Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Краматорський прикордонний загін

Відповідно до рішення керівництва Адміністрації Державної прикордонної служби України  з метою забезпечення більш якісного та ефективного виконання завдань, покладених на органи Державної прикордонної служби України з 30.10.2015 року розпочав свою діяльність Краматорський прикордонний загін.

Краматорський прикордонний загін Державної прикордонної служби України виконує завдання в смузі безпеки вздовж лінії контрольованої території, в межах відповідальності ОТУ "Донецьк" та ОТУ "Маріуполь".

Загальна протяжність лінії контрольованої території на ділянці відповідальності Краматорського прикордонного загону складає 132 км.

Виконання завдань в смузі безпеки вздовж лінії контрольованої території на ділянці відповідальності Краматорського прикордонного загону здійснюється силами оперативно – бойових комендатур.

Пропуск осіб, транспортних засобів і вантажів здійснюється:

  • на автомобільному транспорті на визначених дорожніх коридорах: № 2 – КПВВ «Майорське», № 3 – КПВВ «Мар'їнка»;
  • на залізничних шляхах:
    • на залізничній станції «Фенольна»;
    • на залізничній ст. «Артемівськ-2».

 

Витяг з наказу начальника прикордонного загону від 25 жовтня 2019 року № 691-АГ "Про встановлення режимних правил"

"Витяг з технологічної схеми контрольних пунктів в`їзду-виїзду, що діють на лінії розмежування в межах Донецької та Луганської областей (Word, 47 Кб)

"Витяг з порядку дій посадових осіб підрозділів Краматорського прикордонного загону Державної прикордонної служби України щодо установлення режиму в контрольних пунктах в’їзду – виїзду та контрольних постах на залізниці, здійснення контролю за його додержанням, а також організації і забезпечення  взаємодії та координації органів і служб, що здійснюють державний контроль або беруть участь у забезпеченні режиму (Word, 26,56Кб)

Основні завдання
Керівництво
ФЕДОРЧУК Анатолій Вікторович
Начальник Краматорського прикордонного загону
полковник
Кігівчак Роман Іванович
Перший заступник начальника прикордонного загону
– начальник штабу
підполковник
Поштова адреса:
84301, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Марата, 16
-
Форми на запити з публічної інформації можна отримати за адресою:
+ Розгорнути меню