Морська охорона

Результати охорони

Основні результати ОСД за 5 місяців 2017 року.

Щодня несуть службу по охороні державного кордону та суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні 2-3 кораблі та 20-25 катерів.

Постійно здійснюється контроль за порядком перебування у внутрішніх водах та заходів до портів України іноземних суден, які порушили норми Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», а саме заходили в закриті морські порти АР Крим.

 ПОКАЗНИК

 

На службі (діб)

1736

В морі - на річці (діб)

349

з них у економічній зоні

6

Оглянуто суден,  з них :

506

 українських

503

іноземних

3

Затримано суден,  з них :

19

Сума штрафу (грн.)

3400

вилучено сіток (м)

1235

Спільні виходи

31

Відпрацьовано: навчань

78

 тренувань

138

В рамках міжнародного співробітництва взято участь у заходах Програми з питань забезпечення безпеки в міжнародних морських портах та взаємного обміну досвідом із забезпечення безпеки в морських портах за ініціативи Міністерства національної безпеки США, а також в Міжнародній Морській  Прикордонній  Операції «Тритон-2017» (Італія) по міжнародній лінії FRONTEX.

Технічне забезпечення

Підрозділи технічного забезпечення загонів морської охорони продовжують нарощувати об’єми судноремонту та демонструють найвищі показники за останні роки.

Так, протягом п’яти місяців поточного року силами базових судноремонтних майстерень та екіпажів під керівництвом фахівців електромеханічних відділів загонів проведено навігаційні та докові ремонти 7 катерів, підготовлено до навігації 26 малих катерів (для порівняння: за весь 2016 рік силами особового складу проведено навігаційні ремонти 6 катерів, підготовлено до навігації 27 малих катерів).

Тривають навігаційні ремонти ще двох кораблів та докові ремонти п’яти катерів.

Таких показників вдалось досягти в першу чергу завдяки сумлінному ставленню до дорученої справи персоналу електромеханічних відділів, шкіперо-технічних відділень та екіпажів кораблів і катерів.

Завершено опрацювання технічних вимог на будівництво нового малого катера, що планується розпочати наприкінці 2017 року.

Найближчим часом також планується розпочати планові заводські ремонти ще двох кораблів.

Ремонт катерів морської охорони силами особового складу

 

Популярні розділи та сервіси