телефон довiри - (044) 527 6363
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Навчальний центр морської охорони

Ізмаїльський навчально-тренувальний загін морської охорони є державним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня.

Ізмаїльський навчально-тренувальний загін морської охорони у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про Державну прикордонну службу України», «Про освіту», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про професійно-технічну освіту», указами та розпорядженнями Президента України, нормативно-правовими актами Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, нормативними актами Міністерства освіти і науки України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Статутом Ізмаїльського навчально-тренувального загону морської охорони.

Зазначені категорії персоналу у навчально-тренувальному загоні морської охорони проходять навчання за наступними напрямками підготовки:

1. Спеціальне  озброєння (обладнання) кораблів морської охорони:

 • артилерійське озброєння  КрМО (КаМО);
 • радіотехнічні засоби  КрМО (КаМО);
 • технічні засоби навігації та кораблеводіння;
 • засоби зв’язку.

2. Технічне обладнання кораблів та катерів морської охорони:

 • засоби  корабельної автоматики та електрообладнання;
 • корабельні двигуни внутрішнього згорання.

3. Технічне обладнання та застосування малих катерів морської охорони.

Крім фахівців корабельно-катерного складу морської охорони у навчально-тренувальному загоні морської охорони здійснюється підготовка молодших фахівців для інших органів Державної прикордонної служби України:

 • підвищення кваліфікації інспекторів-дозиметристів прикордонної служби;
 • підвищення кваліфікації операторів постів технічного спостереження.

Структура навчально-тренувального загону морської охорони складається з управління навчально-тренувального загону, групи по роботі з персоналом, навчально-методичної групи, циклу підготовки фахівців морської охорони, навчального дивізіону, групи забезпечення.

Навчально-методична група – основний структурний підрозділ навчально-тренувального загону, який здійснює організацію та контроль навчально-виховного процесу.

Група по роботі з персоналом – структурний підрозділ загону, що забезпечує реалізацію правових, організаційних, педагогічних, психологічних, інформаційних, культурно-просвітницьких та соціальних заходів, спрямованих на забезпечення морально-психологічної готовності постійного та перемінного складу навчально-тренувального загону до виконання завдань за призначенням у будь-яких умовах, ефективного та якісного засвоєння навчального матеріалу в обсягах програм підготовки (перепідготовки, підвищення кваліфікації) фахівців морської охорони.

Цикл підготовки – базовий структурний підрозділ навчально-тренувального загону, що здійснює навчальну та методичну діяльність, здійснює раціоналізаторську діяльність за певним напрямом.

Навчальний дивізіон – основний організаційний структурний підрозділ навчально-тренувального загону, в якому курсанти об’єднуються в навчальні групи за спеціальностями.

Інші підрозділи навчально-тренувального загону здійснюють всебічне забезпечення навчально-виховного процесу.

В загоні створена та постійно оновлюється сучасна навчальна  матеріально-технічна база (НМТБ). До складу загону входять два навчальні корпуси. В них  обладнано  спеціалізовані комп’ютерні кабінети, лекційні кабінети з мультимедійним обладнанням, спеціальні навчальні кабінети за напрямками підготовки.

НМТБ загону включає:

 • навчально-лабораторну базу (лабораторне устаткування та обладнання, вимірювальна та обчислювальна техніка, технічні засоби навчання і контролю, наочне приладдя);
 • 13 навчальних кабінетів, лабораторію двигунів внутрішнього згорання, тренажер по відпрацюванню боротьби з водою надводного корабля, навчальну бібліотеку, читальну залу, методичний кабінет (викладацька), інші навчальні та навчально-допоміжні приміщення;
 • озброєння та техніку;
 • такелажну майстерню;
 • польову навчальну базу;
 • підручники та навчальні посібники, наукову та довідкову літературу, статути, порадники, технічні описи, курси стрільб, інші нормативні документи і навчально-методичні матеріали;
 • спортивну залу, спортивні споруди (майданчики), навчальні містечка;
 • інші матеріальні й технічні засоби, будівлі та споруди.
Основні завдання
Керівництво
КУЦЕНКО Ілля Володимирович
Командир Навчально-тренувального загону морської охорони
капітан 1 рангу
перша та третя середа місяця з 14.30 до 16.30
Шикша Олег Миколайович
Заступник командира загону-начальник навчально-методичної групи
капітан 1 рангу
Поштова адреса:
68600, м. Ізмаїл, вул. Г. Музиченка, 31
Телефон:
(04841) 2-31-58
-
Форми на запити з публічної інформації можна отримати за адресою:
м. Ізмаїл, вул. Г. Музиченка, 31, Ізмаїльський навчально-тренувальний загін морської охорони
Телефон:
(04841) 2-31-58
-
+ Розгорнути меню