Сергій Дейнеко: Сьогодні ми, вся Україна, постали перед новим досить складним викликом – не допустити поширення в Україну коронавірусу

НАЗАД
27 лютого 2020 15:11

Про це Голова Держприкордонслужби відмітив на своїй сторінці в соціальній мережі. Він додав, що для цього мобілізуються всі наявні ресурси, в тому числі й навколо державного кордону, який фактично є одним з перших протиінфекційних бар’єрів.

Сергій Дейнеко також наголосив на чіткій взаємодії між Державною прикордонною службою України та Міністерством охорони здоров’я.

«В непросту хвилину ми підставили плече один одному, щоб надійно забезпечити посилений контроль при в’їзді громадян в Україну. В пунктах пропуску через державний кордон та в контрольних пунктах в’їзду-виїзду забезпечено проведення температурного скринінгу усіх, хто в’їжджає в Україну», - зазначив він.

Крім того, очільник прикордонного відомства запевнив громадян, що підстав для паніки немає, адже всі служби доклали максимум зусиль, аби запобігти поширенню інфекції на територію нашої країни.

Відмітимо, що минулої доби на кордоні виміряли температуру тіла у майже 75 тис. осіб, з яких близько 47 тис. осіб – на західній ділянці кордону і понад 13 тис. осіб – в аеропортах «Бориспіль» та «Київ» (Жуляни). При цьому хворих з явними ознаками ГРВІ не було.

Крім того, у декількох пунктах пропуску провели навчання, під час яких відпрацьовувалися дії прикордонників та медперсоналу, їх взаємодія у разі виявлення мандрівників з ознаками захворювання.

(Відео з навчань у пункті пропуску «Порубне» (Чернівецька обл.). За легендою навчань на кордоні виявили жінку з немовлям із підвищеною температурою, їх обстежили та доставили в дитяче інфекційне відділення).

Популярні розділи та сервіси