телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Прикордонник з позивним «Боцман» захищає рідну землю з любов`ю у серці
19/01/16 - 10:54

45-річний черкащанин з позивним «Боцман» - військовослужбовець Державної прикордонної служби України, який нині несе службу на одному з блокпостів на лінії розмежування на сході країни, на собі відчуває ці випробування.

45-річний черкащанин з позивним «Боцман» - військовослужбовець Державної прикордонної служби України, який нині несе службу на одному з блокпостів на лінії розмежування на сході країни, на собі відчуває ці випробування.

 

Прикордонник кар’єру військового розпочав ще в 90-х у збройних силах колишнього Радянського Союзу. Проте через сімейні обставини в 2000 році Олександр змушений був звільнитися з військової служби. На «гражданці» працював на торговому судні, звідси і позивний «Боцман». 

Повернувшись з чергового походу на торговому судні навесні 2014,  Олександр отримав повістку по першій хвилі мобілізації. Через місяць бойової підготовки  та навчальних зборів  прикордонник був зарахований до складу мобільної групи, яка дислокувалася на адмінмежі з АР Крим. Військовослужбовець сумлінно виконував всі поставленні завдання та ніс службу у пунктах в`їзду-виїзду «Чонгар» та «Червоний Чабан».

У березні цього року, згідно з Указом Президента України про демобілізацію, прапорщика звільнили з лав Держприкордонслужби. Проте не пройшло і трьох тижнів, як «Боцман» знову повернувся до прикордонного відомства вже добровольцем. Нині він захищає суверенітет і територіальну цілісність України в межах Луганської області. На одному з контрольних постів прикордонники під його керівництвом стоять на заваді незаконному перетину особами та транспортними засобами лінії розмежування. Завзяття, з яким «Боцман» підходить до організації служби, не залишилося непоміченим. Поряд з ним військовослужбовці почувають себе у безпеці, адже у командира усе працює, мов годинниковий механізм. Організація служби здійснюється чітко до встановлених правил, інженерне облаштування блокпосту дозволяє ефективно протидіяти нападам бойовиків та надійно захищає від обстрілів.

- Ми, добровольці, чітко знаємо, чому ми тут. Ми тут, тому що  любимо свою Батьківщину і нікому її не віддамо, - каже прикордонник.

Під час роботи на одній з ділянок відповідальності на сході України   Голова Держприкордонслужби України особисто подякував прикордоннику з позивним «Боцман» за добросовісне виконання обов’язків під час несення служби в прикордонних нарядах.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

+ Розгорнути меню