У крымских пограничников появился современный скоростной корабль (телеканал "ІНТЕР")

НАЗАД
10 жовтня 2012 11:43

​Гроза контрабандистів. Саме так кримські прикордонники назвали судно, яке відтепер буде на озброєнні у морської охорони. У Феодосії на місцевому суднобудівельному заводі урочисто спустили на воду перший катер нового проекту "Орлан".

 

​Гроза контрабандистів. Саме так кримські прикордонники назвали судно, яке відтепер буде на озброєнні у морської охорони. У Феодосії на місцевому суднобудівельному заводі урочисто спустили на воду перший катер нового проекту "Орлан". Саме такі човни мають поступово замінити старі катери "Гриф", яким майже 30 років. Новинка більш швидка та маневрена, тож без проблем наздоганятиме браконьєрські шхуни. До того ж, на борту встановлене сучасне обладнання, яке не поступається закордонним зразкам, кажуть у Прикордонній службі. До 2020 року планують збудувати вісім "Орланів" та шість більших кораблів класу "Корал".

 

 

 

 


Євген Буренков, командир катера морської охорони "Орлан":

- То же оборудование навигационное, то же оборудование - радиолокационное, радиостанции - тут все стоит новейшее оборудование. По сравнению с теми катерами, на которых мы служим сейчас, - это большой прорыв. Я думаю, в конце года уже мы будем выполнять боевые задачи.

 

Популярні розділи та сервіси