телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Голова Державної прикордонної служби України дав оцінку стану протидії злочинній діяльності в Західному регіональному управлінні
У ході робочої поїздки до західного регіону Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко перевірив ефективність системи протидії протиправній діяльності, зокрема нелегальній міграції та контрабанді цигарок на ділянці відповідальності Західного регіонального управління Держприкордонслужби.
23/07/15 - 11:10
Прикордонники обговорили питання подальшої співпраці та отримали від представників Уряду США автомобільну техніку
До Окремої комендатури охорони і забезпечення Держприкордонслужби,  що знаходиться в Бортничах завітав заступник Державного секретаря США з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Вільям Броунфілд.
22/07/15 - 11:15
Колегія Держприкордонслужби розглянула стан оперативно-службової діяльності у першому півріччі 2015 року
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулося засідання колегії відомства, на якому розглядався стан оперативно-службової діяльності упродовж першого півріччя та стан протидії корупції у прикордонному відомстві.
09/07/15 - 10:36
Держприкордонслужба та Міжнародна організація з міграції підписали План подальшого співробітництва
В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулася зустріч першого заступника Голови Держприкордонслужби генерал-лейтенанта Василя Серватюка та Голови Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Манфреда Профазі.
26/06/15 - 10:33
Команда Держприкордонслужби виграла «Кубок Президента України» з рукопашного бою
На Олімпійській базі «Конча-Заспа» під гаслом «Заради миру!», відбулися змагання з рукопашного бою серед представників силових структур України, присвячені Дню Конституції України.
26/06/15 - 10:28
+ Розгорнути меню