телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
07/02/19 - 14:32

Виступаючи перед присутніми Голова ДПСУ Петро Цигикал подякував всьому особовому складу, який самовіддано несе службу на державному кордоні, адмінмежі та в районі операції Об’єднаних сил.

Прикордонники отримали державні нагороди та інші відзнаки під час засідання колегії відомства в Одесі з рук Голови Держприкордонслужби Петра Цигикала, заступника Міністра внутрішніх справ Вадима Трояна та заступника керівника Головного департаменту з питань діяльності правоохоронних органів та протидії корупції Адміністрації Президента України Григорія Клепака.

Виступаючи перед присутніми  Голова ДПСУ Петро Цигикал подякував всьому особовому складу, який самовіддано несе службу на державному кордоні, адмінмежі та в районі операції Об’єднаних сил.

Крім того, всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих побратимів.

«Прикордонники разом з усім українським народом протистоять російській агресії. Важливим є те, що завдяки спільним зусиллям нам вдалося не допустити бойових втрат. Водночас, ми завжди будемо пам’ятати тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України», - сказав очільник прикордонного відомства.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

+ Розгорнути меню