телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
На Колегії прикордонного відомства розглянуто питання службової діяльності та відзначено військовослужбовців, які брали участь в АТО
В Адміністрації Державної прикордонної служби України пройшла Колегія відомства, на якій розглядалася низка питань оперативно-службової діяльності.
04/12/15 - 14:52
У Львові відбулася зустріч Глав прикордонних відомств України та сусідніх країн – членів ЄС
З метою реалізації ініціативи Президента України, озвученої під час зустрічі з Президентами країн Вишеградської четвірки та виконання завдань Уряду щодо активізації боротьби з контрабандою та протидії незаконній транскордонній злочинності, за пропозицією української сторони відбулася Перша зустріч керівників прикордонних відомств України та сусідніх країн – членів ЄС.
02/12/15 - 14:54
Перші заступники керівників прикордонних відомств України та Білорусі обговорили питання безпекової складової на кордоні
В Чернігові відбулася зустріч перших заступників керівників прикордонних відомств України та Республіки Білорусь генерал-лейтенанта  Василя Серватюка та генерал-майора Ігоря Буткевича.
24/11/15 - 12:06
В Ужгороді відбувся товариський матч між зірками-ветеранами українського футболу та прикордонниками
В Ужгороді на стадіоні «Авангард» відбувся товариський футбольний поєдинок між командами зірок українського футболу та прикордонників Закарпаття. 
19/11/15 - 12:09
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулося засідання Громадської ради
Відбулось чергове засідання Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби за участі Голови Держприкордонслужби,  керівників управлінської ланки центрального апарату Служби та представників від органів охорони державного кордону.
18/11/15 - 12:07
+ Розгорнути меню