телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Експерти Держприкордонслужби передають Національній поліції досвід впровадження системи кримінального аналізу
Вже майже 10 років в Державній прикордонній службі України активно розвивається напрямок застосування систем аналізу ризиків та кримінального аналізу.
16/01/16 - 10:47
На Львівщині в рамках проекту міжнародної технічної допомоги реконструювали прикордонний підрозділ
На Львівщині на кордоні з Польщею в рамках проекту розвитку сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби Програми транскордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь» був відкритий відділ прикордонної служби «Сянки». 
30/12/15 - 16:29
Віктор Назаренко:«Попри всі складнощі, Держприкордонслужба виконала завдання, визначені керівництвом держави та народом України»
В Українському кризовому медіа-центрі відбулася прес-конференція Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Віктора Назаренка. Очільник прикордонного відомства поінформував про основні результати діяльності Державної прикордонної служби України у 2015 році.
29/12/15 - 16:35
Ще один прикордонний підрозділ оновлено за Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна
В Україні продовжується успішно реалізовуватися проект «Розвиток сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби» за Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна Європейського інструменту сусідства та партнерства, що був започаткований у вересні 2012 року.
23/12/15 - 16:34
Мешканці Луганської та Донецької областей прибули до місць несення служби в район проведення АТО
Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко та Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський побували у прикордонному загоні, що дислокується в Краматорську.
22/12/15 - 16:32
+ Розгорнути меню