самоврядування.
18/11/19 - 08:28
Голова Держприкордонслужби представив нового керівника Західного регіонального управління
Сьогодні, 12 листопада, у Львові Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко офіційно представив нового очільника Західного регіонального управління.
12/11/19 - 08:15
Сергій Дейнеко: Молодий офіцер не повинен залишатися курсантом. Він має стати справжнім офіцером
Про це сьогодні під час робочої поїздки до Національної академії Державної прикордонної служби України у Хмельницькому наголосив курсантам вишу Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко.
07/11/19 - 08:12
+ Розгорнути меню