телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Голова Держприкордонслужби подякував жителям Львівщини за підтримку прикордонників
Голова Державної  прикордонної служи  України генерал полковник Віктор Назаренко разом із начальником Західного регіонального управління генерал-майором  Володимиром  Плешком відвідали кафедральний Собор святих Петра та Павла у Львові і  взяли  участь у молебні на честь загиблих у зоні АТО воїнів-прикордонників.
30/05/15 - 14:22
На Львівщині реконструйовано відділ прикордонної служби імені Українського Козацтва
На українсько-польському кордоні, після проведення повної реконструкції був відкритий відділ прикордонної служби «Мігово» імені Українського Козацтва Мостиського прикордонного загону. Масштабну реконструкцію іменного підрозділу було здійснено в рамках проекту розвитку сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби Програми транскордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь».
30/05/15 - 14:18
Каплицю Святого Георгія-Переможця увінчав освячений хрест
Каплицю Святого Георгія-Переможця, що будується на території Окремої комендатури охорони і забезпечення, увінчав освячений хрест.
18/05/15 - 14:47
У Держприкордонслужбі вшановують пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом
В Адміністрації Державної прикордонної служби України  відбулися урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом під час другої світової війни та відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Урочисті заходи проводяться та найближчими днями будуть проводитися і в усіх частинах та підрозділах прикордонного відомства.
08/05/15 - 14:41
У Києві відбулася зустріч керівників прикордонних відомств України та Республіки Білорусь
Вчора в Києві відбулася зустріч Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Віктора Назаренка та Голови Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь генерал-полковника Леоніда Мальцева.
05/05/15 - 14:21
+ Розгорнути меню