Учора відбулось заключне засідання Керівного комітету проєкту ІММІS

НАЗАД
29 квiтня 2021 11:04

Адміністрація Державної прикордонної служби України долучилася до заключного шістнадцятого засідання Керівного комітету проєкту ІММІS, яке відбулося учора, 28 квітня.

У засіданні Керівного комітету проєкту «Підтримка управління міграційними процесами в Україні» (ІММІS) в онлайн-режимі взяли участь представники Європейської комісії, Представництва ЄС в Україні, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, Держприкордонслужби, Державної міграційної служби, та МВС.

У ході засідання Голова Представництва МОМ пан Ан Нгуєн представив основні досягнення в рамках проєкту IMMIS та окреслив подальші перспективи співробітництва у сфері міграційного менеджменту.

Разом з цим, представник Європейської Комісії Франк Пол подякував усім бенефіціарам та виконавцю проекту (МОМ) за високий рівень співпраці та злагоджені дії у проекті, завдяки чому отриманий такий високий результат. Також представник ЄК наголосив, що після завершення проєкту IMMIS розпочнеться перехідний період, під час якого усі партнери проведуть детальний аналіз потреб та опрацювання спільного документу, з метою започаткування нового проєкту «EU4IBM–2».

Перший заступник Голови Держприкордонслужби генерал-майор Володимир Нікіфоренко подякував європейським партнерам за постійну та послідовну підтримку, а також за можливість продовження співпраці у рамках наступного проєкту «EU4IBM-2».

«Участь у реалізації цього проєкту була для нас неабияким викликом, тому що це один з наймасштабніших проєктів у яких ми брали участь. Вважаю, що в цілому спільними зусиллями ми впорались з поставленим перед нами завданням і мету проєкту досягнуто. Надзвичайно приємно знати, що у найближчому майбутньому розвиток напрямів проєкту IMMIS буде мати продовження у рамках нової ініціативи ЄС. Хочу запевнити, що Держприкордонслужба залишається надійним партнером та докладатиме максимум зусиль для успішної реалізації наших спільних проєктів», - сказав Володимир Нікіфоренко.

Зазначимо, що проєкт «Підтримка управління міграційними процесами в Україні» реалізується більше 4 років, його загальний бюджет складає 27 млн євро. Виконавцем проєкту виступає Міжнародна організація з міграції, а бенефіціарами – Державна прикордонна служба, Державна міграційна служба, Нацполіція та МЗС.

Мета проєкту: приведення української системи керування міграційними процесами та роботи з шукачами притулку у відповідність до європейських та міжнародних стандартів і кращих зразків практики, зокрема, шляхом розбудови інституційних і технічних спроможностей та розгортання Інтегрованої системи управління міграційною інформацією (ІСУМІ) для забезпечення роботи міграційних органів.

Популярні розділи та сервіси