3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса (м.Лисичанськ)

НАЗАД

3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса є органом охорони державного кордону у загальній структурі Державної прикордонної служби України, який безпосередньо виконує завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону України, а також здійснює інші повноваження, передбачені законодавством України в межах Луганської області.

Прикордонний загін охороняє ділянку державного кордону з Російською Федерацією протяжністю – 504,19 км, з них: сухопутна – 407,19 км, річкова – 97 км. Протяжність ділянки по лінії розмежування – 181 км.

Контроль за додержанням прикордонного режиму здійснюють підрозділи прикордонного загону в межах Сватівського, Старобільського, Щастинського контрольованих прикордонних районів та в Сєвєродонецькому районі, в якому відповідно до постанови від 30 січня 2015 року № 38 «Деякі питання підвищення рівня національної безпеки України» запроваджено прикордонний режим.

Пропуск осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна здійснюється в 6 пунктах пропуску, з них: 3 автомобільні - «Мілове» (міждержавний), «Просяне» (міжнародний, закритий), «Танюшівка» (міжнародний, закритий), 1 залізничний - «Лантратівка» (міжнародний), 2 пішохідних місцевих - «Мілове», «Сиротине» (закриті). 

Контроль в'їзду-виїзду через лінію розмежування у Луганській області здійснюється у 3 контрольних пунктах в'їзду-виїзду: «Золоте», «Щастя» та «Станиця Луганська».

Накази начальника 3 прикордонного загону

охорона державного кордону України на суші, річках, озерах та інших водоймах з метою недопущення незаконної зміни проходження його лінії, забезпечення дотримання режиму державного кордону та прикордонного режиму;

здійснення в установленому порядку прикордонного контролю і пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна, а також виявлення і припинення випадків незаконного їх переміщення;

координація діяльності державних органів, що здійснюють різні види контролю при перетинанні державного кордону України або беруть участь у забезпеченні режиму державного кордону, прикордонного режиму і режиму в пунктах пропуску через державний кордон України;

участь у боротьбі з організованою злочинністю та протидія незаконній міграції на державному кордоні України в межах контрольованих прикордонних районів;

координація діяльності військових формувань та відповідних правоохоронних органів, пов'язаної із захистом державного кордону України.

Керівництво

КУЛЄШ Андрій Сергійович

НАЧАЛЬНИК ПРИКОРДОННОГО ЗАГОНУ

ПОЛКОВНИК

НОВАК Сергій Володимирович

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА ЗАГОНУ - НАЧАЛЬНИК ШТАБУ

ПІДПОЛКОВНИК

Поштова адреса

просп. Перемоги, 58, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93120
-

Форми на запити з публічної інформації можна отримати за адресою

просп. Перемоги, 58, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93120
-

Популярні розділи та сервіси