телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
В Держприкордонслужбі відбулись заходи з вшанування Державного прапора
В Державній прикордонній службі відбулися заходи з нагоди Дня Державного прапора України. В урочистій обстановці за участю керівництва прикордонного відомства був піднятий державний стяг біля Адміністрації Держприкордонслужби України.
23/08/15 - 10:45
В Адміністрації Держприкордонслужби обговорили питання залучення експертів СММ ОБСЄ в Україні до моніторингу за ситуацією вздовж лінії зіткнення
На виконання доручення Президента України першим заступником Голови Державної прикордонної служби України проведено координаційну міжвідомчу нараду за участі представників Міністерства закордонних справ України, Служби безпеки України, Антитерористичного штабу при СБУ, Генерального Штабу ЗСУ, Національної Гвардії, а також  Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.
21/08/15 - 10:41
Прикордонники презентували Прем’єр-міністру України Стратегію розвитку відомства
В аеропорту «Бориспіль» Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко ознайомив Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка зі Стратегією реформування прикордонного відомства у урахуванням загроз з боку російської сторони та подальшими стратегічними цілями розвитку Держприкордонслужби з урахуванням європейських стандартів. 
20/08/15 - 11:54
На адмінмежі з Кримом проводиться робота по оновленню контрольних пунктів в’їзду-виїзду
Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк побував з робочою поїздкою в Азово-Чорноморському регіональному управлінні.
13/08/15 - 11:48
На кордоні з Польщею в рамках міжнародного проекту відкрили оновлений прикордонний підрозділ в селі Грабове
На українсько-польському кордоні Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко та Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик після повної реконструкції відкрили прикордонний підрозділ «Грабове».
13/08/15 - 11:45
+ Розгорнути меню