Прикордонники роздавали громадянам антикорупційні флаєри, аби разом з ними унеможливлювати корупційні прояви

НАЗАД
23 лютого 2016 14:43

В аеропорту «Бориспіль» прикордонники презентували громадянам, які перетинали кордон, соціальні антикорупційні флаєри, що направлені на протидію корупційним проявам.

В аеропорту «Бориспіль» прикордонники презентували громадянам, які перетинали кордон, соціальні антикорупційні флаєри, що направлені на протидію корупційним проявам. Зазначений флаєр був розроблений прикордонниками  спільно з Міжнародною організацією з міграції в Україні для розповсюдження в пунктах пропуску через державний кордон України.

Захід за участі Голови Держприкордонслужби Віктора Назаренка, заступника генерального директора аеропорту «Бориспіль» Антона Борисюка, а також відомого українського телеведучого та шоумена Олександра Педана був організований з метою поширення інформації про боротьбу з корупційними проявами на державному кордоні. Крім того він направлений на формування у громадян нового образу прикордонника, якому притаманна нетерпимість протиправним діям.

«Сьогодні корупція стала найнебезпечнішим видом злочину, тому протидія цьому явищу є одним із пріоритетних напрямів діяльності Державної прикордонної служби України», – зазначив Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко.

Він також додав, що на виконання вимог Президента України у прикордонному відомстві ведеться змістовна робота щодо протидії корупції серед персоналу та безповоротно взято курс на реформування і очищення своїх лав від корупціонерів. В зв’язку з цим суттєво активізовано діяльність підрозділів внутрішньої безпеки.

Так, упродовж 2015 року підрозділами забезпечення внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби було проведено понад 3 тисячі  перевірок порядку несення служби. За їх результатами майже 4 тисячі осіб притягнуто до дисциплінарної та адміністративної відповідальності, відносно 137 прикордонників відкрито кримінальні провадження, 46 військовослужбовців звільнено з військової служби.

Позитивним є також те, що в порівнянні з минулими роками зростає кількість відмов прикордонників від неправомірної вигоди. Загалом у 2015 році зафіксовано 275 таких фактів.

Підрозділами забезпечення внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби також активно проводиться взаємодія з правоохоронними органами суміжних країн та міжнародними організаціями, у тому числі з Міжнародною організацією з міграції, Офісом НАТО в Україні, Організацією з безпеки і співробітництва в Європі.

Незалежно від посади та звання, у разі виявлення ознак корупційних правопорушень, особи притягуються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності в установленому законом порядку.

Подібні акції будуть проведені й в інших пунктах пропуску на всіх ділянках державного кордону, аби разом з громадянами спільно унеможливлювати корупційні прояви та завчасно протидіяти цьому ганебному явищу.

Популярні розділи та сервіси