В Адміністрації Держприкордонслужби відбулася конференція профспілки

НАЗАД
09 липня 2021 15:14

9 липня в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулася спільна конференція керівництва відомства та Об’єднаної профспілки Держприкордонслужби.

Участь у конференції взяли заступник Голови Держприкордонслужби генерал-майор Сергій Сердюк, керівники структурних підрозділів Адміністрації,  голова профспілки працівників державних установ міста Києва Віталій Почтовий,  голова Об’єднаної профспілкової організації Антоніна Птиця та голови профспілкових організацій органів Держприкордонслужби.

Учасники конференції обговорили низку питань щодо виконання вимог чинного трудового законодавства України, Галузевої угоди та колективних договорів, механізму проведення організаційно-штатних змін, а також поглиблення ведення соціального діалогу між керівництвом органів охорони державного кордону Державної прикордонної служби України й профспілками.

На конференції виступив заступник Голови Держприкордонслужби  Сергій Сердюк, який зосередив увагу учасників на тому, що сьогодні Держприкордонслужба разом із профспілками вирішують важливі соціально-економічні питання направленні на забезпечення працівникам належних умов праці, підвищення професійної майстерності, кваліфікації та стимулювання навчання за напрямом діяльності, забезпечення їх правового і трудового захисту. Профспілці прикордонного відомства вдалося здобути повагу і добре ставлення з боку партнерів по соціальному діалогу і колег по роботі. Також він відмітив, що Об’єднана профспілка надає велику підтримку не тільки членам профспілки, а й активно працює з сім'ями військовослужбовців, у тому числі тими, чиї сини, чоловіки загинули під час виконання завдань в районі ООС, допомагає в оздоровленні наших дітей, а проведення за підтримки профспілок різноманітних заходів для дітей та дорослих стало вже доброю традицією.

Із завершенням виступу Сергій Сердюк побажав профспілкам й надалі діяти з не меншою самовіддачею і результативністю задля досягнення спільних цілей, як для прикордонного відомства, так і його військовослужбовців та працівників та вручив головам профспілок  почесні грамоти.

Зі свого боку голова Об’єднаної профспілкової організації Антоніна Птиця подякувала керівництву Адміністрації за сприяння у виконанні профспілками своїх завдань та  висловила сподівання на подальше поглиблення ведення соціального діалогу між керівництвом органів охорони державного кордону Держприкордонслужби й профспілками.

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}