В Одесі перший заступник Голови Держприкордонслужби представив нового керівника Південного регіонального управління ДПСУ

НАЗАД
18 листопада 2019 08:28

Володимир Нікіфоренко привітав нового керівника з призначенням, побажав йому наснаги, успіхів, підтримки від колег та очільників взаємодіючих структур й органів місцевого самоврядування.

Сьогодні, 18 листопада, в Одесі перший заступник Голови Державної прикордонної служби України полковник Володимир Нікіфоренко представив керівництву міста та області, правоохоронним і взаємодіючим органам, а також особовому складу нового очільника Південного регіонального управління ДПСУ. Ним став полковник Сергій Мул.

Володимир Нікіфоренко привітав нового керівника з призначенням, побажав йому наснаги, успіхів, підтримки від колег та очільників взаємодіючих структур й органів місцевого самоврядування. 

 «Полковник Сергій Мул є одним з найдосвідченіших офіцерів-керівників у прикордонному відомстві. Зокрема він 10 років керував ОКПП «Київ», де 4 роки був начальником штабу й 6 років начальником. З початком подій на Сході України перебував там у найтяжчі часи. Після повернення очолив напрямок оперативного управління. Також був заступником директора Департаменту охорони державного кордону. Крім того, проходив службу в Південному регіоні начальником штабу. Все це й стало підставою для його призначення на посаду начальника Південного регіонального управління»,  -  зауважив  Володимир Нікіфоренко.

У свою чергу Сергій Мул подякував за довіру очолити таку відповідальну та непросту ділянку, запевнив що достойно служитиме народові України та конструктивно забезпечуватиме виконання завдань з охорони державного кордону, поставлені Президентом й Головою Держприкордонслужби України.

Зазначимо, що полковник Сергій Мул народився 27 липня 1973 року у с.Лисогорка, що на Хмельниччині. Закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище, Інститут Прикордонних військ України, Національну академію Прикордонних військ України. У Державній прикордонній службі з 1994 року.  Обіймав посади від старшого контролера застави прикордонного контролю до заступника начальника кількох департаментів Адміністрації Держприкордонслужби. Доктор наук, нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Популярні розділи та сервіси